RE: Klinika Ivanović (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Meisje -> RE: Klinika Ivanović (12.4.2013 12:29:13)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
ajde drzim fige jako[sm=bravo.gif]




daca77 -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 12:28:07)

Konacno je dosao i taj dan[sm=smiley1.gif]
Sutra idem na konsultacije...




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 12:30:03)


Eto dacili, sam ti rekla da će sve biti ok [sm=smiley31.gif]




daca77 -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 12:32:48)

Dunja, a ja htela danas...vozio bi me mm, ovako moram sama busom.
A sestra mi napomenula da ce mi UZ raditi doktorka, reci mi kako izgleda Goca, a kako Bilja-cisto da znam s kim imam posla.




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 13:13:04)


Predstaviće ti se one, ne brini. Njihove ordinacije su jedna do duge. Biljina je levo a Gocina desno. Bilja je tamnije kose, mlađa je od Goce.




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 18:20:47)

Bilja je visoka i ima tamnu kosu, a Goca je niza,plava i ima paz. E sad, koliko znam da Goca nije radila u subotu, ne znam da li je neki odmor ili je nije bilo samo taj dan.




cvećka -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 18:23:35)

Super Daco [sm=bravo.gif] Obuci neko 'aljince, meni je uvek lakse nego da oblačim onaj njihov bade-mantil (:




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 18:32:13)

Hihi, cvečko, ja sam mislila da samo ja to radim, uvek svi sede u bade mantilima, samo ja u mojim tunikama [sm=jezicek.gif]




cvećka -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 18:40:59)

(((: pa neezgodno mi je! Mislim, nije mi bas najjasnije, ili treba da skines veš i sedis onda u mantilu koji je nosilo par žena pre tebe ili pred dr u ordinaciji da skidas... Ovako mi je zgodnije... Vidjala sam jos par zenica, nismo jedine ((:




daca77 -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 20:01:25)

Drage, pa sada ste me skroz zbunile[sm=smiley13.gif]
Valjda prvo obavimo razgovor sa dr, a onda sledi skidanje i UZ. Nije valjda da se odmah skidas i onda tako vodis razgovor sa dr?




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 20:13:46)


Skida se pre ulaska u ordinaciju, imaju posebne kabine, a zatim čekaš ispred da dođeš na red. jA SAM ČEKALA UVEK U TUNici, a ostale u bade mantilima




daca77 -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 20:15:40)

E koja nevidjena glupost...a sta sa vesom? Gde tamo da ga skinem i ostavim? Ja cu sutra i dalje krvariti...




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 20:15:42)


IZVORNA PORUKA: cvećka

(((: pa neezgodno mi je! Mislim, nije mi bas najjasnije, ili treba da skines veš i sedis onda u mantilu koji je nosilo par žena pre tebe ili pred dr u ordinaciji da skidas... Ovako mi je zgodnije... Vidjala sam jos par zenica, nismo jedine ((:


Ja sam pred dr skidala veš, nisam htela bez gaća da sedim u hodniku [sm=smiley36.gif]




cvećka -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 20:47:38)

[sm=smiley36.gif] ja sam sedela ili setkala bez gaca kad sam bila u svom [sm=smiley36.gif] a neki put kad sam bila i njihovom onda sam u ordinaciji svlacila i to mi je bzvz, ubace te na minut i po, a ti od toga pola minuta svlacis i oblacis gaće [sm=jezicek.gif] kakva tema!!

Daco, tebi ce prvi put reci da udjes sa vesom jer krvaris, skinuces kod njih i pravo na onaj... kako se vec zove, sto za pregled, gde su noge gore? I čim završe oblacis se i vraćaš se da ti kažu sta dalje. Meni je bar tako bilo. Prvi put sam se zadržala 10ak-15 minuta, posle toga sve kratko.




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 21:00:14)

Cao Daco! Informacija od mene iz prve ruke! Goca ti sutra nece biti tu, ja sam bila prosle nedelje i rekla je da nece biti tu nedelju dana! Imas srece, sta da ti kazem! [sm=smiley36.gif] Ja takodje sutra idem, pa zato i znam, nece me ona pregledati! A sto se tice prvog pregleda, kao sto sam vec rekla, pregledao me je dr.Dragan, ali on takodje sutra nece biti tu! Posto je on na prizemlju, onda se presvlacenje odigrava u samoj ordinaciji, a kod Goce je na spratu i pored ordinacije imas normalnu svlacionicu, ostanes u vesu, obuces mantil i nikakav problem, kod Goce ti je tu odmah civiluk i odmah si na "vrucoj stolici"! A uverila sam se da je vrlo stroga, makar na pocetku! Osecala sam se kao da odgovaram hemiju kod stroge profesorke! [sm=smiley36.gif] Ali to te tek ceka, nece sutra!




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 21:12:27)


IZVORNA PORUKA: cvećka

[sm=smiley36.gif] ja sam sedela ili setkala bez gaca kad sam bila u svom [sm=smiley36.gif] a neki put kad sam bila i njihovom onda sam u ordinaciji svlacila i to mi je bzvz, ubace te na minut i po, a ti od toga pola minuta svlacis i oblacis gaće [sm=jezicek.gif] kakva tema!!

Daco, tebi ce prvi put reci da udjes sa vesom jer krvaris, skinuces kod njih i pravo na onaj... kako se vec zove, sto za pregled, gde su noge gore? I čim završe oblacis se i vraćaš se da ti kažu sta dalje. Meni je bar tako bilo. Prvi put sam se zadržala 10ak-15 minuta, posle toga sve kratko.


ma ja bukvalno za dve sekunde skinem veš, i popnem se na sto, gaćice držim u ruci [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 21:15:03)


IZVORNA PORUKA: dragana s.

Cao Daco! Informacija od mene iz prve ruke! Goca ti sutra nece biti tu, ja sam bila prosle nedelje i rekla je da nece biti tu nedelju dana! Imas srece, sta da ti kazem! [sm=smiley36.gif] Ja takodje sutra idem, pa zato i znam, nece me ona pregledati! A sto se tice prvog pregleda, kao sto sam vec rekla, pregledao me je dr.Dragan, ali on takodje sutra nece biti tu! Posto je on na prizemlju, onda se presvlacenje odigrava u samoj ordinaciji, a kod Goce je na spratu i pored ordinacije imas normalnu svlacionicu, ostanes u vesu, obuces mantil i nikakav problem, kod Goce ti je tu odmah civiluk i odmah si na "vrucoj stolici"! A uverila sam se da je vrlo stroga, makar na pocetku! Osecala sam se kao da odgovaram hemiju kod stroge profesorke! [sm=smiley36.gif] Ali to te tek ceka, nece sutra!


Mene Dragan nikada nije pregledao, videh ga tek na aspiraciji [sm=smiley1.gif]

Goca je zezator, bar je sa mnom uvek bila, a sa Biljom sam postala super friend [sm=smiley36.gif]posle svega. Čak mi je posle transfera rekla da objavim da sam joj bila idealan pacijent, posebno na transferu. Možda je i Bilja sutra pregleda prva, kao mene, to ti daco želim od srca.




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 21:24:51)

Dunja, blago tebi! Kuku meni, sa mnom se nije zezala uopste! Mozda joj nije bio dan! A mozda joj se nisu svideli moji jajnici na UZ, posto imam PCO, pa je bila jako ozbiljna dok je gledala! Ali da ne gresim dusu, na kraju je malo popustila, ali daleko to bi od zezanja! [sm=smiley36.gif] Ali bice valjda bolje sledeceg puta kod nje, jer sutra cu i ja kod Bilje verovatno!




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 21:33:45)

Kad Goce nema, Bilja pregleda i njene pacijente. Ma nije ona strašna, samo malo dok se ne *uhodate*, kasnije bude mnogo opustenije sa sve zezanjem, što Dunja kaze [sm=smiley36.gif] A to za presvlačenje, definitivno je bolje ići u tunikama ili haljinama, jednostavnije je za svlačenje/oblačenje [sm=smiley36.gif]




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 21:46:41)

Klarice, nadam se da ce tako biti! A, ne znam da li je neko ovde pominjao, ali ono sto Goca najvise mrzi su CIGARE! Ko pusi, tesko njemu! Pozelece da [sm=kuza.gif] iz ordinacije! [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (14.4.2013 21:56:17)

i slatkiše [sm=smiley36.gif], to ja iz svog iskustva. nisam ih okusila mesec dana.




Štetica -> RE: Klinika Ivanović (15.4.2013 8:07:02)

Daco drzim fige da danas cujes lepe vesti.[sm=smiley1.gif]




Štetica -> RE: Klinika Ivanović (15.4.2013 8:08:50)

Daco drzim fige da danas cujes lepe vesti.[sm=smiley1.gif]




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (15.4.2013 9:59:15)

[sm=smiley36.gif] meni je najviše pretila za slatkiše i krompir [sm=smiley36.gif] zbog IR




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (15.4.2013 12:51:07)

Da da, slatkisi, testo, krompir, ugljeni hidrati idu posle cigara, bez obzira sto je dr.Goca prethodno rekla dr.Biljani i dr.Jeleni da imam savrsenu liniju! [sm=bravo.gif]. Inace su obe doktorke bile sa Gocom u ordinaciji kad je mene pregledala, zbog plana! Mozete da zamislite kako sam se osecala kad ih je pozvala dok sam bila na "vrucoj stolici"! Htelo je srce da mi iskoci! [sm=smiley29.gif] Danas sam bila kod dr.Biljane i takodje mi je pomenula slatkise i testo, ali cigare ne! Sigurno zna da me je Goca vec dobro izribala! [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>