RE: Inseminacija III deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


natinati -> RE: Inseminacija III deo (26.9.2012 17:21:07)

Nadam se da ce to da bude ok, i naravno bicete obavestene o svemu .




janabons -> RE: Inseminacija III deo (26.9.2012 22:27:41)

Natinati,srecno,pada nam doneses lepe vesti[sm=bravo.gif]
A jel ti jajovod bio neprohodan i pre prve trudnoce ili se nesto u medjuvremenu izdesavalo?




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (27.9.2012 11:06:39)

Devojke drage dobro jutro!Evo i mene konacno-haos na poslu pa tek sada prva jutarnja kafica[sm=smiley36.gif]!
Janabons,draga,[sm=smiley31.gif]!Citam da su ti poceli simptomi-bolne grudi pa me interesuje koji ti je dc?Sve sam pomesala!Kod mene jos uvek nista,ni grudi[sm=zmeden.gif]!Brine me to!Danas mi je 21dc ili 7dpo!Mislim na tebe i navijam jako najjace!
Dimnjacar,drzim palceve za trocifrenu betu!
Natinati,srecno i da budu dve crticeeeee!
Snekile7,nisam radila IUI u Visegradskoj ,nadam se da ce javiti neko ko jeste!!!!Ako ti nesto znaci na strani br.2 sam opsirno opisala moje iskustvo!Mislim da je svuda procedura slicna a stimulacija,broj IUI,obrada sperme zavise od procene doktora!Zelim ti puno srece!
Maslacak,[sm=smiley31.gif]!20.09. sam radila IUI i od tada uzimam Utrogestan 3x100mg ali oralno-dr mi je rekao da je vaginalno kompolikovanije jer zahteva lezanje... da neiscuri...Ujutru i popodne nisam u mogucnosti da stavljam vaginalno jer radim ali uvece bih mogla!!!!Danas mi je 7dpo pa sta mislis ima li efekta da od danas pocnem vaginalno samo uvece?




Snekile7 -> RE: Inseminacija III deo (27.9.2012 13:42:39)

Ako je neka od vas radila iui u Visegradskoj, molim da napise svoje iskustvo, detalje i naravno proceduru, bas mi je znacajno, a slabo ima njih iz Visegradske cini mi se....

I dalje, zar nema niko, devojkeeeee....




zeljazeljena -> RE: Inseminacija III deo (27.9.2012 14:01:55)

I mene to isto interesuje, ne mogu da verujem da niko tamo nije bio na IUI? Ja sam razumela da se ostaje jedan dan u bolnici kad se radi IUI a to nigde drugde nije slucaj, pa mi je bas bitno? I da li rade oni hormone 2.dana ciklusa? Ja sam pre nesto vise od pola godine radila kod njih hormonski status i morala sam da lezim jedan dan, pa me interesuje nije da je valjda sada isto tako? Ne zelim da lezim kad se nigde drugde ne lezi ni za hormone ni za IUI? Da li neko ima iskustva?




zeljazeljena -> RE: Inseminacija III deo (27.9.2012 14:02:55)

Izvinjavam se, govorim i pitam o IUI u Visegradskoj, o hormonima i svemu sto prethodi IUI




felixica -> RE: Inseminacija III deo (27.9.2012 14:40:41)

Nova sam na forumu, a ceka nas IUI za koji dan pa da se pridruzim :)

imam PCOS, i cistu na levom jajniku koja je verovatno funkcionalna, jer se prazni sa vremena na vreme.
pokusavamo da dobijemo prinovu vec duze vreme.. Kod mene je povisen testosteron, i zbog njega pijem sad metformin.
Radili spermogram, spermokulturu, to je sve ok, sve moguce briseve, kolposkopiju, UZ, PAP...itd itd.
Hormoni vadjeni 3 DC, i od 2-7 DC pila klomifen. svi hormoni OK - osim testosterona koji silazi polako ali je jos povisen.
7 DC radjena prva folikulometrija. na desnom jajniku imamo 2 folikula od 10 i 12 mm a na levom jedan od 7mm.

Danas vadila estradiol i FH, a veceras opet na folikulometriju..
toliko za pocetak :)

Drzim svima palceve.... :)




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (27.9.2012 15:14:31)

J@n@
Hvala ti puno i ja tebi zelim od srca [sm=duda.gif]




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (27.9.2012 17:25:40)

Janabons
I mene od danas pocinju boliti grudi al mene uvijek bole pred [sm=hudicek1.gif] i osjecam probadanje u materici. Jos 9 dana do testa [sm=zmeden.gif]




janabons -> RE: Inseminacija III deo (27.9.2012 17:59:02)

I mene pocinju boleti dosta ranije ,evo kao sad,otprilike nedelju dana pre (ne)ocekivane[sm=hudicek1.gif]
J@n@,to je sve individualno,nemoj da brines oko toga.Mene su grudi bolele i za prethodne dve iui i oticale mi,pa nije bilo nista,[sm=hudicek1.gif]stigla oba puta tacno u dan.[sm=smiley13.gif] .Inace,Danas mi je 9 dpo.
Ja iskreno nista cudno nisam primetila od simptoma ni ovog puta,a sve mislim kad ostanem [sm=nosecka.gif],da cu primetiti bar nesto drugacije nego inace,pa sam se malo[sm=smiley19.gif],ali proslo me.
Da docekam vise taj ponedeljak i da saznam na cemu sam,sva sreca pa imam dosta posla za vikend,a i spremam usput i ispit,pa ce brzo proci vikend[sm=smiley1.gif]
Sve vas jako [sm=smiley31.gif],navijam za sve vas[sm=bravo.gif] i da sto pre ugledate[sm=rozacrtici.gif]




natinati -> RE: Inseminacija III deo (27.9.2012 21:08:31)

Janabos mislim da su mi bili prohodni jajovodi pre prve trudnoce , ostala sam trudna odmah posle 2-3 meseca , spontano.Mada sam ja prosle godine imala dva spontana, jako male trudnoce (oko 200 mi je bila beta), tako da mi nista nije jasno.
J@n@ Hvala puno, nadam se da cemo se sve uskoro druziti na nekoj drugoj temi o [sm=rozacrtici.gif]




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (28.9.2012 9:25:18)

Dobro jutro!
Janabons,[sm=smiley31.gif]!Misli mi citas-bas sam se bila rastuzila sto nema simptoma ali me je Maslacak utesila odgovorom da je ipak rano!Danas mi je 22dc i 8dpo i opet nista....Cudnog sam raspolozenja-napad srece pri pomisli da je mozda [sm=nosecka.gif] a onda napad straha jer mi izgleda da nije...Osecanja izmesana...Uglavnom sam pozitivna...
Natinati,Dimnjacar,Felixice,Snekile,Zeljazeljena... po[sm=smiley31.gif]!I da krenu [sm=modricrtici.gif]!




daca77 -> RE: Inseminacija III deo (28.9.2012 9:41:38)

J@no, glavu gore, budi pozitivna, a mi navijamo jakooo[sm=bravo.gif]




Snekile7 -> RE: Inseminacija III deo (28.9.2012 9:48:38)

Ako je neka od vas radila iui u Visegradskoj, molim da napise svoje iskustvo, detalje i naravno proceduru, bas mi je znacajno, a slabo ima njih iz Visegradske cini mi se....
I dalje, zar nema niko, devojkeeeee....

Opet jaaa...
neko, barem neko...




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (28.9.2012 9:50:12)

Daco,draga,[sm=smiley31.gif]!Hvala ti,pravo si [sm=smiley27.gif]!Samo da znas da ti drzim palcve da temp ostane visoka i najavi [sm=nosecka.gif]![sm=bravo.gif]




janabons -> RE: Inseminacija III deo (28.9.2012 14:43:28)

Natinati,samo napred,uspeces ti[sm=rozacrtici.gif]
J@n@,super si ti,navijam jako[sm=bravo.gif]
Svima sto pre[sm=rozacrtici.gif]
[sm=smiley31.gif]




felixica -> RE: Inseminacija III deo (28.9.2012 16:17:51)

Snekile7,

ne radim IUI u Visegradskoj vec privatno (duga prica), negde na Vozdovcu, pa kad se sve zavrsi,
pisem kako ide procedura, nama je ovo prva IUI

I jedva cekamo [sm=nosecka.gif]




_Maki_ -> RE: Inseminacija III deo (28.9.2012 17:59:36)

flexice,
ja tražim nekog lekara gde bi inseminaciju uradili privatno. Rekla si da ćeš pisati kad završiš postupak, ali ako možeš samo da mi napišeš cenu i šta je u nju uključeno.

Pitanje važi i za ostale devojke, ako imate da mi preporučite ordinaciju a da su cene pristojne...




Milica cica -> RE: Inseminacija III deo (28.9.2012 18:02:48)

Mi idemo sledeći mesec na IUI(ako ovaj ne zatrudnim[sm=smiley36.gif]) sledeće nedelje idem da uradim briseve i uzmem upute.




natinati -> RE: Inseminacija III deo (28.9.2012 21:01:53)

Janabos hvala puno i naravno navijamo za j@n@ da budu [sm=rozacrtici.gif]




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (29.9.2012 8:17:43)

Dobro jutro drage moje kako se osjecate? Kod mene nista novo od simptoma ni traga. Jos 7 dana do testa [sm=zmeden.gif] .
Puno srece i [sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]




Milica cica -> RE: Inseminacija III deo (29.9.2012 12:06:14)

Ja sledeći mesec idem na IUI,a već me hvata frka...
dimnjacar držimo fige jakooooooooooooooooooooooo




Milica cica -> RE: Inseminacija III deo (29.9.2012 12:06:48)

E što se gubim sa ovim porukama[sm=zmeden.gif]




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (29.9.2012 12:12:46)

Milica cica
Hvala ti puno i tebi sreceno sledeci mjesec [sm=bravo.gif]




janabons -> RE: Inseminacija III deo (30.9.2012 1:40:51)

Drage moje,kako napredujete?
JA cekam jos par dana,pa da vidimo da li je ova treca iui urodila plodom[sm=smiley36.gif]
A sve me tripuje to sto mi se muz razboleo pred iui,da se odrazilo na spermogram,ali sta bude bice[sm=smiley1.gif]
Idemo dalje[sm=bravo.gif]
Veliki[sm=smiley31.gif] za sve




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>