RE: Dete i roditelj u istoj kadi (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Anoniman -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (19.7.2012 15:45:04)

Ne znam za druge , ja se ne plasim zaraze i kupanja u istoj vodi nego povreda [sm=smiley36.gif] imam iracionalan strah od klizanja u kupatilu i za sebe a tek za njih [sm=smiley29.gif] i onda tripujem da ce ako bude pored mene pasti i da cu ja pasti preko nje/njega .. Jednostavno se kupam sama , Aki odavno ne ulazi , valjda je video sve sto je mogao , a Petra i sada stoji pored kade , i ceka da je poprskam . ja se nikad ne kupam u kadi , samo se tusiram i onda dosta vode poprskam po kupatilu , pa sad kad Petra udje za mnom , ja po podu prostrem peskire samo da se ne oklizne dok ja ne gledam [sm=smiley36.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (19.7.2012 21:43:24)

[Sadržaj poruke je obrisan]




MicinaMama -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (19.7.2012 21:48:32)

Meni nikada ne moze biti isto telo moje kao decije...Ja i moja Mica se tusiramo zajedno u tus kabini,ali da se zajedno kupamo u kade nebih sigurno.Nebih zbog nje...bezi ja matora da idem sa detetom[sm=smiley36.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (19.7.2012 21:50:19)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Modessty -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (20.7.2012 8:50:09)

Imamo i ovu temu?! [sm=smiley36.gif]
Kupali smo se zajedno prošlog leta kad je bilo mnogo vruće a mi bez klime i bez bazena koji bi moga da stane na terasi. Napunimo kadu, ubacimo igračke i igranjac i kupanjac - Danilo i ja. Onda kad završimo, ispustimo vodu pa se istuširamo.
Ne vidim razliku izmedju bazena i kade. To je isto samo što je bazen veći i mnogo više ljudi stane u njega.

Neki dan se mm tuširao i Danilo hteo da se tušira sa tatom. Tata ga skinuo i ubacio kod sebe pod tuš. Smejali su se ko ludi. [sm=smiley1.gif]

Ne vidim u čemu je problem?![sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (20.7.2012 8:52:24)

Ovde ima tema o kojima i ne sanjaš [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Ja više ne komentarišem-ja sam za veliko ZA, ali vidim da su neki baš baš jako protiv [sm=zmeden.gif] pa svratim samo da čitam, kao i na mnoge druge teme.... [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (20.7.2012 8:53:25)

ja se sa zvercicom nikad nisam kupala u kadi a kad smo se tusirale zajedno ( dva puta ) onda sam ja imala donji deo kupaceg
nekako mi ne ide moja gola straznjica i dete u kadi , one kojekakve bakterijetine i stajaznam sto moze da iscuri iz odraslih , nekako mi je [sm=smiley11.gif]
ni bazen ne koristimo zajedno tj ona ga koristi a mi se polivamo slaufom [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (20.7.2012 8:55:51)

more kad ja legoh neki dan u ono njegovo bazenče leleeeeee ništa me nije tako rashladilo kao to! [sm=smiley36.gif] A Danilo bio presrećan što je došo neko da se igra s njim




minna -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (20.7.2012 8:57:59)

Mi nismo, mislim nikad mi nije palo na pamet...samo bih zakomplikovala izlazak iz kade, pa brisanje... ovako lepo okupam njega, posle sebe i gotovo[sm=smiley36.gif]
A u bazen udjem zajedno sa njim, ne onaj mali njegov bazen nego veci...




mila83 -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.2.2015 13:17:45)


IZVORNA PORUKA: minna

Mi nismo, mislim nikad mi nije palo na pamet...samo bih zakomplikovala izlazak iz kade, pa brisanje... ovako lepo okupam njega, posle sebe i gotovo[sm=smiley36.gif]
A u bazen udjem zajedno sa njim, ne onaj mali njegov bazen nego veci...


isto tako !




emicaa -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.2.2015 13:41:12)

Ja planiram jednom uskočit kod T u kadu da se pošteno izigramo sa patkicama i pjenom [sm=smiley36.gif],posle nek mm priskače u pomoć [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.2.2015 13:58:33)

ja sam se sa bozom tusirala zajedno vise puta...meni je to ok.




Figaro88 -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.2.2015 16:32:39)

Dok je bila manja jesmo,sad ne.Ne osecam se prijatno,a i bakterije [sm=smiley24.gif]




serpica -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.2.2015 17:30:57)

Jedino kad sam se tuisrala sa decom zajedno i to svega par puta je kad smo bili na moru pa da ustedimo vreme,kod kuce nisam nikad,a u kadi i ja jedva stanem a kamoli jos i dete,nema mesta.




Kata90 -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.2.2015 17:44:17)

Po meni je nezdravo u svakom slucaju.......




choopa choops -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.2.2015 17:44:35)

Sa ćerkom sam se tuširala možda dva put, muž sa sinom isto...Nemamo kadu, a i da imamo ne bih se kupala sa njima.




vikiveki -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.2.2015 17:57:09)

Ja se sa svojom decom nikad nisam kupala zajedno u kadi




branki* -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.3.2016 12:15:33)

malopre sam bila da se istusiram i dosla boka i ja otvorim vrata od tus kabine i ona brka po onoj vodi i hoce da udje,sva se namokrila.ja je skinuh i ubacih u kadicu,tako da smo imale prvo zajednicko brckanje[sm=smiley1.gif]




nikiteki -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.3.2016 12:26:46)

Ja nikad se nisam kupala zajedno u kadi sa decom




Sanjalicaaa -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.3.2016 13:08:32)

Baš lepo Branki. Meni je to ok. Mm se prvo istušira pa onda napuni kadu za njega i G. Pa to je sreća neviđena. Samo se čuje vriska i smeh. Ja ipak volim sama da budem bar dok se kupam.




emicaa -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.3.2016 14:41:52)

I ja sam se sa T tuširala zajedno na moru a ovako još nikako iako sam govorila da ću uskočiti nekad kod nje u kadu.




IvanaSK RR -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (21.3.2016 17:24:53)

Muz i sin su se mozda par puta kupali zajedno. On i ja nismo.




Anarunika -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (5.6.2016 23:20:28)

Ja nisam protiv uopšte. Sa Živom sam se već kupala par puta. Razlog što više volim da se kupam sama je 15 minut amira i tišine [sm=smiley1.gif] Ali ako izrazi želju da dođe ne uskraćujem ,ne bih ni dečacima ali oni više ne traže [sm=smiley36.gif]
Kada su bili mali možda sams e i sa njima par puta okupala ali što neko reče, tesno je pa i nije neko uživanje [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (5.6.2016 23:24:04)

Moja E voli dugo da se kupa u svojoj kadici pa cesto stignem da oribam kupatilo za to vreme ili uskocim pored nje da se istusiram[sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Dete i roditelj u istoj kadi (6.6.2016 1:15:44)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Sa ćerkom sam se tuširala možda dva put, muž sa sinom isto...Nemamo kadu, a i da imamo ne bih se kupala sa njima.


Mala je imala strah od vode, pa smo se do nedavno tuširale zajedno. TJ ona kod mne u rukama, pa je nekako polivam. Ma užas živi. Stalno sam mislila kako će da mi ispadne. A sada se konačno navikla na kadicu i tako je kupam.

I dalje važi pravilo da se nikad ne bih kupala u kadi (znači mislim na ono da se napuni voda i sjedi se sa djetetom u toj vodi[sm=zmeden.gif]) sa djecom.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>