RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (28.10.2016 12:54:42)

Imaju posebne trake za prepone, koliko znam. A i kozmeticarke su navikle i imaju isto to izmedju nogu, tako da ne obracaju paznju na tudju p**.
Ja idem jednom mesečno na brazilsku depilaciju, tempiram da bude posle mens. I ne bih menjala ni za kakav brijac.




isidora88 -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (28.10.2016 13:20:48)

Ivana i ne boli te?




IvanaSK RR -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (28.10.2016 13:25:13)

Isi, boli, prva traka. Ali koren se mnogooo istanjio. Redovnom depilacijom se i dlake istanje i prorede. Kada rastu su meke, a ne kao od brijaca.
Ne znam kakve su ti dlake, ali ja stvarno preporučujem svima brazilsku. Jos tu poslednju nedelju kad budem "najdlakavija" sam u mens. periodu,tako da ni ne obratim paznju.




Didy -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (28.10.2016 13:31:03)

Tako i ja. Depiliram se uvek posle menstruacije, tad najmanje boli. Ja se depiliram već punih 20 godina, bila sam bliži rođak majmuna, sad su se proredila i oslabile dlake od depilacije, ali i dalje ih ima. Moja sestra depilira mušterije u tangama, nikad nisu gole. Čak ima i neke tange za jednokratnu upotrebu, obučeš ih, ona ih posle baci. I ja ne skidam sve, tako da ona pomeri gaće koliko treba, ne skidam ih.




IvanaSK RR -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (28.10.2016 13:53:55)

Da, i ja sam u tangama, isto pomeri. I ova kozmeticarka ima te za jednu upotrebu.




Ana RR -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (28.10.2016 14:06:42)

Meni je to skroz normalan bol tj podnošljiv. Zaboli u sekundi i to prva traka, posle više i ne osetim.




isidora88 -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (28.10.2016 14:40:23)

znaci nije tako strasno? jel vi brijete bas bas sve, ja bih sve komplet, ne volim nijednu dlacicu da imam.
i koliko placate, nemam predstavu kako se krecu cene? sa kojim voskom radite?




IvanaSK RR -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (28.10.2016 18:35:49)

Isi,ovde kosta 500 din. Radi se toplim voskom. I ne ostane ni jedna dlačica.




emicaa -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (28.10.2016 19:31:08)

Kad se sjetim svog depiliranja u trudnoci [sm=smiley36.gif] umrla kad nisam




isidora88 -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (29.10.2016 10:20:58)

A ne plasite se infekcija? Jel nema urastanja dlaka, crvenila?
Mene plasi higijena u salonima, ne bih neku infekciju da navucem




Animsaj9 -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (29.10.2016 10:41:52)

Sto je Ivana napisala to sam i ja gore u postu , vremenom te dlake postaju sve slabije , ni mene nikako ne boli vise .
Ja se skroz skinem lakse i njoj i meni lepo sve poskida i cao . Ne mogu da se brijem jer se ospem osetljiva mi je koza , Isi a dlake najcesce urastaju od brijanja , a kad se cupaju iz korena nece. Ja idem kod zene koja ima bas bas cist salon , bavi se med. pedikirom , limfnom drenazom ..i ima tu jos dosta stvari sto ona radi sto zahteva visok nivo higijene , ne bojim se vec godinama idem , i kod ove moje je 500di




IvanaSK RR -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (29.10.2016 10:47:25)

Isi, ne plasim se, sa takvim stvarima se niko ne igra. Nisam imala nikad nikakvih problema. Radim brazilsku vec sedam godina, otprilike.
Imas u nekim salonima i onaj vosak za jednokratnu upotrebu, stade mi mozak kako se zove, set_icu se.
Setih se, secerna pasta i ona je skuplja od običnog voska




Ana RR -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (29.10.2016 11:22:01)

Moja kozmetičarka radi sa hladnim voskom ali nije onaj iz tubice, ona ima mali aparat u kome se lagano greje vosak zlatne boje, nanosi se štapićem i skida sa trakicama. Ja ne volim topli vosak, ne mogu da podnesem pomisao da je to već korišćeni vosak [sm=smiley11.gif]




Ana RR -> RE: Sta mislite o brijanju intimnih delova? (29.10.2016 21:55:03)

Imamo i temu Brazilska depilacija




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]