RE: Igracke za dete od 3. godine (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Igracke za dete od 3. godine (5.8.2018 22:12:20)

Ma ja ne mogu zbog sina i skole, najviše [sm=smiley36.gif] i jos ako mi je mnogo hladno, nikako ne izlazim.
Mi smo imali i tobogan u prethodnom stanu[sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Igracke za dete od 3. godine (5.8.2018 22:34:31)

E tobogan vec 2 godine hocu da kupim [sm=smiley36.gif]
Mislim, i nama se desi da uopste ne izadjemo iz stana, mada se trudim da budu sto vise napolju. I naravno, ne mislim da postavim trombolinu i da je stavim da skace po ceo dan a da ne izlazimo napolje... pa i ljudi kupuju trake za trcanje, sobne bajsove... i drze ih u spavacoj sobi cak... zar ne?




IvanaSK RR -> RE: Igracke za dete od 3. godine (5.8.2018 22:36:07)

Jeste, i sluze im za odlaganje stvari [sm=smiley36.gif]
Opusteno, niko nije ni mislio da je to zamena za napolje.




jess021 -> RE: Igracke za dete od 3. godine (5.8.2018 22:46:27)

Mama Jo, nemoj pogresno da me shvatis, nista ne kritikujem, samo stvarno nisam cula do sad. Iskreno, ja ne bih nikad kupila tako nesto za stan, ali to ne znaci da neko drugi ne bi.
Iako sam ja ovaj tempo imala i proslo leto jer je M sikila na zahtev i redovnio sam je hranila na na igralistu [sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Igracke za dete od 3. godine (5.8.2018 22:57:39)

Neee, nisam ja ni shvatila kao kritiku ili bilo sta negativno da si mislila, prosto samo kazem kao u kom pravcu idu moje misli [sm=smiley36.gif]
I meni je, isprva, ta ideja delovala bas sumanuto, ali onda, kada sam procitala koliko ljudi je realno to uradilo, ucini mi se da i nije bas tako sumanuto [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Igracke za dete od 3. godine (5.8.2018 23:34:04)

Pa i mi smo izgleda blesavi skroz. Imali smo trambulinu a tobogan je još uvek u kući[sm=smiley36.gif]A imamo i igralište, svoje u dvorištu, sa toboganom, ljuljom, kućicom, penjalicom, merdevinama, mm pravio za decu[sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Igracke za dete od 3. godine (5.8.2018 23:39:44)

Mama jo ma super. Da se iskacu a da ne skacu nekom po glavi[sm=smiley36.gif]

Sa D sam od rodjenja njenog po ceo dan napolju. Ali bukvalno. Ali to su prednosti salasa i nisam nikad smisljala ,sta cu" vec je pustim napolje i snalazi se. Evo i danas od jutra do mraka. I deran je vec bio napolju u 8[sm=smiley36.gif] a u Futogu jao mila majkp tamo kao u stanu. Strasno. Ne znam kako cu da kombinujem da derana izvodim toliko napolje. Inace mi smo i na onom grdnom minusu prosle godine bile po ceo dan napolju[sm=smiley36.gif] juuu tad smo se bas nauzivale. Ma bicikl vozi po kisi. Svasta. Smislicu nesto i za P kad dodje vreme. Nadam se




mama Jo -> RE: Igracke za dete od 3. godine (6.8.2018 6:56:45)

Mariya, blago vama, to je milina jedna stvarno. Mm evo vec drugo leto planira da im napravi nesto, ima cak i nacrt [sm=smiley36.gif] ali nema vremena, pa nikako to da realizuje.
Ma deci nikada dosta podsticaja.
Tako i mi kad odemo na selo kod mojih, udjemo u kucu bukvalno samo kad je vreme spavanja. A u stanu jeste malo drugacije




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]