RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Anoniman -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (20.9.2012 17:38:38)


IZVORNA PORUKA: erato

Naci, drugo je za bebi opremu. Uvoznici opreme su mafijasi, koji ogromnu lovu zaradjuju i trebalo se izboriti protiv tog mafijaskog lobija. Ovo je sasvim drugo. Tema o kojoj se svakako cuje, pise, samo malo treba da poguramo!


Da je zaista ovako, peticija ne bi ni bila potrebna. No kako živimo u mafijaškoj državi, na žalost, mislim da je Naci u pravu. [sm=smiley13.gif]




Biksi79 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (20.9.2012 19:35:32)

Potpisala jos pre neki dan [sm=bravo.gif] daj boze da bude nesto od toga,ipak mislim da ce ubrzo ubaciti i privatnike,bar imam nadu,valjda mi je lakse da verujem




Maccana -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (21.9.2012 13:07:17)

Jeste li čitali Blic danas? Strasno!privatnici ucenjuju državu,traže pare unapred....Ne verujem da će biti dogovora oko ubacivanja privatnika u skorije vreme.Država bi da uštedi,a privatnici da zarade po svaku cenu...Bas sam se razočarala.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




twinss -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (21.9.2012 13:18:27)

strasno a ni pdv na bebi opremu nece ukinuti vec ce povecati...[sm=smiley13.gif]




plačljiva -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (21.9.2012 16:11:14)

Drage moje pozdravljam vas,odoh na more...Nastavite peticiju pa kada se vratim da bude puuuuunoooooo potpisa...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (21.9.2012 23:52:06)

Drugari, potpisala sam peticiju. Želim vam da ovo uspe! [sm=smiley31.gif]




nina26 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 11:06:30)

Raspisuju tender ponovo danas ili sutra, ali opet se prica o ucenjivanju privatnika[sm=smiley13.gif]

KLIK




moja ciklama -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 11:09:25)

Stavi komentar, na vest.
Bitno je!


BLIC




buds_of_may -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 20:31:25)

Ostavila 20 komentara, ali ne znam bas da li ce sve da mi objave. Bas sam se raspisala... Ima tamo dobrih predloga: da se dozvoli stranim klinikama da konkurisu, zatim da se provere ti nedozvoljeni medijumi za lekove, neko rece da se koriste medijumi koji nisu zvanicno priznati od nase agencije za lekove i sl...




nina26 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 20:57:01)

I ja sam ostavila 4 komentara, objavili jedan[sm=smiley13.gif]

I bas sam stavila i link za peticiju, i to naravno nisu objavili....ne znam zasto tako sporo objavljuju komentare ili jednostavno nece, da bi izazvalo veliku paznju...??




buds_of_may -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 21:20:20)

Mislim da oni povremeno gledaju komentare, ne verujem da to rade non-stop, a i kad vide da je ista osoba, mozda nece da imaju forum, nego samo po jedan komentar. Bezveze, i meni prosao samo jedan...




degu -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 22:38:11)

Meni su iz trećeg puta objavili komentar. Nisam stavila link za peticiju, al sam pozvala opet sve da potpišu peticiju. Komentari nekih ljudi su stvarno užasni, da ne poveruje čovek koliko ljudi mogu da budu plitki. [sm=hudicek1.gif]




17 joka -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 23:11:08)

stavila sam komentar ali nije objavljen, besna sam uzasno i napisala sam svasta, strasni su komentari nekih ljudi

stvarno neznam više šta da kažem[sm=hudicek1.gif][sm=zmeden.gif]




degu -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 23:13:49)

joko kako si stavila nik? Kolko vidim svi stavljaju neke crtice između reči, pa možda nik treba da bude samo jedna reč [sm=smiley36.gif] mislim nema smisla baš, al ni meni nije izašao komentar dok god sam pisala pod nikom koji je bio iz više reči [sm=smiley36.gif]




naci1 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 23:20:49)

drage moje ovi nas za...




Jugoslavija -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 23:22:59)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
IZVORNA PORUKA: 17 joka

stavila sam komentar ali nije objavljen, besna sam uzasno i napisala sam svasta, strasni su komentari nekih ljudi

stvarno neznam više šta da kažem[sm=hudicek1.gif] [sm=zmeden.gif]

Nista. Neka te ne nerviraju otpaci ljudskog roda. Jer oni su upravo to-otpaci. Normalan covek ne izgovara takve gluposti.




Ana RR -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 23:27:45)

Naci, molim te da cenzuriršeš psovke.




17 joka -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 23:30:12)

lepo sam stavila Joka

[sm=zmeden.gif] probacu ujutru šta sve ne bih napisala ali nisam više pametna




Modessty -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (22.9.2012 23:44:35)

meni sve ovo liči da država opet pravi neke malverzacije i da na drugog prebacuje problem! A niko ne postavlja pitanje zašto je državni fond prazan i zašto su gužve u državnim klinikama?!




nina26 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (23.9.2012 11:49:35)


IZVORNA PORUKA: degu

Meni su iz trećeg puta objavili komentar. Nisam stavila link za peticiju, al sam pozvala opet sve da potpišu peticiju. Komentari nekih ljudi su stvarno užasni, da ne poveruje čovek koliko ljudi mogu da budu plitki. [sm=hudicek1.gif]


jao da znas, ja da sam mogla zadavila bi onu pod nikom "protivprirodno"[sm=lev.gif] ne mogu da verujem koliko su ljudi i dalje zatucani i neobrazovani, pa to je strasno[sm=hudicek1.gif]

al sam joj lepo objasnila, i koliko me je iznervirala, ima da joj izadje cmicak odmah[sm=jezicek.gif][sm=hudicek.gif]




degu -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (23.9.2012 14:04:02)

[sm=smiley36.gif] ne mogu da skontam koji je tvoj komentar, meni su živce ispomerali i ta sa nikom protivprirodno i ona sa nikom dana. Kakvih idiota ima, jooooooj.
Ova naša peticija nikako više ne napreduje, ne znam šta više da radimo s njom, da i dalje čekamo da se još malo nakupi potpisa ili šta [sm=zmeden.gif]




Bebana17 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (23.9.2012 14:22:56)

Stavila sam komentar u blicu, iako sam jedva kucala koliko me je iznervirala ona Dana, komentar je stavljen pod mojim imenom: Marija; procitala sam i tvoj komentar Degu, odlican je, zao mi je samo sto postoje takvi slepci kao sto su te dve glupace sto se potpisuju pod Dana i Protivprirodno... da su mi bili pred nosom sigurno bi im razbila zube...




degu -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (23.9.2012 14:30:50)

Ne znam zašto uopšte komentarišu nešto na tu temu, baš su mi digle pritisak. Pročitala sam tvoj komentar, slažemo se u potpunosti [sm=smiley1.gif]




nina26 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (23.9.2012 14:32:09)

IZVORNA PORUKA: degu

[sm=smiley36.gif] ne mogu da skontam koji je tvoj komentar, meni su živce ispomerali i ta sa nikom protivprirodno i ona sa nikom dana. Kakvih idiota ima, jooooooj.
Ova naša peticija nikako više ne napreduje, ne znam šta više da radimo s njom, da i dalje čekamo da se još malo nakupi potpisa ili šta [sm=zmeden.gif]


UZAS mi je nick[sm=smiley36.gif]

ne znam draga sta bih ti savetovala sto se tice vto ,jeste da sporo to ide, ali mislim da bi mozda trebale da kontaktirate neki tv kanal, novine bilo sta kako bi sto vise ljudi culo za to...

sta bi sa onom redakcijom, sto je neko pricao da im treba predstavnik za medije i da pokriti pricu?

p.s, eno opet se javila ona Dana na blicu[sm=lev.gif]




degu -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (23.9.2012 14:38:20)

Mislim da su do sad kontaktirane sve emisije i televizije, nema odgovora ni sa jedne strane. A što se tiče Beogradske hronike, koliko sam shvatila njima ne treba niko od nas, oni su imali već spremljen materijal, koji su preneli kao da je vremenska prognoza u pitanju.
Ja sam slepa, ne mogu da te nađem tamo [sm=smiley36.gif]

A Užas, da, taj komentar sam i tek kako primetila, svaka čast!!!! videla sam da je pisala i opet sam poslala komentar, al ko zna hoće li ga objaviti.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>