RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Bibilib -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (10.3.2015 16:40:45)

Marko je imao oko 7-8 meseci kada je prvi put spavao kod moje majke i nije bilo problema a Adrijan ima 13 meseci i nece kod nikog da se uspava...samo mama,,,[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (7.7.2015 13:22:28)

Ja dugo nisam puštala Lu da spava kod babe i dede. Prvi put je spavala kod babe kad je imala 3g, mi smo išli na doček NG a svekrva nije pa sam je pustila da prespava. I pošto je sve prošlo ok, nije nas tražila, štaviše, uživala je sada je puštam da spava kod babe, otprilike jednom mesečno. Spavala je i kod moje sestre, a sada za vikend je ostavljam u Bečeju kod zaove, pa ako i tu sve bude ok, a verujem da hoće jer će imati super društvo, onda će i kod svoje kume u Adu i tako...Pogotovo zato što ona hoće, skoro svaki dan pita kad će da spava kod nekog, njoj je to doživljaj[sm=smiley1.gif]
A i nama je bio, i mi smo kao klinci baš voleli da spavamo kod baba, deda, tetke, strine..




aleksandrici -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (7.7.2015 13:38:43)

Deca su ukras sveta,treba ih razumeti i uslisiti nihove zele.Svako dete voli da spava kod babe i dede samo treba uskladiti momenat,treba da se sve kockice sklope.




vikiveki -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (7.7.2015 15:14:14)

Moja starija deca su sa možda 7 ili 8 godina bili na spavanju kod babe i dede sami,i to nije bilo na jednu noć, već 4 ili 5 dana,pošto su nam baba i deda daleko.sa ovim najmlađim još se nisam usudila da krenem i njega da šaljem kod babe i dede mada on traži iako nije svestan šta to znači




bojana92 -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (7.7.2015 23:11:22)

Sinu jos uvek ne dam da spava kod babe i dede sam.Moze samo samnom ili sa muzem,Jer mislim da on jos uvek mali,da bi spavao negde bez nas.A kad muz i ja hocemo da idemo negde ,onda dodje svekrva da ga cuva kod nas kuci.[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (8.7.2015 10:41:35)

Moji su nedavno prvi put prespavali na jednu noc i kod muzevih,u istom smo gradu i kod mojih,u Sm(oko 35km od nas) nije biloi problema,bas su uzivali.Ja sam cekala da oni sami traze i postanu svesni,sto kaze Viki sta to znaci..iako su mi recimo svekijevci mozak popili kolio su dosadjivali sa tim prespavljivanjem..cak jednom i probali pre par godina pa Mimu vracali u 23h kuci. i sad me sveki iznervirala kad je rekla, pa eto ,kazem ja da mogu[sm=hudicek1.gif] treba samo pratiti kada je dete za sta spremno...a ne po svaku cenu...




Azra_ -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (8.7.2015 10:55:46)

I mi da se upišemo. sa 3 god.i 4mes. prvi put ostao kod mojih. Možda ni sada ne bi, ali smo krečili, imali veliko spremanje, moralo je... Odličan je bio, zapravo oduševljen! Pre neki dan me pita ˝Kada će opet sve kući da bude prljavo pa da sedim dugačko kod bake˝. E sad, da su moji u boljem zdravstvenom stanju, išao bi češće, bar na vikende, ovako, izbegavam da ga šaljem, da ih ne opteretim.




veselicaa -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (8.7.2015 10:59:47)

Azra bravo[sm=bravo.gif] Ma nema,kod babe i dede je najlepse,secam se samo kako sam ja kao mala volela da idem u goste kod mojih baba i deda,bilo je to pravo uzivanje.
Moja sveki zivi u dvoristu gde i mi i pre jedno mesec dana zvala S da spava kod nje i ona kao htela,ceo dan se spremala i uvece nije htela ni da spomene,ja je pitam jel ide kod babe a ona kaze "ne,sutra cu"[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (8.7.2015 11:02:07)

Jeste pravo uzivanje,samo kada je dete i spremno da bude sa njima par dana bez roditelja,da uzivanje bude kompletno [sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (8.7.2015 11:02:12)

Moja T je opet ostala na duugoo kod babe i dede,na 7 dana,u Sm.Palanku,nekih 80km od nas..dobra je,ispunjavaju joj zelje..baba,tetka,a tamo joj je i sestra kija je 2 meseca mladja pa joj nije dosadno,mada se svadjaju..deca kao deca! Ne trazi da prica samnom,niti je ja trazim,da mi se ne rasplace!




vonavoj -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (8.7.2015 11:03:55)

Lepo jede,spava,srecna je..ma neka promene deca! I treba! Zato sluze babe i dede,mi smo kod nase svaki vikend bile,iako je preko nedelje dolazila da nas cuva!




Mariya -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (15.7.2015 20:08:50)

Lucija je u ponedeljak prespavala prvi put kod tetke[sm=bravo.gif]Zaovina mlađa ćerka ju je kupala, spremila za krevet, kaže zaova super se snašla. Jedino što nije mnogo jela ali to je i kući problem....
Juče je već pitala kad može opet u bečej na spavanje[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (15.7.2015 21:30:42)

[sm=bravo.gif] Mariya,tako i treba...ja sam moje dvoje starijih već naučila da po 10 dana u toku raspusta budu sami kod babe i dede,jedino mi ostaje još najmlađeg člana da naučim.




vikiveki -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (3.8.2015 10:43:41)

Evo da i ovde napišem,Stefi je sinoć prvi put zanoćio sam kod babe i dede,dobro je prošlo,mada sam ja znala da on neće praviti probleme,ali taja nam je bio pod traumom,samo je mislio kako će se S. zacenuti od plača....on jeste malo plakao ali samo pred spavanje a i onda se smirio kada sam razgovarala tel. sa njim.




bojana92 -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (7.12.2015 19:28:17)

Daco jos uvek nije bio na spavanju kod babe i dede,tj da prespava noc kod njih.Mislim da je jos uvek mali da noc ne provede bez mene ili supruga.




m2m2 -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (8.12.2015 7:44:23)

Laki je vec sa cetiri meseca prvi put spavao kod babe i dede bez mene. Dok je bio manji cesto je ostajao kod njih na spavanju. Sada obicno idemo zajedno, neznam kako bi prihvati sada bez mene, a nemamo auto da bismo otisli po njega, ako bi se bunio.




bojana92 -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (8.12.2015 21:47:44)

NI mi nemamo auto da bi otisli po njega,jer znam kakav je i da bi u sred noci trazio da ide kuci.:)




Anck Su Nmaun -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (30.10.2016 15:03:43)

O ovome razmilsjam danima. MM hteo da me vodi za vikend u Madjarsku ali devojcicama istekao pasos a bebac mali. Pa sve mislim da li ili ne da ga ostavim... ipak Ne. Njih sam tek sa god i kusur pa mi rano.




Divnica -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (31.10.2016 9:32:06)

Moja deca nece kod babe ni kod dede, navikle sa mnom , ja ih uspavljujem i ponekad muz. Ne verujem da bi htele sat vremenq bez mene i morali bi nocu da ih vracaju.




emicaa -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (6.4.2017 15:04:30)

moja Teodora je prije neka dva mjeseca isla na spavanje kod babe.Ja sam ocekivala da ce se vratiti oko 9 kad joj je vrijeme spavanja ali nije.Posle toga je isla jos dva puta i stalno kuka kad ce opet.
Sad hoce i kad odemo u Doboj da spava kod moje mame,ako se ne predomisli pusticu je [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (6.4.2017 17:25:34)

T je spavala prosle godine prvi put. Nije plakala, ali je rekla da ce sledeci put manje dana. Mnogo joj je pet dana. Sofi jos nije. Ne znam ni kako ce da reaguje. Ona je tek vezana za nas. Mozda uz T bude htela.




emicaa -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (6.4.2017 17:30:34)

Ja ne znam koliko bi Dora dugo izdrzala,ali ja mislim da nebi duze od dva dana.




Anck Su Nmaun -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (6.4.2017 17:56:46)

V je ostajao samo onako uvece, da bi mi mogli izaci ali do pola noci smo bili tu. Moja deca su navikla kod bake da spavamo, tako da ni sa njim mislim da nece biti problema.




IvanaSK RR -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (7.4.2017 9:34:00)

Sin je ostao kod mojih da spava pre nego sto je napunio godinu. Posle je ostajao na vikend.
Maca nije jos uvek, mogla bih polako da se pripremim na to i da je odvedem jedno vece.




branki* -> RE: Prvi put na spavanju kod babe i dede (7.4.2017 9:36:40)

Ja jos nisam ostavljala nijedno na spavanju,nikako da prelomim.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>