RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


plačljiva -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (3.10.2012 22:45:51)

BAŠ SAM RAZOČARANA...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




Verolina -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (3.10.2012 22:47:02)

A zasto nece da objave komentar. Sve sam ispostovala u onom njihovom pravilu. Nije u redu. cekam vec dva sata da mi ga objave.




plačljiva -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (3.10.2012 22:51:13)

pokušaj ponovo draga[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Verolina -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (3.10.2012 23:15:27)

Poslala sam tri ista komentara i nece da ih objave.[sm=hudicek1.gif]




mamamikka -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (3.10.2012 23:18:18)


IZVORNA PORUKA: Verolina

Poslala sam tri ista komentara i nece da ih objave.[sm=hudicek1.gif]

[sm=smiley21.gif]




Verolina -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (3.10.2012 23:20:27)

Poslala sam ih u osam, osam i petnaest i pola devet. Evo vec tri sata nece da objave.




nina26 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (3.10.2012 23:36:07)

Dugo se ceka na objavljivanje komentara. Nemoj da te iznenadi, ako ga tek sutra objave, i to jedan od tri[sm=smiley13.gif]




maksmin -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (3.10.2012 23:57:40)

peticija potpisana jos pre 10 dana, a ubacila sam malopre i komentar na blic, nadam se da sam bar malo pomogla!!!




plačljiva -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 9:34:02)

nemogu da verujem da je samo 740 potpisa sakupljeno...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Verolina -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 9:36:57)

Je l' to namerno tamo neko ostavlja sabotirajuce komentare? I sta su zapeli ljudi za usvajanje dece? Pa znaju li oni kolika je procedura za to, da ne moze svaki par da ispuni uslove koje oni traze da bi usvojili dete. A ovo moram da vam iskopiram>
Niki:
Ko ima 1500-2000 evrica eto VTO !!! Ko nema te pare mozda nece imati para ni da izdrzava decu !?

Ja sam zgrozena ljudskom navikom da kazu nesto tek da bi rekli, a da pri tom pojma nemaju o cemu pricaju. Isto to je rekla neka Marie za posvajanje dece. Nemaju ljudi pojma kakave uslove moras da ispunjavas da bi ti dali dete. To je tuzno, jer bi mnogo parova usvojilo, a ne moze jer nisu podobni.




Mery78 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 9:40:41)

Verolina, to moze smo da kaze neko ko nije u kozi zena kojima treba VTO, a po meni takvi ljudi ni ne zasluzuju decu...ja sam svo troje donela na svet bez ustedjevine i bez dinara i nista im ne fali, uh mislim da je bolje da nisam procitala to, grkljan bi iscupala bezdusnicima[sm=smiley35.gif]




nina26 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 10:51:39)

A Verka, nisi ti videla komentare u proslom clanku, kad smo sve ovde poludele zbog istih[sm=smiley29.gif]

Jel su ti objavili komentar konacno?




Olga75 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 11:00:00)

Verolino , objavili su tvoj komentar ali moj nisu [sm=smiley13.gif]




Verolina -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 11:01:53)

Objavili su. Ali samo jedan. Poslala sam tri ista i jos jedan dopuinski.




Adriana83 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 11:16:27)

Potpisala i podelila na svom FB profilu...




plačljiva -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 11:57:02)

Strašno je kako ljudi znaju da budu bezdušni...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/lev.gif[/image]




*Maki* -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 14:08:13)

Verolina, nije draga 1500-2000 nego sveukupno ispadne oko 4000 e,zavisno kakva ti je stimulacija,plus troskovi smestaja ako niste iz Beograda,Nisa,Novog Sada...ali u startu razmisljajte da vam treba oko 4000!! Nemam komentar,ja sam izgubila nadu jos kada je bio prvi tender,znala sam da ce biti ovako,nema para drzava za nista!!!

p.s. tek sad vidim da je to kopiran komentar,ali eto neka stoji ovaj moj odgovor cisto da ljudi znaju




Verolina -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 14:09:41)

Maki, nisam ja to napisala. To je bio komentar neke zene na stranici Blica, koja nema pojma o zivotu.




*Maki* -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 14:14:37)

Sad sam videla Veco izvini :) Eno stavila sam p.s.
Užas kakvih ljudi sve ima...nisu svesni da se zivot iz sekund u sekund menja i da i sami mogu, u nekom trenutku, ostati bez posla (do kojeg su naravno dosli preko veze), bez pomoci roditelja, bez prebijenog dinara...ne zelim to nikome...ali ti gotovani koji su ''''uljuljkani'''' i koji se ne bore za svoj dinar ne mogu to da razumeju. Ja i suprug nemamo stalan posao,ali radimo ponesto,snalazimo se ko i vecina ljudi danas,uspeli smo da zaradimo za jos jednu vto ali smo se prijavili o trošku države da iskoristimo to dok i to ne ukinu, i nismo otisli na letovanje i potrosili za gluposti maminih 1000e,nego štedimo za naš jedini san. A lako cemo kada taj san ostvarimo :)




Verolina -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 14:16:01)

[sm=smiley31.gif]




*Maki* -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 14:17:04)

Ljubim vas sve i borite se,ne odustajte!! Videcete trud ce se isplatiti [sm=duda.gif] [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 14:23:50)

E Maki takvi gotovani se uvek snadju takve mame i tate vuku sve dok su zivi. Ma imam milion primera. Ja radim svakoga dana od 8 do 17-18, mm putuje po evropi, za godinu dana braka smo zajedno proveli kada se sve skupi 4 meseca i taj VTO koji tek planiramo u narednu godinu dana mnogo znaci. Ali takvim ljudima to jednostavno bude smesno. Imam koleginicu sa faxa koja je dan provodila tako sto ustane, sredi se ide do frizera i onda dodje na fax da se zeza. Dok ja radim do 2 pa jurim na fax. I ona se udala naravno za slicnog njoj i svekar i svekrva su platili 4 VTO. A koliko nama koji sami mora da zaradimo taj novac t oznaci to nevredi njima pricati. Izvinite na opsirnosti ali iznervira me komentar strasno [sm=lev.gif]




*Maki* -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (4.10.2012 15:00:29)

Ja svima zelim da uspeju ali koliko nehumanog sveta ima koji uopšte ne mogu da pojme kroz kakve muke (zbog procedura,analiza,uputa,terapija) prolaze parovi koji imaju problem da dobiju bebicu,i to mene strasno pogadja. A neka je svima koji zele dečicu sretno da ostvare svoj san




Meisje -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (5.10.2012 12:08:04)

Ја мислим да су ти провокаторски коментари намештени,немогуће да неко то стварно мисли![sm=smiley24.gif]




plačljiva -> RE: Peticija za obavljanje besplatne VTO u razumnom roku (5.10.2012 12:54:21)

Ja sam danas odvojila vreme i otišla do Visegradske primila me je neka dr Stojnić Jelena,neki anonimus i  rekla da ja koja sam prošla komisiju u maju drugostepenu SIGURNO neću stići na red u ovoj godini!!![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/lev.gif[/image] Poslala me je u RZZO kod dr Jovanović Zorana ali  on nije bio tu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden2.gif[/image] i primila me je neka dr Ivana takođe anonimus koja nije imala pojma da li će biti privatne klinike,kada ću na red konačno stići,da li će biti novi tender...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]Ništa nema pojma a radi u RZZO?????????Ah da ta doktorka u RZZO mi reče da joj je danas bilo puno žena sa istim pitanjima...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden2.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>