RE: Kreme za lice (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Ana RR -> RE: Kreme za lice (29.8.2019 22:56:10)



IZVORNA PORUKA: MimaKos

, ili sluzevom puzi (sve korejsko)  



Mima od srca si me nasmejala, i ja imam ovakve bisere 😂
Isi, mislim da bi tebi Noreva odgovarala.




MimaKos -> RE: Kreme za lice (30.8.2019 9:26:51)



IZVORNA PORUKA: Ana RR



IZVORNA PORUKA: MimaKos

, ili sluzevom puzi (sve korejsko)  



Mima od srca si me nasmejala, i ja imam ovakve bisere 😂
Isi, mislim da bi tebi Noreva odgovarala.
   hahabhahahahhahah 😂 pa hit! 


Maraj, bilo koje ulje hladno cedjeno, jestivo. Ulje badema je odlicno za sminku oko ociju, avokada (ono je i za kosu fantazija) imas u Lidlu za 400 dinara, ili kokosovo. Posle samo isperes. 




Duškić -> RE: Kreme za lice (30.8.2019 9:32:33)

Ima u lidlu , Mima. Povoljno




Rosita -> RE: Kreme za lice (30.8.2019 13:20:52)

Mima, pa ti si genije.





MimaKos -> RE: Kreme za lice (30.8.2019 14:52:16)

💗💗💗


I da znate, kad skidate sminku uljem , mozete ili da navlazite lice pa utrljate prstima i skinete tupferom, ili malo nakvasite tupfer pa na njega ulje, ali nikako na suv, mora malo vlazan da bude, da ne "vucete" mnogo kozu, narocito oko ociju :)




Maraj -> RE: Kreme za lice (30.8.2019 21:40:27)

Ozbiljno ...time da skidam maskaru? Jel nije mnogo masno?[sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Kreme za lice (30.8.2019 21:47:41)

Nisam ni ja ovo probala , Maraj. Ali kad ga jedemo , sta fali da probamo?




Maraj -> RE: Kreme za lice (31.8.2019 8:52:27)

Pa sta znam ipak su to oci...




MimaKos -> RE: Kreme za lice (31.8.2019 9:40:14)

Maraj, bez zezanja, od toga nemas bolji metod i nema sanse da ti iritira oci, cak sprecava da tu kozu oko ociju (koja je tanja i mnogo vise suva od ostatka lica) razvlacis i tretiras raznoraznim glupostima koje dodatno isusuju. Ja cesto i ricinusovo ulje mazem na trepavice i obrve. Inace mi je taj deo oko ociju jako oset_ljiv, i bas sam sa micelarnim imala problema..





Rosita -> RE: Kreme za lice (31.8.2019 13:11:02)

Nije tema, ali danas idem u lidl i, Mima, kako to avokado ulje za kosu koristiti?


Ja sam skromnog, ma nikakvog znanja na ovu temu, Isidora, ja koristim mixa antiimperfection za umivanje, a od one firme hedera vita u antiacne kolekciji ima fin prirodni serum za lice sklono aknama.




MimaKos -> RE: Kreme za lice (31.8.2019 15:00:01)

Rosita, zavisi kakva ti je kosa, ako je jako suva i ostecena kao moja, nanosis na mokru kosu nakon pranja. Ako ti je kosa nazovi normalna, nanosis kao masku gde ostavis na krajevima kose  koju prethodno malo nakvasis prstima, a prethodno je vezes u rep, i ostavis preko noci kao masku, preko stavis kesu. Ujutru isperes i kosa ko svila. Mada mislim posle svakog pranja barem kap dve stavis u jos vlaznu kosu, nece da zamasti, jar kosa jako voli ovo ulje. 





Maraj -> RE: Kreme za lice (31.8.2019 22:04:32)

Mima planiram da naučim od ordinary brenda i c vitamin i askorbinsku kis.
Kaži mi za c vitamin. Koji naručujem, ima onaj u tubi i u kutiji? I kako ga mešam, sa kremom ili ga nanosim kao masku?




Duškić -> RE: Kreme za lice (31.8.2019 22:13:29)

Ja na ovaj nacin stavljam maslinovo ulje na kosu.
Maraj bas si resila da se ponovis sa kremama za lice.




Maraj -> RE: Kreme za lice (31.8.2019 22:14:33)

[sm=smiley36.gif]




pari -> RE: Kreme za lice (1.9.2019 9:37:27)

Maraj,ja sam uzela vitamin c u teglici (čist vit C) pa ga mešam sa kremom. Uzela sam njihovu hidrantnu Natural moisturizing factors+ha se zove. To mažem uveče





MimaKos -> RE: Kreme za lice (1.9.2019 9:55:35)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Mima planiram da naučim od ordinary brenda i c vitamin i askorbinsku kis.
Kaži mi za c vitamin. Koji naručujem, ima onaj u tubi i u kutiji? I kako ga mešam, sa kremom ili ga nanosim kao masku?
   Maraj, u teglici, L ascorbic acid powder. To ti je najstabilniji oblik vit C koji stavljas (prvo 1/3 kasicice, posle povecavas kolicinu kad se koza navikne). Znaci mesas ga sa kremom koju koristis, bilo kojom, na dlan neposredno.pred nanosenje. I mazes bilo kada, ujutru ili uvece. 


Samo, vit C se ne mesa sa retinolima i peptidima. Znaci, Matrixil serum se maze ujutru a onda vit C uvece, ne u istoj rutini, isto vazi i za retinol.




Maraj -> RE: Kreme za lice (1.9.2019 10:04:01)

Pari jel si ovaj narucila Klik
Ja sam ovo gledala. To je krema jel da. Ima i manje pakovanje al je mala razlika u cenj




Maraj -> RE: Kreme za lice (1.9.2019 10:07:04)

Mima jel mislis na ovaj vit C Klik

Ili ovaj. Ovaj je u tubi
https://www.metropoliten.rs/prodavnica/brand/vitamin-c-suspension-23-ha-spheres-2/




MimaKos -> RE: Kreme za lice (1.9.2019 10:08:28)

Prvi, u teglici. Taj drugi ume bas da iritira, narocito ako neko nije do sad koristio vit C.





Maraj -> RE: Kreme za lice (1.9.2019 10:09:18)

I jos jedno pitannje
Jel ova askorb.kis ok Klik
Mislila sam da je uzmem zbog pora na nosu...klasika...
Povremeno da stavim vit C a povremeno askorb.kis.




MimaKos -> RE: Kreme za lice (1.9.2019 10:26:27)

Maraj, ovo je salicilna, ascorbinska je vitamin C. Salicilna je vise za akne i ciscenje lica, ali ume normalnu kozu dosta da isusi. Sto se pora na licu tice, moj vam je savet da uzmete dobar piling sa kiselinama, konkretno glikolnom.jer je najmanja i najdublje prodire u kozu, ja imam noreva piling sa 10 % glikolne i sitnim cesticama za fizicki piling, to je za pore zakon. Ostavi se na licu 10 minuta, protljas malo kao sa normalnim pingom, isperes, dva puta nedeljno. Odlican!

[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2002779-8099.jpg[/img]




Rosita -> RE: Kreme za lice (1.9.2019 11:22:14)

Maraj, usvoji meee 😜





Maraj -> RE: Kreme za lice (1.9.2019 11:47:19)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Maraj, usvoji meee 😜



[sm=smiley36.gif]
Ma da na to sam mislila na vit.c i salicilnu [sm=smiley1.gif]
Trazim al ne vidim da imaju tu norevu u metropolitenu




Maraj -> RE: Kreme za lice (13.9.2019 10:01:21)

Kupih napokon noreva piling .
Nisam migla da nadjem pa sam on line porucila iz lily-ja. Rekose mibda je promenjeno pakovanje, pa su mi poslali ovo

[img]https://i.postimg.cc/jLNTMZ2v/20190913-095815.jpg[/img]

Ok je. Juce sam oprala lice sa njim. Al bilo mi je suvo posle pa sam stavila pantenol. Tako da sinoc nisam stavila ni retinol ni matrixil. Jel to ok mk?[sm=smiley1.gif]




jane1 -> RE: Kreme za lice (13.9.2019 19:26:13)

Nivea dnevna i nocna krema u kombinaciji




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>