RE: komoda i podloga za presvlacenje (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Meisje -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.5.2013 20:51:05)

Jano bajkovito! Svaka cast!




janabons -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.5.2013 20:57:11)

Meni, Mini, hvala[sm=smiley31.gif]




anci kv -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.5.2013 21:32:39)

meni se bas dopada!!!jao sta bih ja ubacila sve u sobicu al svega imamo nepunih 8 kvadrata




doktorkakristal -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 8:59:36)

ANCI jesi li uzela komodu,ja sam nesto bas za nju,cinimi se da olaksava presvlacenje zbog polozaja meni ionako losa kicma,videla sam neku kosta 16 000 mada cu jos da pogledam




Peace* -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 9:11:27)

Koleginica je trudna i pravi za bebca ovo:

[img]http://www4.slikomat.com/13/0719/4by-107524.jpg[/img]

Mnogo mi se dopada.

Odmah je uzela dušek 140x90, i prednja stranica ogradice se skida. A ispod celog elementa se nalazi fioka u koju može dušek dužine 200.

Kod nas na tržištu ne može da se kupi, a njoj stolar sa materijalom uzima 28 000 din.




doktorkakristal -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 9:14:05)

Prelepo je ,ali je meni problem sto cu se seliti kopd mojih pa mi treba nesto sto se lako rasklapa i prenosi




Peace* -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 9:17:47)

Ma opušteno, nisam zbog tebe napisala, nego mi se dopalo kad mi je pokazala, pa sada kada sam videla temu sam se setila da vam nisam pokazala. [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 9:38:12)

Doco, ja sam u Ikei uzela nešto za nekih 20€ čini mi se. Peace, ti si isto to uzela, ako me sećanje ne vara.

Fora je bila što je Ana to brzo prerasla - pa smo jedan deo odsekli da mogu noge da joj vire [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 9:38:47)

Ja sam koristila samo onu podlogu za presvlačenje, samo je stavim na sto u sobi gde je presvlačim (tj sto na kome je komp je veliki pa ima mesta i za podlogu), tako da me koštalo nekih 1500din, a iskoristila sam za sve pare, najpametnije stvar koju smo kupili pored prenosivog krevetića.




adulence -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 9:55:56)

komodu nismo uzimali jer nam nije trebala a podlogu smo uzeli i to onu tvrdu pa nam je yakacena na krevetcu....yivela podloga




Peace* -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 10:04:39)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja sam koristila samo onu podlogu za presvlačenje, samo je stavim na sto u sobi gde je presvlačim (tj sto na kome je komp je veliki pa ima mesta i za podlogu), tako da me koštalo nekih 1500din, a iskoristila sam za sve pare, najpametnije stvar koju smo kupili pored prenosivog krevetića.


Ja sam sa drugim detetom stavila podlošku na veš mašinu, ovo što Trća spominje nisam ni sklapala.




anci kv -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 15:31:24)

jesam doco.imas sliku na preth.strani.samo kod nje nema rasklapanja,ja sam je iz kg doterala u komadu.ali masa stvari je stala u nju




doktorkakristal -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.7.2013 15:39:05)

Moracu jos da pogledam sta ima po gradu u sustini mi je bitno da se ne savijam e sad nemam gde da stavim samo podlogu kad razmislim mada bi me jeftinije kostalo




ivaMark -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (20.7.2013 15:53:58)

I mi imamo komodu i podlogu za presvlacenje a ispod je kadica za kupanje i ne mogu da zamislim kako bi nam bilo bez nje! Soba nam ima malo manje prostora, tj taman dovoljno i ne znam kako bih je kupala i gde da nemam kadicu u kompletu sa komodom..posle kupanja je izvadim i pravo na deo sa podlogom...Odlicna stvar! [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (3.10.2013 22:31:58)

Ja sam imala onu podlogu što se stavlja na krevetac, a komodu uopšte nisam kupovala, tj imali smo neku ne dečju komodu koja se pretvorila u komodu za L




Jole84 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.1.2014 17:18:27)

Devojke kažite mi koliko otprilike stvarčica ima beba,nemam predstavu [sm=smiley36.gif] Pošto nemam mesta u sobici,mislila sam da ne uzimam komodu,nego jedan ormarić i da tu stavljam sve njeno,da iskoristim prostor,a pult da kupim zasebno i stavim na krevetac. Šta mislite?




doktorkakristal -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.1.2014 17:45:07)

JOLE meni nije sve stalo u komodu,tako da je neki ormancic sjajna ideja .Komodu sa podlogom i kadicom sam kupila e sad neko moje iskustvo je da : Kadica je glupost ziva dete u onome sam kupala dok joj pupak nije otpao ,znaci dok sam je kupala preko ruke,zato sto je na sred kadice neki ispupcen deo i za bebu bukvalno nema mesta,u svakom slucaju smo morali novo korito,podloga je odlicna vrsi funkciju i dalje mada bi bilo jos bolje da je jos malo sira,komoda ko komoda nije losa u njoj drzim stvari koje trenutno nosi,ostalo je popakovano po kesama i sklonjeno,sve u svemu ko moze bolje da kupi neku podlogu siru koja se montira na krevetac,a umesto komode ormaric sa ecim prostorom,i naravno normalno korito da se beba lepo brcka




Jole84 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.1.2014 18:01:42)

Dr hvala ti [sm=smiley31.gif] Tako sam i mislila,da u komodu ne može sve da stane,al svi me ubeđuju da je beba mala,samim tim male i stvarčice itd. Pošto imam prostora da biram između ta dva,onda bolje da uzmem nešto s većim prostorom. Koliko sam razumela podloga ima dole neke pričvršćivače,uzmem dimenziju širine kreveca i to je to?




serpica -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.1.2014 18:05:14)

Ja sam sama pravila komodu jos kad se Tara rodila i sad koristim za Tomu,ima tri fioke dve plice i zadnja duboka.U prve dve stavljam stvari u poslednjoj pampers,maramice i ostale stvari.Gore imam sundjer oblozen musemom i tu presvlacim dete.Slikacu sad pa cu da vam postavim slike.Ispalo mi jeftino a super mi sluzi.




serpica -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.1.2014 18:30:27)

[img]http://www.dodaj.rs/f/0/q5/1nfaYfgn/img2071.jpg[/img]
ovo je Tomina sobica,mala,oko 10 kvadrata
[img]http://www.dodaj.rs/f/3n/ZM/Nwz76Ai/img2072.jpg[/img]
ovo je iz drugog ugla,pored kreveca je taj pult za presvlacenje
[img]http://www.dodaj.rs/f/3Q/j7/2Y0d7Dwx/img2073.jpg[/img]
ovo su police na drugom zidu za razne sitnice
[img]http://www.dodaj.rs/f/2n/1g/2rniFyZb/img2076.jpg[/img]
i na kraju pult,ovo ispod je sunjder debljine 8 cm oblozen musemom a sa strane je izdignuto oko 10cm da sundjer ne bezi prilikom presvlacenja.Odozgo moze bilo sta da se prekrije da bebi bude udobno.S obzirom da je mala sobica gledala sam da sve nekako uklopim.




Jole84 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.1.2014 18:39:28)

Šerpi super je pultić mom budućem zetu [sm=jezicek.gif] A i za policu se isto razmišljam,moraću da napravim neku,jer ako uzmem ormarić,onda neću imati gde da stavljam te džidžamidže.




New Mom -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.1.2014 19:07:54)

Serpi bas lepo izgleda.[sm=smiley1.gif]




madre -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.1.2014 23:29:50)

joj, serpice, bas je slatka i lepo skockana[sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (19.1.2014 23:48:56)

hvala devojke,to nam je najmanja soba u stanu nalazi se pored nase spavace ali nemam dobar ugao da je uslikam.inace i seke su nam tu porasle a evo sad i bata,menjamo samo posteljinu i stikere na zidu.




pocahontas -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (20.1.2014 0:10:17)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Devojke kažite mi koliko otprilike stvarčica ima beba,nemam predstavu [sm=smiley36.gif] Pošto nemam mesta u sobici,mislila sam da ne uzimam komodu,nego jedan ormarić i da tu stavljam sve njeno,da iskoristim prostor,a pult da kupim zasebno i stavim na krevetac. Šta mislite?


mi smo bas ovako uradili. imamo orman, uzan, ali visok sa nekih sest polica, dubine oko 50 cm i tu mi stanu sve njene stvari, a kupili smo podlogu za presvlacenje koja se stavi na krevetac (poput ovog http://shop.aksa.rs/primi-sogni-pult-bebe-uno-sleepy-grigio.html ), nju i dalje koristimo (kunem se u nju koliko mi znaci). pogresila sam sto nisam uzela krevetac za fiokom jer bi mi tu stajala posteljina i eventualno skafanderi i jakne kad ih ne nosi, ali smo dobili bas lep krevetac pa nisam htela da kupujem.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>