RE: Klinika Ivanović (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 11:17:10)

Klarice, jesu li stigli rezultati bete?? *:




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 12:15:20)

Cvetjka, evo opet mene sa novim pitanjem! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Reci mi molim te, je l' to stvarno doktorka Goca tako stroga i gruba? Citala malo juce po netu, i mnogi to kazu. Sad sam se posebno uprpila, jer sam inace osetljiva, kad neko drekne, ja se sva izgubim. 




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 13:02:49)

(((: ti onda biraj dr.Biljanu, svakako (((: jeste, malo je grublja osoba, ne mislim na pregledima, nego na recima, nikako ne voli da se pacijentkinje udubljuju u detalje koje nikako ne mogu da promene i koji su njen posao... Normalno, odgovorice ti na svako pitanje ako ne preterujes u tom smislu, ona samo zeli da se ne opterećujemo nekim parametrima i uporedjujemo ih sa drugim zenama jer je svaka osoba za sebe, neka vrednost koja je kod tebe dobra ne mora da znaci da bi ta ista bila dobra i za mene, razumes... Njena poenta je da se opustimo koliko god mozemo, a ona ce da radi njen posao. Ako ti ne odgovara takav pristup slobodno trazi dr.Biljanu, jer oni sve rade zajedno i konsultuju se, sigurno ti nece biti nista losiji tretman! *: bez sekiracije! Jesi li zvala?




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 13:54:12)

Hvala ti Cvetjkice mnogo! Da, da, kazu za Biljanu da je "neznija"! Nisam jos zvala, sva sam se poplasila! Ali ovih dana cu sigurno! Nadam se da necu dugo cekati da me prime! Mislim, na razgovor.




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 14:35:19)

današnja beta 180
Dr.kaze da je to sasvim ok, i da se vidimo za dve nedelje.
Nastavljam sa terapijom + progesteron bocama
Samo da sve bude ok..




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 14:37:25)

dupla




17 joka -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 14:39:30)

Klarice[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]  i  naravno  da  ce  sve  biti  dobro




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 15:33:37)

Divno Klariceeeee, naravno da ce biti OK, vidis kako lepo raste beta ((((: e bas si me obradovala, vec sam se zabrinula gde si! Uzivaj, odmaraj i pricaj sa bebom, bice sve kako treba *: [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




*Maki* -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 15:35:14)

Klarice bice sve ok,dobro je to sto su odmah reagovali i uveli ti terapiju progesterona,nemoj da brines,opusti se i uzivkaj draga[sm=bravo.gif]




cicibanns -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 16:36:12)

Cestitam Klarice [sm=smiley31.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




daca77 -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 17:00:30)

Klarice, cestitam od srca[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 18:18:32)

Cvetjka, zvala sam, juhu! Bas ono sto si mi rekla, da se javim na pocetku ciklusa! Nista nije bolelo! [sm=smiley29.gif] A tamo je i doktor Dragan, e njega su svi ishvalili! Eto, pa cemo sto bi se reklo- boze zdravlja, videti sta i kako!




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 18:22:43)

[sm=bravo.gif]Klarice, samo pozitivno i opusteno! [sm=smiley20.gif]




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 21:11:20)

Eto vidis, pa sta ima da boli (((: super sto si prelomila! Kad ocekujes ciklus? Aaammm, mislim da dr.Dragan ne vodi VTO, vec trudnoce, ali ne bih se kladila, nisam sigurna [sm=zmeden.gif] samo napred [sm=bravo.gif]




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 21:24:13)

Prelomila ja danas, ma rekoh - sta bre ima da cekam! [sm=kuza.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Vidis kako mi dobro ide uz vasu pomoc i podrsku! [sm=bravo.gif] A ne znam za doktora Dragana, rekla mi je sestra da su tamo njih troje, i da svi zajedno rade, tako da nije problem. A ciklus otprilike posle 20-og, pa videcemo. Valjda nece da me grde mnogo! Sto mozda nisam ranije dosla! [sm=smiley24.gif]




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 21:40:21)

Dragan vodi trudnoću, a Goca i Biljana sterilitet. Doduše na aspiraciji su bili svi na okupu.
Goca mozda jeste stroga, ali sa razlogom. Priča onoliko koliko treba da znaš, korak po korak, ne pravi dugoročne planove, ali sve bude jasno.Ja sam njen pacijent, i imam samo reči hvale.




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 21:49:32)

Hvala ti Klarice! U pravu si, najvaznije je da je doktor predan svom poslu! Da radi bez zurbe i sa strpljenjem, a ako me mrko pogleda, izdrzacu! [sm=smiley1.gif] I ko ce to bolje da zna od njenih pacijenata!




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 21:56:03)

Neće te mrko gledati, ne brigaj. Ali da te neće grliti, maziti i govoriti samo ono sto zelis da čujes, i to je sigurno. Znas zasto tamo ides, slušaj sta ti kaze i savetuje, i nećes imati problema sa njom.
Jer veruj mi, radi sve za tvoje dobre i dobro svojih pacijenata [sm=smiley1.gif]




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (11.3.2013 22:07:33)

Naravno Klarice, pa od lepih reci nema nista! A njena profesionalnost i njen pristup ne sme da odbija ljude, jer toliko sam ruznih stvari procitala, da ne verujes. Jer sto ti kazes, pa zna se zasto smo tamo, nismo dosli u spa centar! [sm=smiley1.gif]




zmajče -> RE: Klinika Ivanović (12.3.2013 10:25:27)

Klaro draga evo da čestitam i ovde i da ti pozelim sve najbolje ali ti sve to već znaš i da pohvalim kliniku ivanoviće svaka vam čast najbolji ste
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mine -> RE: Klinika Ivanović (13.3.2013 10:11:40)

Dobar uspeh imaju ivanovici..steta sto ova tema nije otvorena ranije...
cestitam klarice




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (13.3.2013 12:05:15)

Hvala devojke [sm=bravo.gif]
Ja čekam prvi uz, ima da svisnem do tad, uglavnom leškarim i odmaram i čekam... još nekih 10-tak dana




daca77 -> RE: Klinika Ivanović (13.3.2013 13:20:22)

Klarice, bice sve ok[sm=bravo.gif]




jess021 -> RE: Klinika Ivanović (13.3.2013 14:11:52)

klarice cestitam[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (13.3.2013 19:32:15)

Znam kako ti je Klarice, zanimaj se necim sto vise, da brze prodje (:
bice sve super [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>