Sta pokloniti svojoj mami :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Shishica -> Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:41:17)

Za rodjendan ili bilo koju drugu priliku.. ili jednostavno jer je volite i zato sto je zasluzila...

Mojoj ide rodjendan uskoro.. svaka ideja bice mi zlatna [sm=metulj.gif]




adulence -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:43:24)

bravo shi i mojoj ce uskoro rodjendan....za prosli rodjendan je dobila vest da ce postati baka....




ceca111 -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:45:53)

JA moju mamu uvek pitam sta joj treba ali danas sam joj narucila grubinove klompe znam da nema i da joj trebaju pa cu da je obradujem sa tim.....Za 8.mar nisam stigla da joj kupim poklon pa cu da se iskupim sa klompama....Inace za rodjendan prosle godine poklonila sam joj kuce (Htela je da me ubije)[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




madamme -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:48:39)

ja ispitam izokola sta joj treba bar 10-15 dana pre rodjendana...pa odemo i kupimo zajedno...




Pretty78 -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:48:44)

moja mama je sama sebi kupila poklon, nazvala me i rekla: ja sam kupila sebi patuljastu jelku a ti daj pare [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mali_mis -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:50:08)

Moja mama obozava kozmetiku, sminku...tako da uvek znam sta ce je obradovati [sm=smiley1.gif]
Shi, a neka dobra knjiga?




NadaR -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:53:50)

Ja sam svojoj skoro kupila posteljinu i to najsareniju koju sam nasla . Kod nje je sve bijelo ili eventualno bez. Prvo je prevrnula ocima a poslije je priznala da je bas *podigla* i razveselila sobu. Sto volim kad sam u pravu . [sm=smiley14.gif]




adulence -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:55:29)

da,da knjiga je uvek pravi potez...




Shishica -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:59:19)

Joj, super su vam ideje, samo pisite jos i jos!

Ja sam mislila kao dodatak poklonu da uzmem Stillovu masku za kosu.. ali pored toga treba jos nesto.. svidjaju mi se sve vase ideje..




allly -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 9:59:29)

ja,kao muskarac,mojoj majci poklanjam cvece, bombonjeru,ali neku lepu upakovanu a ne one obicne kockaste,za 8.mart je dobila tasnu od mene i supruge




Figaro88 -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 10:00:52)

Mojoj mami je danas rodjendan,i na poklon je dobila masazer,ima problema sa ledjima pa ce joj ovo biti super.Inace ja joj uvek poklanjam ono sto znam da voli,cvece obozava pa joj kupim nesto skuplje ili nesto sto znam da nema kod nje(orhideje npr),knjige voli,voli,parfeme....




vikiveki -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 10:01:08)

Knjiga jeste uvek dobar izbor ukoliko ta osoba voli da čita, ali ako ta osoba ne voli da čita onda je to problem[sm=zmeden.gif] najbolje je unapred osluškivati šta toj osobi treba pa to i kupiti[sm=smiley1.gif]




Leax -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 10:03:39)

Za prosli rodjus mami smo kupili fotoaparat jer je uskoro trebala da postane ponovo baka[sm=smiley1.gif]inace voli da fotografise a ,njen aparat je vec bio star. Poklon joj se bas dopao a i mi smo bili presretni jer smo nju usrecili.




*Maki* -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 17:17:53)

Kupim uvek nesto sto joj treba [sm=smiley1.gif]




sneza24 -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 17:42:06)

Ja sam mojoj mami sad za 8. mart ( kao i svekrvi) kupila Doncafe 2 šolje i 400 g kađe. A šta ću za rođendan nemam pojma.




nata11 -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 17:47:32)


Ja mojoj uplatim tretman za kozmeticara ili masazu jer znam da za to ona nikad nece izdvojiti sama novac.




17 joka -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 17:49:44)

Vikend  u  nekoj  banji  ili  planini  da  se  odmori

ili  nesto  sto  bi  volela  da  ima ili  joj  treba




Shishica -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 17:50:28)

Nije losa ideja uplata kod frizera.. jao sve mi se svidja sto predlozite, ali za neke stvari novac nemam.
Moram smisliti nesto mnogo dobro..




serpica -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 17:54:17)

Shi, napisi joj na jednoj lepoj cestitci pesmu "Za mamine oci" Mira Aleckovic...sve ces joj reci,evo meni sad idu suze na oci jer vezbam sa svojom cerkom za skolu....jos bolje ako joj ti izrecitujes,prelepa je!!!! A mislim da njoj nece trebati bolji poklon




Didy -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 17:56:22)

Ja joj kupim neku dobru kremu za lice jer znam da za to nikad ne odvoji pare.




nata11 -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 17:57:36)

Shi i knjiga je super predlog. A i frizer, masaza to ce joj svakako prijati.




mamamikka -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 17:58:40)

za 8. mart sam joj kupila lep set mirisnih sveća koje su joj se svidele kad smo bile zajedno u šopingu a nije ih tada uzela, "spider" tiganj i nešto kozmetike, uvek pratim šta kaže da joj treba ili joj se sviđa.




Shishica -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 18:11:26)

Evo je..

PESMA ZA MAMINE OČl

Za sve besane noći
i za sve brižne oči
koje si od mene krila,
za sve uzdahe tvoje,
za oči koje se boje
za mene, majko mila,

za sve poljupce tvoje,
za ruke tvoje majke,
za reči tople, blage,
koje si šaputala,
za sve, za sve ti hvala.

Za svu odšitu dugmad,
za sve nemirluke moje,
za porube koje si šila,
za svaku tvoju suzu koja nije potekla,
za sve što si mi dala,
za sve što si mi rekla,
hvala ti, majko mila.


Hvala ti Serpice [sm=smiley31.gif] Samo da mi mamu ne strefi slAg [sm=smiley36.gif]

Gledam sad..pa sve sto je trebalo sio mi je tata..




serpica -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (11.3.2013 21:54:01)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




Shishica -> RE: Sta pokloniti svojoj mami :) (12.3.2013 8:28:37)

Moja mama voli esarpe, to mi pade na pamet. Neke mirise, ali to tesko da cu da utrefim..
Papuce mozda, spavacicu, da uplatim kod frizera..
Neka knjiga dobra..
Posebno cvece koje moze da stavi u bastu..
Mozda onaj komplet za kupatilo, onaj mekani..ali to mi nije nekako licno iako voli..
Majica, ves..




Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>