RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Mala Elena -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (9.3.2018 18:46:08)

Jedno autosediste pozajmili dok ne kupimo, ostalo sve kupovali novo.




veselicaa -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (9.3.2018 18:49:09)

I mi smo pozajmili sediste,jer smo od smizli poklonili.




mama Jo -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (9.3.2018 18:51:44)

Druga smozla ce da nasledi od prve 😊




Mala Elena -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (9.3.2018 18:55:30)

To vazi za jaje, jedna.preraste, druga nasledi, a posle ipak svako ima svoje.




choopa choops -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (9.3.2018 21:56:15)

Kupovali sve novo, nešto i po dva komada, a sad mislimda nisam trebala, nego da uzmem polovno. Ali ko će naći baš u tom momentu kad se traži.




veselicaa -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (9.3.2018 22:06:45)

choopo pre i nije bilo toliko grupa za prodaju,sada mislim da svako drugi kupi polovnu opremu za bebu.




mama Jo -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (9.3.2018 23:05:18)

Da, sad na avim mogucim mrezama i svuda samo se nesto preprodaje. Ja sam i dalje za to da se vidi uzivo pre kupovins, posebno ako je polovno.




vocicana -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (10.3.2018 15:50:40)

Jeste bas tako.
Najbolje je videti uzivo.MM je doduse za gro stvari bio za to da se kupi novo, nije mu zao, kako god, meni je bilo sve jedno. Volim i ja sve novo....ali nekada je zaista nerealno.




emicaa -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (10.3.2018 15:57:14)

ja sam za polovno,dosta stvari se moze naci da su samo par puta koristene.sjedista za auto smo za oboje kupili polovna ali u super stanju




mama Jo -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (10.3.2018 16:25:31)

Mi sve sto smo dobili je vec neko koristio, dakle polovno je, ali je toliko ocuvano, bukvalno kao novo da je... ni ja nemam nikakav problem sa polovnim, samo, za svaki slucaj, da se vidi pre kupovine... na zalost znam neke koji su se ,,zeznuli" ...




MimaKos -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (28.4.2018 12:56:36)

Ima sada sajtova da biras, stvari kao nove a jeftinije sto puta!




mama ivane -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (15.5.2018 14:44:00)

Ja sam svojoj deci kupovala sve polovno igracke obucu odecu kolica krevetac dubak ma sve da ne nabrajam vise i nista nefali i opet moze da nosi neko dete skoro sve[sm=smiley1.gif]




lokicagagica -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (16.5.2018 9:27:30)

Nemam nikakav problem sa polovnim stvarima. Dosta toga smo pozajmili, nesto kupili novo a nesto polovno. Nista ne fali polovnim stvarima, samo da su ocuvane. Smatram da je bolje da dete ima nesto, bilo to i polovno, nego da nema uopste.




IvanaSK RR -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (16.5.2018 9:51:21)

Ja sam dosta stvari polovno kupila. Mislim da mi je jedino auto sedište novo kupljeno.




medamisko -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (16.5.2018 21:54:48)

Dosta nasledjeno od zaovinog deteta, sediste i kolica novo , a igràcke uglavnom nakupujemo oko praznika bas puno dobijaju vaucere od nasih firmi pa iskoristimo.




mama Jo -> RE: Igracke,hodaljke,sedalice,kolica... kupovati novo ili polovno ? (18.5.2018 8:48:46)

I mi smo dosta nadobijali od prijatelja i rodjaka... sad da li bih kupovala polovno preko neta od nekog koga ne znam... zavisi sta je u pitanju...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]