RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga i film



Poruka


flamingos -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (29.8.2022 8:30:05)

"Krunina epoha".Sjajno.Bravo za našu Mariju.❤️




Peace* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (8.9.2022 8:05:25)

Pročiala sam od Roversija "Zora u crnoj šumi", ok je.

Sad čitam Dedićku "Izgubila sam sebe". Na samom sam počerku i dopada mi se kako je pisana.




Sanjica26 RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (19.9.2022 18:54:32)

Sad mogu da se vratim svom čitanju. 🙂




Ana RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (19.9.2022 20:33:16)

Where the Crawdads Sing - dopala mi se baš, nisam htela da gledam film pre nego što pročitam knjigu




Didy -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (10.10.2022 23:19:45)

Lana Bastašić "Uhvati zeca" je za preporuku. Ubija svojom (našom) surovom realnošću. 





Anck Su Nmaun -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (24.10.2022 19:08:00)

Promenite svoje misli promenicete zivot

Odlicna knjiga




Peace* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.10.2022 8:39:06)

Čitam Jelicu Greganović "Ispod sedmog neba".

Ne znam šta bih vam rekla... baš se mučim.
Knjiga je humoristčna (iako veoma realna), međutim, evo sam pročitala pola, pošteno sam se nasmejala 1x, ostalo su mi već poznata poređenja, razmišljanja, rečnik.




nata11 -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.10.2022 10:42:12)

Peace redovno ostavljam knjige na pola [sm=smiley1.gif]

Ljudi se tako zapisu, iamma utisak da nekad jure samo sto veci broj strana.

Mene knjige kao i filmovi bas tesko oduseve.




Peace* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.10.2022 13:06:39)

Samo dve knjige sam ostavila na pola. Baš ne volim to da radim. Mora BAŠ BAŠ BAŠ da me davi, ova nije baš tako loša. [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (25.10.2022 14:46:10)

E tako sam ja sa genijalnom prijateljicom.Meni je žao sto ove godine necu moci na sajam knjiga. 




Didy -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (27.10.2022 22:54:38)

Nisam čitala ništa od Jelice Greganović, ne znam zašto me uopšte ne privlači.

Jedina knjiga koju sam ostavila na prvoj trećini je "Čovek koji je prodao svoj ferari". Svekrva kupila mm, svom sinu za rođendan, kao s namenom i porukom. Stvarno ne mogu da čitam popularnu psihologiju, totalno mi je nezanimljiva i predvidiva. Ja u subotu idem sa sestrama na sajam knjiga u BG, pa u pozorište. Jedva čekam. 😀




Peace* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (28.10.2022 8:54:54)

Ostavila sam je. Ne vredi.
Prosto, teme i razmišljanja su mi potpuno poznata, sve više mi jasno kako neki ljudi iz mog okruženja uopšte nisu zabavni nego su taj način razmišljanja i govora pokupili u knjizi. Baš zabavno, kakav pad određenih u mojim očima. [sm=smiley36.gif]

Elem, uzela sam Majića "Ostrvo pelikana".

Juče sam u Vulkanu na sniženju sem Majića uzela i Tamo gde rakovi pevaju i neku od Keplera.




Peace* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (28.10.2022 9:00:20)

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

E tako sam ja sa genijalnom prijateljicom.Meni je žao sto ove godine necu moci na sajam knjiga. 


Kod genijalne prijateljice sam mogla da oprostim daviteljske delove knjige. Posmatrala sam to ovako: "Čekaj, opisuje se nečiji CEO život, mora da ima daviteljske delove - pa pođi od svog života, i on ima daviteljske delove". [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (28.10.2022 9:47:22)



IZVORNA PORUKA: Peace*

Elem, uzela sam Majića "Ostrvo pelikana".

Juče sam u Vulkanu na sniženju sem Majića uzela i Tamo gde rakovi pevaju



Ove dve knjige baš hvale. Javi utiske.




Ana RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (28.10.2022 15:47:10)

Tamo gde rakovi pevaju se meni mnogo dopala, pročitala sam je za jedno popodne. Film nikako da odgledam.

Majićeva Deca zla je odlična, nju mislim da sam u jednom dahu pročitala. Ovih dana treba da idem do Vulkana pa planiram da uzmem i Ostrvo pelikana i Rudnik.




Ana RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (28.10.2022 22:13:09)

Prošetala do Vulkana, kupila Majićev Rudnik, i Lanjske snegove Mome Kapora




Sanjica26 RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (31.10.2022 11:38:56)

Ja ovog puta nisam isla na sajam i ako sam planirala. Dok sam se preracunala, shvatila sam otici na sajam, treba ti dosta novca posebno nama koji volimo knjige.
Elem, procitala sam često pominjanu knjigu, "Spletkarenje sa sopstvenom dusom". Dopala mi se. 




Peace* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (1.11.2022 9:00:00)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Prošetala do Vulkana, kupila Majićev Rudnik, i Lanjske snegove Mome Kapora


Ja čitam Ostrvo pelikana, dopada mi se, ali slabo imam vremena. [sm=smiley13.gif]
Javi utiske za Rudnik.






Ana RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (3.11.2022 16:49:58)

Pročitala, sinoć sam počela, ostalo mi 20ak strana pred kraj i nisam više mogla, spavalo mi se. Sad ugrabih vremena da pročitam.

Uhhh.. knjiga je jeziva, mnogo poznatih scena i priča ali jeziva na kraju. Stvarno nisam mogla da je ispustim iz ruku, koliko god tema bila takva kakva jeste, dopada mi se njegov stil pisanja, dopada mi se knjiga.




Sanjica26 RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (11.11.2022 11:02:01)

Konacno uzela od Bakmana, Mi protiv vas. Koliko sam shvatila to je nastavak Medvedgrada. 




Didy -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (12.11.2022 9:35:18)

Jeste, Sanjice. Čitala sam je prošle godine

 Sad na sajmu sam uzela "Pobednici", to je nastavak  tj završetak trilogije.




Peace* -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (24.1.2023 8:53:43)

IZVORNA PORUKA: Peace*


Sad čitam Dedićku "Izgubila sam sebe". Na samom sam počerku i dopada mi se kako je pisana.


Vidim da nisam ostavila komentar. Baš baš mi je legla, kao i nastavak "Nemoj nikad da se vratiš".

Još jedna čudno pisana, Mirjana Bobić-Mojsilović: "Ono sve što znaš o meni".

Sad čitam "Košmar" od Keplera, i sve mi se čini da sam gledala film. Jel zna neko, jel ima film?




dunja RR -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (24.1.2023 15:13:43)

Da li je neko čitao nešto od Dajne Džefriz KLIK, deluju mi odokativno zanimljivo njene knjige?




nata11 -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (27.1.2023 14:14:14)

Ja sam stala kod Zenskih prica -D.R.

Planiram zavrsiti je za vikend pa potraziti nesto novo.




Didy -> RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti) (30.1.2023 11:50:25)

Dunja, ja nisam ništa čitala, nisam ni čula nikad, skroz mi nepoznati, što ne znači da nije dobro.

Ja sam zaopela na "Molitvi za Ovena Minija". Prvo što baš i nemam vremena, drugo što pravim velike pauze, pa me ne drži tako, a treće je što ima 650 strana. Nisam još ni do pola stigla... 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sledeća stranica >   >>