RE: Inseminacija III deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (1.10.2012 16:58:15)

J@n@
Srecno i da ugledas [sm=rozacrtici.gif] ja planiram 14 dan da radim test. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




janabons -> RE: Inseminacija III deo (1.10.2012 17:35:18)

Evo me[sm=smiley31.gif],nisam radila betu,i sinoc i danas ceo dan me boli stomak.I ja mislim kao i J@n@,da li je mozda bolje da sacekam 14dpo[sm=zmeden.gif]?
Mislim da sam se ovaj put bas uplasila,nisam bila takva za 'prve dve[sm=smiley36.gif]




janabons -> RE: Inseminacija III deo (1.10.2012 17:40:19)

Hvala vam puno na podrsci
Sve vas puno[sm=smiley31.gif]
Drzi se J@n@,jos malo[sm=bravo.gif]




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 8:51:50)

Djevojke ima li sta novo? [sm=smiley31.gif]




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 8:57:17)

Janabons,[sm=smiley31.gif]!Samo da znas da cu i danas misliti na tebe i navijati-sve dok ne javis lepe vesti!Neverovatno ali isto razmisljamo-kod mene definitivna odluka je da cu betu raditi u cetvrtak ako do tada ne dodje vestica!To je to!Danas 26dc ili 12dpo, nema posebnih simptoma....Nesto razmisljam ne mora ni da ih bude samo neka [sm=hudicek1.gif] ne dodje i milina....
Natinati,[sm=smiley31.gif]!
Dimnjacar,[sm=smiley31.gif]!Ima li simptoma kod tebe?




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 10:11:33)

Kod mene samo bolne i osjetljive grudi i izgubila sam apetit. Al to je vjerovatno na psiho bazi.

Zelim vam puno srece i da ugledate svoje [sm=rozacrtici.gif]. Ja cu test raditi u subotu 15 dan od inseminacije.

[sm=smiley31.gif]




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 11:09:02)

Dimnjacar,[sm=bravo.gif]-za simptome!Navijam najjace sto mogu za subotu i [sm=modricrtici.gif]!Hajde neka krenu visoke bete i [sm=modricrtici.gif]!!!!!
Kod mene nije bilo nikakvih simptoma do 24dc a i od tada nesto slabo i kilavo...hehehehehe...cak mi ni grudi nisu bolne kao inace u PMS-u,plus pijem Utrogestan!To mi je cudno tj. brine me!Stomak je poceo da se "pumpa" za vikend i danas je vec ogroman i to kod mene obicno najavljuje dolazak vestice!!!!Ovo mi je prvi ciklus u poslednje 2 godine bez PMS simptoma-oset_ljive,bolne grudi,bol u ledjima,pritisak u donjem stomaku,mucnine....bla,bla,bla.....I posto nema klasicinih simptoma u fazi sam osluskivanja novih simptoma-grudi vec danima svaki cas "prepipavam",neko je spomenuo osecaj "baloncica u stomaku"-khm,khm,khm...ne znam kako bi to trebalo da izgleda ali pokusavam [sm=smiley36.gif].....Sta reci sem psiha je cudooooooooo!!!!
Janabons,draga,drzim palceve!




janabons -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 11:47:39)

Evo i mene[sm=smiley36.gif]
Betu nisam radila[sm=zmeden.gif],juce mi je bilo muka,mozda sto kaze dimnjicar, i na nervnoj bazi,stomak me boli,vise ne znam ni sama kako,cekam da vidim da li ce da prodje moj 14dpo bez vestice,ako prodje[sm=smiley36.gif], a ne dodje vestica sutra radim betu[sm=smiley1.gif]
Zelim vam svima[sm=rozacrtici.gif] i mislim na vas
J@n@, Dimnjicar drzite se [sm=bravo.gif][sm=smiley31.gif]




janabons -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 11:48:52)

DAS mi je neko rekao da cu da izdrzim 14 dana da ne radim test,ne bih mu verovala[sm=smiley36.gif]




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 12:47:50)

Janabons,[sm=smiley31.gif]!Drzim palceve da ti 14-ti dan prodje bez vestice i da beta sutra bude trocifrena pa da nas sve redom povuces!!!!Moze?Dopadaju mi se tvoji simptomi!!!Hocu da i meni bude muka....[sm=smiley36.gif]!Mislim da sam se skoro divila Suncu kako izdrzava da ne uradi test i cak sam napisala da posto mi nikada nije kasnila nemam iskustva sa testovima ali zato cim zakasni i 1h radim test!!!!!Hahahahahahahahahah!A betu odlazem....ccccc....Plasim se i cini mi se da ce mi biti lakse da mi krene meca nego tesst sa jednom crtom ili beta<0,1...pih...fuj.....[sm=smiley11.gif]




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 13:36:01)

Janabons,[sm=smiley31.gif]!Javljaj kako protice 14-ti dan...ima li novih simptoma?[sm=sloncek.gif]




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 13:36:12)

J@n@Pa to ti je dobar znak sto ne osjecas PMS. Zelim ti [sm=rozacrtici.gif]
janabons srecno sutra da bude trocifrena beta




J@n@ -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 13:48:19)

Dimnjacar,[sm=smiley31.gif]!Ne osecam PMS ali ni neke druge simptome pa zato brinem...bar grudi...ili neka minijaturna mucninica...mozda vrtoglavica.....ali najvise bih volela "baloncice" u stomaku[sm=smiley36.gif]! Navijam za subotu i tvoje [sm=modricrtici.gif]!




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 14:24:23)

J@n@
Hvala ti i ja tebi zelim da se ujutru probudis sa mucninom [sm=bravo.gif]




natinati -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 14:25:44)

Ja navijam za sve vas i non stop pregledavam poruke da vidim dal ima nesto novo
dimnjacar j@n@ janabos [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 16:58:57)

natinati
Hvala ti, puno nam znaci [sm=smiley31.gif]




janabons -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 17:16:15)

nisam mogla da izdrzim do sutra,pa sam uradila danas popodne test,ugledala sam [sm=rozacrtici.gif]
Morali su svi u kuci da mi pogledaju da bih bila sigurna,druga je svetlija,ali ja znam da je to to[sm=smiley1.gif]
Sutra ujutru idem da vadim betu,i neka mi bog pomogne da ovo izguram do kraja,pisacu vam kasnije kako je bilo
I sad mi se ruke tresu i srce lupe ko ludo,bilo je mnogo suza kada sam ugledala [sm=rozacrtici.gif],sto od neverice,sto od srece
Vuuucem vas sveeee jaaaaako,javljam se sutra i mislim na vas[sm=smiley31.gif][sm=bravo.gif]
Hvala vam na svemu,na ogromnoj podrsci koju ste mi pruzile,stvarno ste cudo[sm=smiley27.gif]
Ja i dalje ne verujem,samo imam osecaj da mogu da polletim




dimnjacar -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 17:37:48)

janabons
Cestitam ti draga od srca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




_Maki_ -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 18:49:04)

Bezuspešno sam pokušavala da dobijem preporuku na forumu za ordinaciju gde bih mogla da uradim IUI [sm=smiley13.gif], pa sam morala sama da se aktiviram i raspitam oko cena.

Evo rezultata "istraživanja tržišta" [sm=smiley1.gif], možda nekom bude koristilo:

INTERMEDICUS BIS, ukljucena folikulometrija,37.000 RSD
Jevremova, bez folikulometrije, 40.000 RSD
Papić,bez folikulometrije, 15.000 RSD
Gala Medica, bez folikulometrije, bez obrade, 23.000 RSD
Ordinacija Radojcic, bez folikulometrije, 200 EUR
Dr Ćorac, bez folikulometrije, bez obrade, 300 EUR
Jovanova, bez folikulometrije (+2000 RSD po folikulometriji), 18.000 RSD
Ivanović, bez folikulometrije, bez obrade, 40.000 RSD
Palmotićeva, bez folikulometrije (+2200 RSD po folikulometriji), 15.000 RSD







Bebana17 -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 18:58:56)

Maki, carice, i mene je ovo mnogo zanimalo, hvala ti sto si raspitala! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Bebana17 -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 19:02:01)

Janabons, cestitke od srca za [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Sada jos J@n@ i dimnjacar da nas obraduju sa lepim vestima!




natinati -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 19:52:08)

janabos bravoooooooooooooooooo[sm=sloncek.gif]
jeeeeeeeeeee [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
j@n@ i dimnjacar sad ste vi na redu [sm=smiley2.gif]




Maslacak15 -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 19:56:52)

Cestitam  Janabons[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] Zelim ti laku i bezbriznu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/nosecka.gif[/image] Bravooooooo

Ajmo sad i ostale devojke[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




degu -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 21:28:03)

Čestitam Jano [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




World -> RE: Inseminacija III deo (2.10.2012 22:06:45)

cestitam jano, super, bas mi je drago kad cujem da je nekome uspjela iui.. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>