RE: Bazalna temperatura - VII deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Anoniman -> RE: Bazalna temperatura - VII deo (25.2.2013 9:30:28)

Drage moje,da li koja mjerila temp.poslije pregnila
[sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Bazalna temperatura - VII deo (25.2.2013 9:42:36)

Maja[sm=smiley13.gif]
Cece ja nemerim bazalnu ali javice se sigurno neka devojka.




Jole84 -> RE: Bazalna temperatura - VII deo (25.2.2013 11:36:48)

Maja žao mi je [sm=smiley13.gif] ali biće sledeći mesec,baš ti je bio lep grafić [sm=smiley31.gif]
Gago bitno da je stigla,bar da te ne muči,pa idemo u nove pobede [sm=smiley31.gif]
Maraj navijam [sm=bravo.gif] Verovatno je O bila 14dc,čudo ti nije obeležio.




GagaT -> RE: Bazalna temperatura - VII deo (25.2.2013 15:07:21)

Cao drage moje, Maraj ne da me je namucila nego mi je zivot zagorcala. Znas li da sam toliko bila naduta da nisam mogla farmerke da zakopcam a svi vicu alllla si se ugooojila.. evo me sad kad je stigla mens smanjila se za 2 broja.
Majo, ja sam merila temp do 38 dana posle nisam. Nemas nista pametno da gledas na mom da prostis.. Nema trudnoce i to je to.
Bezveze mi to sve radimo, ja sam to shvatila. Dok cekamo bebu nece doci. Kad prestanemo da se nadamo doci ce. Ali covek se tesko miri sa idejom da nije uspeo.. Tako da.. Trk na novu ovulaciju.
Ono sto sma je htela da pitam iskusne i pametne zene ovde [sm=smiley36.gif] je da li Luteralna faza uvek traje 14 dana nakon Ovulacije (sa velikim slovom pisem bas je postujem... [sm=smiley36.gif])




Zell -> RE: Bazalna temperatura - VII deo (26.2.2013 7:50:09)

Zene, jel vi mene cekate da otvaram novu temu? [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Evo, ovde je nastavak ove teme i da bude manje strana a vise pozitivnih grafova u njoj [sm=bravo.gif]

Bazalna temperatura - VIII deo




Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 127 128 [129]