RE: Odrzavanje kuce (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


branki* -> RE: Odrzavanje kuce (10.6.2014 6:23:54)

hvala,stetice,videcu i za reflex.pomogle ste[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Odrzavanje kuce (10.6.2014 7:34:05)

Ja s vremena na vreme premazem garnituru komplet mlekom za telo.




jess021 -> RE: Odrzavanje kuce (29.6.2014 16:37:15)

Da li je neka od vas prala u masinu navlaku sa duseka?
Dusek je od bracnog kreveta, od memorijske pene, nije Dormeo, ali slicno, samo drugi proizvodjac. Navlaka se skida, ima rajferslus.
Vec se neko vreme bavim mislju da je operem, mislim da su nam cak i rekli, kad smo kuovali, da moze da se pere, ali sta cu ako se skupi?![sm=zmeden.gif]




Štetica -> RE: Odrzavanje kuce (29.6.2014 16:59:10)

Jess na 40c smes slobodno da je operes,cim ima rajfeslus za skidanje,predvidjena je za pranje.




Ana RR -> RE: Odrzavanje kuce (29.6.2014 17:21:11)

Slobodno, ja je stalno perem. Ako je velika moj savet je da skroz otkopčaš rajsferšlus i da je razdvojiš pa svaku polovinu posebno opereš.




jess021 -> RE: Odrzavanje kuce (29.6.2014 20:35:12)

E super, bas vam hvalal!! Ne znam da li moze skroz da se raskpoca, videcu. Moram samo malo jos da sacekam da ugreje par dana, od sutra su opet rekli neku kisu[sm=smiley13.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Odrzavanje kuce (1.11.2014 17:05:14)

Kupila sam neki mali parocistac, nikad ga nisam koristila a namimila me koleginica da je super stvar. Posebno mi treba zbog tus kabine tesko se odrzava.
Drugarica mi kaze da je dosta jak kaze pukla joj plocica u kupatilu od jacine [sm=smiley13.gif]
Ja se sad bojim da ga koristim [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Odrzavanje kuce (1.11.2014 17:25:29)

anck,bas kavi utiske kakav je[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Odrzavanje kuce (1.11.2014 18:28:11)

Jel to slicno onom sto reklamiraju na tv shop -u? Ja navaljivala na muza da mi kupi ...[sm=smiley36.gif]




Ana13 -> RE: Odrzavanje kuce (1.11.2014 19:52:21)

Ja sam imala onaj crveni parocistac iz top shopa i pokvario se.Oni delove naravno nemaju. Sad bih kupila neki drugi,jer mi je stvarno odlicna stvar,ali ne znam koji [sm=zmeden.gif]




mirkam -> RE: Odrzavanje kuce (1.11.2014 20:11:11)

Meni se svidja onaj sto kaze ME sa tv shopa.Ali malo mi je frka za parket [sm=zmeden.gif]Ne znam da li posle duzeg koriscenja moze da ga osteti, da skine lak, ipak je to vrela para?
Ana, kako se tebi pokazao na parketu?




Torbica -> RE: Odrzavanje kuce (2.11.2014 10:33:44)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Jel to slicno onom sto reklamiraju na tv shop -u? Ja navaljivala na muza da mi kupi ...[sm=smiley36.gif]

Dva komada su mi crkla u roku od godine dana, prvi sam zamenila sledecim a za taj sam dobila novac nazad. Kvalitet nula!




Lu -> RE: Odrzavanje kuce (2.11.2014 19:52:26)


IZVORNA PORUKA: jess021

Da li je neka od vas prala u masinu navlaku sa duseka?
Dusek je od bracnog kreveta, od memorijske pene, nije Dormeo, ali slicno, samo drugi proizvodjac. Navlaka se skida, ima rajferslus.



Jesam i ja [sm=smiley1.gif]




Ana13 -> RE: Odrzavanje kuce (2.11.2014 19:57:51)

Mirkam,koristila sam ga cesto u tih godinu-dve koliko je radio i parket je i dalje isti.
Jess,prala sam i ja te navlake i sa duseka i sa jastuka u masinu i nista se nije promenilo.Zato i imaju mogucnost da se skidaju.Na mojima ima etiketa i pise da se peru na 30 stepeni,cini mi se




Mariya -> RE: Odrzavanje kuce (3.11.2014 18:05:48)

Ja imam ovaj parocistac http://www.nonstopshop.rs/i-10982/mop-parocistac-5-u-1-colossus-dodaci-gratis-css-4100c
i prezadovoljna sam sa njim. Koristim ga jednom nedeljno maksimum i to najvise za podove. mi imamo kombinaciju brodskog poda i pločica, na drvetu koristim najslabiji mlaz pare a na pločicama zavisi koliko su prljave. Mogu se prati stakla, ogledala, prozori sa njim (ali ja ga ne koristim za to) a ocistio je malter i farbu posle krečenja sa drvenih lajsni kao od šale. Jedino ga nisam koristila za kupatilo i ne znam koliko dobro čisti kamenac (u kupatilu je cillit bang zakon). kostao je 5000 i po meni vredi, ja ga preporucujem. Dok mm vise voli da cisti džogerom i nekim sredstvom, kaže da on ne veruje u magičnu moć dezinfekcije parom[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Odrzavanje kuce (3.11.2014 18:28:53)


IZVORNA PORUKA: Torbica


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Jel to slicno onom sto reklamiraju na tv shop -u? Ja navaljivala na muza da mi kupi ...[sm=smiley36.gif]

Dva komada su mi crkla u roku od godine dana, prvi sam zamenila sledecim a za taj sam dobila novac nazad. Kvalitet nula!



Onda odustajem ! Hvala.
Mariya, dobro izgleda, kao ovaj o kome pricamo ...a ako je izdrzljiv i sluzi, svaka cast ![sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Odrzavanje kuce (3.11.2014 18:42:32)


IZVORNA PORUKA: Lu


IZVORNA PORUKA: jess021

Da li je neka od vas prala u masinu navlaku sa duseka?
Dusek je od bracnog kreveta, od memorijske pene, nije Dormeo, ali slicno, samo drugi proizvodjac. Navlaka se skida, ima rajsferslus.



Jesam i ja [sm=smiley1.gif]


I ja imam to u planu, ali kada bude lepo vreme. S nas je par puta iznenadio i overio nov dušek [sm=smiley36.gif] tj. probilo do njega, tako da smo privremeno očistili a sledi mu pranje kada bude sunca. I moj je od memo pene, i ima rajsferšlus.




Mariya -> RE: Odrzavanje kuce (4.11.2014 16:46:50)

IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Onda odustajem ! Hvala.
Mariya, dobro izgleda, kao ovaj o kome pricamo ...a ako je izdrzljiv i sluzi, svaka cas_t ![sm=smiley1.gif]


Me, ja moj stvarno ne koristim cesto, mozda je zato izdrzao toliko[sm=zmeden.gif], imam ga oko 20 meseci. Ako ti nije puno 5000 za njega, ja ga stvarno preporucujem, praktican je a podove cisti kao zmaj[sm=smiley1.gif]
a dobar je i za ostalo.




nata11 -> RE: Odrzavanje kuce (4.11.2014 20:32:04)

Mariya a bas sam se pitala jel ovo uopste sluzi icemo ili je kao i vecina proizvoda iz TV shopa. [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Odrzavanje kuce (4.11.2014 20:38:39)

Mariya, hvala na preporuci, volela bih da ga imam pogotovu kad mala bude pocela da se valja po parketu i plocicama [sm=smiley36.gif]
Dunja, a kad ce to sunce ? Na prolece...ne verujem ja ovoj prognozi. Imam i ja istu da operem, od danas do sutra i ostade.




Sanjica26 RR -> RE: Odrzavanje kuce (24.10.2017 16:50:25)

IZVORNA PORUKA: Milena18


Mi smo naš čupavi tepih sami prali, prilično je mali, pa nije bilo teško. Ali verujem da ga oni u servisu lepše operu.

E tu gresis!
Ja naj vise volim da sami premo tepih jer onda sine.
Odnesem kod mojih (leti) poredjam po dvoristu natopih, prasak i vennish ako treba i nogama sve aktiviram . Nikad ih niko tako ne opere. Ali kad je lose vreme onda servis

Moji imaju vunene ni hemijsko nije moglo lepo da ga opere kao oni sami u dvoristu..al su se namucili


IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom

Isao je MM da reklamira.A njihovo odgovor je bio da su vec smrdeli kada su dosli i da hemikalije to nisu mogle da srede.
Inace,tada su bili stari svega 2meseca pa njegove.price nisu pile vodu (za mladence se niko od gostiju nije,naravno,izuvao).
Ali vratio nam je od 4500,2000.[sm=smiley36.gif]

Tako su nas jednom zvali i kazu imate par flekica ne mozemo da ih skinemo. Reko ok
Na leto ja na dvoriste Venishem bez problema se skinulo. Al ajd bar da ih osveze zimi. Leti se j




Mala Elena -> RE: Odrzavanje kuce (24.10.2017 18:06:05)

Dddaco, sada mnogi imaju masinu za susenje tepiha, moze biti gotov za dan.




veselicaa -> RE: Odrzavanje kuce (24.10.2017 19:38:05)

Mi tepihe peremo sami tj mm ih riba,ja samo pomazem[sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Odrzavanje kuce (7.9.2018 9:11:36)

Da li je neko imao ovo klik ?
Moram danas nabaviti mop i svakako cu neki od ovih koji se ne cede rukama ali nikada nisam imala ove cupave. Koliko su prakticni za parket?[sm=zmeden.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Odrzavanje kuce (7.9.2018 9:22:33)

Ju ja mrzim cupave. Imam utisak kao da samo muljam po podu. Ovakav nisam nukad imala iskreno




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>