RE: Posteljina za decu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


vonavoj -> RE: Posteljina za decu (26.10.2014 14:47:04)

Didy,i ja sam od njih narucila Hello kitty,i perem na 60,super je..i svidja mi se za zimu,malo je deblja! A dzabe! I njihove step deke su super,tj,jorgani! 1400din..tako nesto!




Azra_ -> RE: Posteljina za decu (27.10.2014 0:49:08)

Mati, poznato mi je to sa ćebencetom. Oni se tako vežu za te stvarčice.

Didy, hvala ti! Zadovoljna si posteljinama? Ja sve naletim na neke bzvz. Manji mi je problem šara i motivi koliko mi je važnije da je pamuk mekan i lep.

Von, ti imaš štep deku od ovih koje je Didy postavila link? Kakva je? Ja nikako ne volim one tanušne, krute, kao kartonom da se pokriješ. A ako bih uzimala posteljinu, onda bar i štep deku da kompletiramo.




vonavoj -> RE: Posteljina za decu (27.10.2014 4:29:43)

Njihovu step deku punjenu imam..lagana je. Ja sam zadovoljna..za ovaj period super!




Azra_ -> RE: Posteljina za decu (27.10.2014 13:48:07)

Von, Didy, jeste ih kontaktirali preko FB poruke, ili telefonom?




Didy -> RE: Posteljina za decu (27.10.2014 22:09:44)

Azra, ja sam ih preko fb kontaktirala, odgovorili su mi odmah.





Azra_ -> RE: Posteljina za decu (28.10.2014 0:38:50)

Hvala Didy, javila se žena, samo nemaju te dezene koje ja hoću, tj. ne i štep deku uz takvu posteljinu. :-(

A onda naleteh na ovo:posteljina i baš mi se dopada, mada, i tu nema štep deke.[sm=smiley13.gif] Da li u navlaku za jorgan baš stavite jorgančić, ili ćebe? Nikada nisam volela te navlake, uvek nekako landaraju i spadaju, pa se jorgan ili ćebe u njima zgužva, ne bude ravnomerno svuda...




Azra_ -> RE: Posteljina za decu (30.10.2014 0:33:01)

Prešli smo u krevetić! Sa prekrivačem ćemo se još nekako i snaći, ali jastuk, teško. Jednostavno, ne prihvata ni manji jastuk, nego samo onaj bebeći, tanji. Kada su vaša deca počela da koriste jastuke? A i jastučnice dimenzija 60x80 će mi biti praktične da od jedne napravim dve, ako ništa drugo.




mila83 -> RE: Posteljina za decu (5.3.2015 16:16:03)

Ja sam zadovoljna sa posteljinom koju klinci imaju,nesto su dobili za rodjendane od tetke,a nesto nam je baka sasila,samo sam kupila materijal na metar,pamuk je i koliko vidim ima takvih na netu da se poruci.Sto se tice cene,izadje na isto,ali bakinih je ruku delo,pa im je lepse! a i sasila im je i takve pizdame [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Posteljina za decu (5.3.2015 16:22:34)

Mi smo za Marka porucili Angry birds posteljinu bila je na akciji 10 evra a doslo je:jorganska navlaka,carsaf i dve jastucnice...




veselicaa -> RE: Posteljina za decu (5.3.2015 19:19:15)

Imaju Winx posteljinu,rodjaci nam poslali iz inostranstva,bas je lepa i kvalitetna a kako obe imaju po dva komada necu je skoro menjati.Ja volim posteljinu koja se pegla i volim da bude bas kvalitetna pa i kada deci biram trazim isto to.




Anoniman -> RE: Posteljina za decu (24.12.2015 10:37:03)

Nema teme, pa ne znam gde da potavim pitanje[sm=zmeden.gif]
htela bih sebe da obradujem ovom posteljinom za ng[sm=smiley1.gif]
pa mi recite kakva su iskustva sa Tac posteljinom koja se donosi iz Madjarske[sm=zmeden.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/1224/5zp-123918.jpg[/img]




choopa choops -> RE: Posteljina za decu (24.12.2015 14:18:43)

Kako iz Mađarske? Zar to nije turska posteljina? Kod nas ih je nekoliko prodavnica držalo, čak su imali i specijalizovanu radnju u PG, ali ne znam da li još uvijek postoji..




Anoniman -> RE: Posteljina za decu (24.12.2015 15:55:03)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Kako iz Mađarske? Zar to nije turska posteljina? Kod nas ih je nekoliko prodavnica držalo, čak su imali i specijalizovanu radnju u PG, ali ne znam da li još uvijek postoji..


jeste turska, ali nabavlja ih zena , sada iz madjarske ,cena smesna , na akciji su, ali me brine sastav 60 pamuk, 40 poliester[sm=zmeden.gif]




branki* -> RE: Posteljina za decu (13.2.2017 19:00:15)

kod nas jedna radnja koja prodaje materijale na meru se zatvara i sve je snizeno,prodaju posteljinu na metar,ja kupila 4 metra,imam od toga carsaf,jastucnicu i navlaku za jorgancic,dacu komsiki samo da mi porubi,metar je 200 din.roze boja,sundjer bob.nema vise,inace bih jos uzela,bas je povoljno.




Mariya -> RE: Posteljina za decu (13.2.2017 19:06:56)

Branki, pa to je džabe!! taj materijal najčešće košta oko 400-500 dinara, znači ako ćeš da napraviš jastučnice, čaršav i navlaku za jorgan treba ti oko 6m i to je preskupo.
Ja sam obema kupila posteljinu iz Jysk-a, L sa ovcama a H sa Pepom, preskupa je ali se super pere i ne bledi, L izgleda i dalje kao nova a ima je već 3 godine.




branki* -> RE: Posteljina za decu (13.2.2017 19:09:46)

jeste,uzela bih ja jos ,ali nestalo,sve rasprodaju.lep je materijal na dodirmvidecemo kad se opere kakav ce biti,ali koliko god da traje,za te pare...




micamac -> RE: Posteljina za decu (10.5.2017 10:19:27)

Pronasla sam jedan dobri online sajt koji prodaje posteljine. Bebi posteljine 100% pamuk Turskog porekla. Bojala sam se da porucim i kakva ce stici ali vrh je i saradnja odlicna. Mislim da bese OUTLETON tako neshto...

Cena pristupacna 1999 dinara.




Dragce86 -> RE: Posteljina za decu (20.6.2017 18:13:49)

Mi imamo 3 drugara i 2 para Lippo&Pippo :))




lesica -> RE: Posteljina za decu (15.8.2017 11:10:16)

Žene drage, gde uzimate klincima posteljine a da nisu aktuelni animirani crtaći?
Nešto se nisam udubljivala u tematiku do sad jer realno za L sam imala više komada koje je podobijala (pepa.,sunđer bob...) i sad i D može da ih nasledi ali gospođica neće više hoće "lepe posteljine za velike devojčice" (udarila joj je ideja da je velika pošto kreće u školu)




Anck Su Nmaun -> RE: Posteljina za decu (15.8.2017 11:37:06)

Yisk ima jako lepe.Valjda dobro napisah.
Ja sam porucivala ranije sa FB a neke smo dobili.
A na kraju mozes i sama da uzmes materijala pa odneses da ti neko sasije, nema tu mnogo posla.




veselicaa -> RE: Posteljina za decu (15.8.2017 13:26:19)

Jysk [sm=smiley36.gif]
Less imas na fb stranice zena koje siju,bas su lepe,a mozes da biras dezene.




Anck Su Nmaun -> RE: Posteljina za decu (15.8.2017 13:29:53)

Hahaha skontala sam da nesto nije kako treba al me mrzelo da.prepravljam [sm=jezicek.gif]




krin 40 -> RE: Posteljina za decu (15.8.2017 14:13:09)

Ja sam kupovala nešto preko fb ali je izbledelo posle tri pranja.U Jysk ima stvarno svašta.Mislim da i sada ima neko sniženje




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]