RE: komoda i podloga za presvlacenje (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


MAMAMAJ -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (29.8.2015 19:38:36)

Ni ja nisam imala to, niti ću, izdržaće kičma još par meseci, kada je već ovoliko. Verujem da je korisno, ali eto, može i bez toga. [sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (29.8.2015 21:39:49)

Sad ne znam da li sam se zeznula sto nisam uzela tvrdu komodu[sm=zmeden.gif]
No, prodavacica nas ubedi da su te samo za krevetac.




adulence -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (29.8.2015 22:05:39)

Draga ti uvek mozes da zamenis...ako se dvoumis...




Maraj -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 11:46:37)

Evo ga moj tvrdi pult koji se postavlja na krevetac. Mada cu ga najverovatnije kombinovati sa komodom

prednja strana
[img]http://www.dodaj.rs/f/3X/x4/1wrbLEHq/1.jpg[/img]


i zadnja strana. Ima nogice i ovu cicak traku
[img]http://www.dodaj.rs/f/44/Ht/9Yde7so/2.jpg[/img]




jekiki -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 11:50:08)

Maraj super je
Ja se jos razmisljam da li mi je potrban ili ne, mada je to vrlo prakticna stvarcica




Maraj -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 11:51:53)

Pa otkud znam jekiki.... mislim se da ce mi postedeti kicmu.... otkud znam....




jekiki -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 11:57:12)

Ma ni ja ne znam, ovo mi je sve novo, pa sam ko magare magli za vecinu stvari, ali kao sto kazes mozda je pametnije uzeti da bi postedel kicmu, ionako imam problema sa njom




choopa choops -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 14:28:53)

jess ma svejedno je. Ionako ćeš je prenosit tamo vamo. Dok je beba mala, neće se moć prevrnut sa komode, tamo negdje oko 2-mjeseca ćeš je već presvalačiti i na krevetu. Mada gdje god bila, nećeš bebu ostavit samu? Stvarno ne znam kako se može desit nekome da beba padne? Mislim ne osuđujem nikoga, meni je L i sa kreveta pala (ali bila je veća, oko godine i spavajući se otkotrljala i pala) ali nikad mi nije palo na pamet da je ostavim na tolikoj visini kao što je komoda bez nadzora, pa makar se okrenula samo po maramice.

I btw. mi imamo komodu sa podlogom, koristili smo je u početku, a sad ni ne pamtim kad sam je zadnji put tu presvukla. Mada, odlična je podloga za neopeglan veš [sm=jezicek.gif]




Jole84 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 15:37:33)


IZVORNA PORUKA: choopa choops


I btw. mi imamo komodu sa podlogom, koristili smo je u početku, a sad ni ne pamtim kad sam je zadnji put tu presvukla. Mada, odlična je podloga za neopeglan veš [sm=jezicek.gif]


Dobra je i za tobogan kad se postavi ukoso [sm=jezicek.gif]
Maraj baš je lepa [sm=bravo.gif]




superm -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 15:44:16)

Ove podloge su odlična stvar, naročito za mame porođene CR, zato što savijanje, uvijanje i slično nikako ne prija u prvih par nedelja.





choopa choops -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 20:52:02)

Jole [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 21:18:51)

Ja sam imala samo podlogu koja je stajala na stolu pored kompjutera u Ivinoj sobi, nisam je pomerala.
Krevetac je bio u nasoj sobi a sve njene stvari i podloga tamo.
Uvek glasam za podlogu, koristila sam je sve dok nije skinula pelenu, ovih dana je spremam za komsinicinu trecu bebu [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 21:30:32)

Mi imamo komodu i tu podlogu,u komodi imamo dosta njenih stvarčica i stvarno vrijedi svake pare.




Ana RR -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (30.8.2015 21:39:33)


IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: choopa choops


I btw. mi imamo komodu sa podlogom, koristili smo je u početku, a sad ni ne pamtim kad sam je zadnji put tu presvukla. Mada, odlična je podloga za neopeglan veš [sm=jezicek.gif]


Dobra je i za tobogan kad se postavi ukoso [sm=jezicek.gif]
Maraj baš je lepa [sm=bravo.gif]


Ooo da, moje dete je ovo isprobalo čim je shvatio da to može [sm=smiley36.gif] od nje je na kraju ostala samo daska [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (31.8.2015 10:03:18)

Ma to je sto je. Valjda ce posluziti.
Choopo, naravno da je necu ostavljati samu, ja kontam da necu spavati prva dva-tri meseca, ali videcemo.
Hvala svima na savetima, divne ste[sm=smiley31.gif]




dijana1* -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (31.8.2015 10:28:33)


IZVORNA PORUKA: jess021

ja kontam da necu spavati prva dva-tri meseca, ali videcemo.



Mislis godine[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (31.8.2015 13:02:46)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

ja kontam da necu spavati prva dva-tri meseca, ali videcemo.



Mislis godine[sm=smiley36.gif]



[sm=jezicek.gif] Što si bezobrazna, pusti je da se nada [sm=smiley36.gif][sm=smiley31.gif]




jess021 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (31.8.2015 14:04:50)

Hahahah...ovo prva dva-tri meseca sam mislila uopste da necu spavati!
Hvala sto ste me utesile[sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (1.9.2015 19:22:32)

Ja sam za podlogu. Nije neophodna, može se bez nje ali je mnogo lakše sa njom. Ja imam podlogu koju sam dobila sa komodom, koristila sam je i sa L i sad je koristim sa H.
A ta presvlaka za podlogu što kaže Jess je sjajna stvar, preko toga još stavim peškir pa peškir menjam kad se uprlja ili svaka 4 dana, a tu presvlaku jednom mesečno operem.




Animsaj9 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (6.9.2015 18:41:06)

Da li vam se bolje pokazala tvrda podloga ili meka na komodi... I mame iz NS gde ste kupovale komodu i podlogu?




jess021 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (6.9.2015 18:45:52)

Animsaj, za komodu kazu da ide mekana. Ja sam kupila u Aksi.




Maraj -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (6.9.2015 18:56:35)

Animsaj ja sam kupila tvrdu. Nju mozes da postaviš i na krevetac i na komodu. Imas sliku iznad




Buba Mira -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (6.9.2015 19:41:25)

Ova podloga mobilna što je maraj postavila je super, i ja sam je koristila postavljenu na krevetac pa je beba ka meni, a ne bočno.




amelia -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (25.10.2015 19:44:45)

Drage moje treba mi pomoc naime imamo nameru da kupimo komodu sa kadicom i dasku za presvlacenje moj bebac puni 2 meseca 3-og novembra i vec kadicu koju smo kupili postala muje tesna ne znam kolike su joj dimenzije ali je bas mala za novorodzene bebe e sad me zanima do koliko meseca moze beba dase kupa u komodu kolike su joj dimenzije




isidora88 -> RE: komoda i podloga za presvlacenje (25.10.2015 19:51:25)

Amelia ta kadica u komodi je jako mala i otprilike je za bebe do 2, 3 meseca. Uzmite samo komodu bez te kade, bolje kupite neku plasticnu vecu. Nasa je 80 cm. A ta kadica u komodi mislim da nije duza od 60cm i jos je jako i uzana




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>