|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: brazilska depilacija
17.4.2012 13:30:32   
lelaigor
Evo ja bila u subotu na "onom" tretmanu, preživela, ne boli kao što su me svi ubeđivali. Bolelo me jedno mestašce na "intimnoj regiji" gde se nisam dovoljno potšišala pa su dlake bile duže. Ostalo, pih. Tražili ste sliku, pa evo je. Nije moglo sve da stane u kadar, pa ste dobili samo ovo.... user posted image user posted image user posted image

user posted image

Frizure nema, nema više ničeg.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: brazilska depilacija
18.4.2012 9:42:03   
Anoniman
Super LI user posted image
Mozes celu sliku na ppuser posted image

(odgovor članu lelaigor)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: brazilska depilacija
18.4.2012 9:46:49   
minavb
user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: brazilska depilacija
18.4.2012 10:04:47   
lelaigor
E, nema. I tako me blam pojeo kad je teta buljila u "gospođicu" da vidi jel' joj promaklo nešto-što bi rekla mina.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: brazilska depilacija
5.9.2012 8:38:13   
foursome
Ja sam zeni dao pare za laser da je ne drlja brijacem! :)

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 18:26:42   
amelia
Podizem temu drage moje kazite napisite svoja iskustva dali radite uvek brazilsku depilaciju dali vam prija dali se bolje osecate...dali ima neka od vas da sama radi kuci brazilku evo ja da vam se pohvalim da sam pre mesec dana sama sebi uradila napravila sam onu secernu pastu i polako polako sve sam skinula jess da je bolelo do jaja user posted image user posted image prvi put ali se isplati sad racunam da opet ponovim ali me strah da me ponovo ne boli i ako sam na nogama probala i ispod pazuha skroz malo sam osetila boli u odnosu na prosli put user posted image . Inace ja sam se uvek brijala brijacem ali u zadnje vreme pojami mi se crvenilo i svrbez pa sam resila da probam nesto novo i probala sam ovo bas mi se svidza koza je glatka nema nikakve hemije potpuno prirodno i dlake izrastu tek nakon mesec dana user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu foursome)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 18:51:00   
indy_25
Mmm lelo dobre su ti noge :) Ja nisam nikad radila brazilsku nekako se bojim. A jel se trba cekati da ti dlacice malo narastu pa onda opet da skidas? Ja to sve brijacem skidam :)

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 19:01:57   
amelia
IZVORNA PORUKA: indy_25

Mmm lelo dobre su ti noge :) Ja nisam nikad radila brazilsku nekako se bojim. A jel se trba cekati da ti dlacice malo narastu pa onda opet da skidas? Ja to sve brijacem skidam :)

Indy user posted image i ja sam se bojila i previse ali nije tako strasno jest da boli malo prvi put ali se isplati...pa da cekala sam da mi mao bar narastu da mogu d ase skinu..i ja sam unazad sve godine skidala brijacem valjda su zbog brijanja ojacale pa se prvi put jedna skidale user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 19:13:11   
indy_25
A jel ti to sama pravis tu smijesu. I kolike ti dlake trebaju otprilike narasti da bi ih cupala?

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 19:14:16   
Trcosava
Ne ne ne Amelia, kad se radi brazilska posle brijanje se najbolje počupaju. Boli, samo sam se ja smejala. Kako povuče, ja zastenjem pa počnem da se smejem. Inače, tada sam imala čekinje - po dve dlake su bile na jednoj pori. Užas!

Bejah pre neki dan i skontala sam da me više boli brazil kad sam trudna.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 19:19:15   
amelia
Sama sam napravila secernu pastu malo je tvrdza nego sto bih trebala ali po ovoj vrucini takva treba, malo je stavim u microtalasnu pre upotrebe oko 30 sekundi do 1 minut max ako zelis recept poslacu ti na pp. A dlake su bile odprilike 1 cm dovoljno dase uhvateuser posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 19:24:41   
indy_25
Uuuu 1 cm to mi je bas dugo ne znam hoculi moci hodati dlakava. Al posalji mi recept nek se nadje. Trco jesili to trudna?Cestitam i zelim ti najljepsu trudnocu ♡

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 19:25:32   
amelia

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ne ne ne Amelia, kad se radi brazilska posle brijanje se najbolje počupaju. Boli, samo sam se ja smejala.

Trco radis brazilku i trudnauser posted image svaka ti cas mene bi bilo strah da ne pobacim user posted image user posted image mislis prvo se treba brijati pa kad malo narastu onda brazilku nisam bas najbolje rezumela? Ti se od bolova smejes a ja sam jurila niz sobe nakon sto povucem pastu user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 19:32:36   
branki*
i ja sam u ovom klubu celavihuser posted image .i super mi je,odmorila sam se od brijaca i uvek je uredno dole.bilo mi je malo neprijatno prvi put,ali je njima to toliko rutinski,da ti prosto bude najnormalnije sto se cepis tamo.bol postoji,ja sam se mnogo plasila,ali svaki sledeci put je manji,i kad sam ja izdrzala,svako moze.nisam nikad imala problema u vidu urastanja dlaka,infekcija...malo bude crveno 2 dana ,posle nista i sve glatko.sad u trudnoci ne radim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 19:48:06   
amelia
Indy ja je ovako pravim pa probaj ima mnogo vrsta na internetu ali svi su slicni
2 case secera oko 400 grama mu dodze
50 ml limunovog soka
50ml vode
Limun i voda sjedinis da budu zajedno pola case.. onda stavis na zagrejanom sporetu secer limun i vodu i mesas intenzivno dok ne pocnu baloncici dase vide onda smanis i na tihoj vatri mesas oko 7-10 minuta ali ne obaziri se na minute vec gledaj kad dodze zlatna kafena boja i onda skloni sa sporeta nek malo zahladi onda je kutiju ako imas od kreme kad se ohladi mozes poceti sa depilacijom user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: brazilska depilacija
26.6.2014 20:16:11   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: amelia


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ne ne ne Amelia, kad se radi brazilska posle brijanje se najbolje počupaju. Boli, samo sam se ja smejala.

Trco radis brazilku i trudnauser posted image svaka ti cas mene bi bilo strah da ne pobacim user posted image user posted image mislis prvo se treba brijati pa kad malo narastu onda brazilku nisam bas najbolje rezumela? Ti se od bolova smejes a ja sam jurila niz sobe nakon sto povucem pastu user posted image


Idem samo iz jednog razloga - posle porođaja ne želim čekinje dole koje bi bockale ranu (posle epiziotomije). Meni taj bol nije neizdržljiv, daleko je od toga. Inače što više idem na depilaciju, naravno manje boli. Onaj gore deo mogu sama depilatorom, tu i tako od depilacije i depilatora jedva i da imam dlake. Onaj drugi deo nema šanse depilatorom jer mi vuče kožu.

E sad, kod mene je ovakva situacija - posle jedno 5-6 meseci depilacije dlake su toliko jadne i bedne i tanke da se više kidaju nego što se čupaju. I onda mi bude pametno da se jednom obrijam, pa opet na depilaciju. Opet, to je slučaj samnom. Posle depilacija svima su dlake slabije, moje do te mere oslabe da je devojka koja mi je radila depilaciju u Bg govorila ''evo je ova sa nevidljivim dlakama'' user posted image

Indy trudna sam, samo se ne opuštam do nuhalne. Posle toga ću moći da kažem da sam trudnica user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: brazilska depilacija
27.6.2014 15:33:25   
amelia
Da vam se pohvalim da sam danas user posted image sredila nije mnogo boljelo u odnosu na prvi put i manje vremena mije trebalo oko 30 min a predhodni put oko 6 h hahha salim se naravno..user posted image inace ovo je super svima bih preporucila izgledam dole kao devojcica proslo je i crvenilo nakon 1-2 h bas sam odusevljena i zadovoljna user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here