RE: Krevet na sprat (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Dada81 -> RE: Krevet na sprat (1.4.2013 13:11:38)

Shi,prelep krevet.I ja vec pocela da gledam,a jos nemam drugo [sm=smiley36.gif] Svidja mi se jako ovaj sto je postavila Anck.def.bih trazila sa ogradicom gore i obaveznim ladicama,bas bi ynacila,jako nam je mala soba.




Shishica -> RE: Krevet na sprat (11.6.2013 8:14:56)

Ja razmisljam o pravljenju ogradice gore i vec me hvata strah od toga da mi dete tamo spava..ne znam kako cu to da preguram.. kako cu da namestam posteljinu.. ali tako smo morali, nemamo mesta ni za koju drugu opciju.

Ema je skroz prihvatila krevet, vise ne dolazi kod nas i uvece tamo legne i zaspi da joj tata ne bi legao u krevet i slomio ga [sm=smiley36.gif]




Bebilina -> RE: Krevet na sprat (10.11.2013 0:29:15)

Evo i naseg, nismo ga toliko zbog nedostatka prostora uzeli, koliko otuda sto odavno ima ideju o krevetu na sprat i samo o tome prica kad ode kod drugarica: da li imaju i koliko visok [sm=smiley36.gif] Uzeli smo ovo univerzalno cudo, kad joj i to dosadi dace ga bati.
IZVORNA PORUKA: Bebilina
Mi smo veliku devojku castili ovim krevetom:
[img]http://www4.slikomat.com/13/1109/wgm-image_thumb.jpg[/img]
Stize izjutra, iznenadjenje, ne zna sta je ceka posle skolice [sm=bravo.gif]

Mm je danas namontirao ovaj levi deo, ona misli da je ormar, on je zeza stepenice do tavana jer ce tamo da je preseli [sm=jezicek.gif]
Za goste ima u svojoj sobi dvosed na razvlacenje i mesta za krevet na naduvavanje oko koga se uvek takmicenja koja ce u njega. A mi se eto ubijemo trazeci najbolji krevet [sm=smiley1.gif]




viking -> RE: Krevet na sprat (10.11.2013 1:04:13)

Ja sam kao mala pala s kreveta na sprat i boriću se svim silama da to čudo nikada ne uđe u našu kuću...




Bebilina -> RE: Krevet na sprat (10.11.2013 1:30:08)

I moj brat je, a da se nije ni probudio [sm=smiley36.gif] Taj krevet nije imao ogradu, vecina novih ih ima [sm=bravo.gif] Mi smo obozavali da spavamo gore, ja sam trazila oba u svojoj sobi da bih mogla da budem gore [sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Krevet na sprat (10.11.2013 6:59:45)

Divan krevetic... ja sam pala sa kreveta na sprat,sto neko rece nisam se ni probudila...




vikiveki -> RE: Krevet na sprat (10.11.2013 9:09:51)

Ja sam mojim klincima kupila krevet na sprat, ali još ne spavaju u njemu pošto je njihova nova soba na spratu a oni još neće da idu na sprat da budu sami pošto se srednji sin još budi noću i prelazi kod nas da spava




New Mom -> RE: Krevet na sprat (11.9.2014 16:52:43)

Ja nasla krevet na sprat sa fiokom. Tuto kompleto da smestim svo troje.
KLIK (model K3; zeza me stavljanje slika sa telefonom).




anita -> RE: Krevet na sprat (11.9.2014 18:06:31)

I ja i moja sestra smo imale krevet na sprat kad smo bile manje.
Meni je krevet ok zato sto manje zauzima mesta u decijoj sobi.




madre -> RE: Krevet na sprat (11.9.2014 23:29:50)

NM, ovo ti je strava varijanta[sm=bravo.gif] prvi put vidim...




Anck Su Nmaun -> RE: Krevet na sprat (12.9.2014 7:17:42)

Nm to je super, i mi imamo krevet na sprat ali je donji duzi pa dolazi precka ispod kreveta pa nemogu da stavim pomocni ali sam planirala dve velike tj dugacke fijoke ispod da nabacim.




big mum -> RE: Krevet na sprat (12.9.2014 7:52:59)

Moji klinci imaju ovakav krevet KLIKdonji red roza soba(kupili smo samo njega komplet soba je baš preskupa)ima dole fioku u kojoj spava Strahinja a kasnije će fioka poslužiti kao ladica za odlaganje stvari a Sofi ćemo napraviti dio koji ide na sprat a ovaj samo ugurati dole.




Peace* -> RE: Krevet na sprat (12.9.2014 9:11:42)

I moji spavaju u tom na izvlačenje i biće tako dokle god ne budemo imali mogućnost za nov stan gde bi imali odvojene sobe.




mila83 -> RE: Krevet na sprat (20.2.2015 21:53:37)

Krevet na sprat je odlicna stvar,mi odnedavno imamo.Seka spava na gornjem,bata na donjem i nemamo nikakvih problema,kolinci su odusevljeni.Imamo ogradicu na gornjem krevetu,tako da se ne plasim da ce pasti.




acalukic -> RE: Krevet na sprat (8.3.2015 22:21:10)

U malim stanovima to je spas. Moja najstarija unuka jako nemirno spava pa ume da padne i sa obicnog kreveta morali smo joj kupiti neko cudo koje se kaci na krevet i sad je sve ok




vikiveki -> RE: Krevet na sprat (7.7.2015 0:31:49)

I mi imamo krevet na sprat u dečijoj sobi ali klinci neće još da spavaju u njemu,a super je i taj gornji krevet ima ogradicu




aleksandrici -> RE: Krevet na sprat (7.7.2015 0:56:34)

Sve je stvar navike,brzo se deca naviknu i krevet na sprat je vrlo privlacan i zabavan,nekako je uvek bila svadja ko ce gore a ko dole.Nekako su oboje hteli gore.




vikiveki -> RE: Krevet na sprat (7.7.2015 7:56:02)

Ma moji su čudo pošto im je soba na drugom spratu neće da idu da spavaju u njoj,a dok je nismo opremili hteli mozak da nam probiju da je što pre završimo,i sada se ganjamo kada će preći gore da spavaju[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Krevet na sprat (7.7.2015 10:12:36)

Moji su odusevljeni krevetom na sprat,i nije bilo svadje uopste ko ce gore a ko dole.Bata je hteo dole da ima kao krov[sm=smiley36.gif] pa jos ako mu okacim cebad da vise sa gornjeg kreveta,kao u satoru je,pa bas uziva[sm=smiley36.gif] Prakticno,stedi prostor,deci zabavno,ma super je !




Rosita -> RE: Krevet na sprat (3.5.2017 22:59:20)

Mi smo kupili krevet na sprat. Ne pitajte zasto, jedno dete imam, al nekako mi bilo ekonomicno da se tako iskoristi prostor, neka ima jos jedan krevet. D je do sad u krevecu spavao, vecem doduse, al ipak, ima 4 godine i racunam red je da ima krevet. Donji krevet nema ogradicu, bas mi je frka da ce padati, ne sto bi se povredio vec zbog budjenja i cimanja mene :), nas. Videcemo kako ce se navici, svidja mu se.




Mariya -> RE: Krevet na sprat (3.5.2017 23:51:52)

Nisam ni znala da ova tema postoji [sm=smiley1.gif]
Rosita, super, bar će imati krevet viška pa mogu da mu dođu drugari ili rođaci na spavanje[sm=smiley1.gif] (ne znam da li vi to praktikujete, mi smo,kad smo bili klinci obožavali da spavamo kod drugova i drugarica,moja dečica isto, a rado i primamo goste na spavanje).
A krevet na sprat je ekstra stvar, i kod nas je super i praktično!




Rosita -> RE: Krevet na sprat (4.5.2017 0:10:29)

Pa bas tako. Nek ima, za drugove, prijatelje, igracke :), za sad.




IvanaSK RR -> RE: Krevet na sprat (4.5.2017 7:55:21)

Rosita, ti stavi na pod jastuke :)
Pre neko jutro ulazim u sobu, sin spava na podu, pao je sa kreveta pa ga mrzelo da ustaje [sm=smiley36.gif] eto, dešava se i vecoj deci.




Anck Su Nmaun -> RE: Krevet na sprat (4.5.2017 7:59:55)

Jahaha tako sam i ja Taru nasla jednom na podu samo povukla.jastuk i nastavila.da spava [sm=jezicek.gif]




Rosita -> RE: Krevet na sprat (4.5.2017 8:06:50)

Stavila ja neku , sto je mi zovemo, strunjacu. U neko doba eto ti njega i kaze-znate sta se desilo u mrklom mraku? Ja sam bio na podu :). Vec prvo vece, bice toga. Zamisljam neku montaznu ogradicu, makar malu, nesto da se "privije" uvece i "odvije" ujutru. Ako nema, bice strunjaca, sta da se radi, dok ne razvije nocnu "koordinaciju"




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>