RE: Tablet racunari (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Bibilib -> RE: Tablet racunari (12.3.2015 22:53:30)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Bibi pogledah kakvi su. Nama tj meni je to malo. Mislim malo memorije i mala rezolucija. Ipak mi treba da bude i za mene [sm=smiley36.gif]
A za dete je super! I cena mu je ekstra!


Da,da Mod on je samo za decu....




Modessty -> RE: Tablet racunari (13.3.2015 8:04:21)

ja sei dalje meračim na Acer Iconia.... mnogo mi se sviđa [sm=smiley1.gif] Ali trenutno su poskupeli. Nadam se da će biti neko sniženje oko uskrsa




Ana RR -> RE: Tablet racunari (13.3.2015 19:44:29)

Ja ću verovatno uzeti samsung galaxy tab pro 8.4, to je za mene sasvim dovoljno da mogu da čitam i obavim šta treba a da ne palim laptop.




Milagros -> RE: Tablet racunari (13.8.2015 10:46:51)

kupila sam tablet Trekstor međutim baterija mu brzo iscuri,dali je bilo potrrbno punjenje baterije kao kod novih baterija mobitela 2 puta po 24 sata.ili su jednostavno kod njih baterije takve,može izdržati jedno sat vremena.




choopa choops -> RE: Tablet racunari (13.8.2015 13:55:19)

Mi imamo Prestigio i isto mu baterija ne traje nego 2 sata.




Kata90 -> RE: Tablet racunari (13.8.2015 14:01:05)

I ja imam Prestigio tablet,ali sad sve zavisi koliko dugo ga koristim posto pretezno koristim samo za RR traje mi 2-3 dana baterija.




branki* -> RE: Tablet racunari (13.8.2015 15:49:22)

Lenovo tablet...dobar je sto se tice memorije i poziva i svega,al isto baterija drzi malo.punim ga dva put na dan.cim malo duze bude aktivan,isprazni se.




Animsaj9 -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 12:24:13)

mi smo u avgustu kupili Teslin tablet , da bi vec u decembru baterija pocela da slabi , pa nam je onda otisao taster on|off , nosili na servis popravili taster , e sad u februaru baterija je skroz crkla , nije hteo ni da se puni , odneli na servis bateriju zamenili , ista prica kad su nam vratili tablet , onda su nam stavili novi softver , opet nije valjalo , e sad cekamo novi uredjaj tako su nam javilli iz servisa




Anck Su Nmaun -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 13:23:49)

Samsung Tab III odlicno radi, mada ga mm i ja ne koristimo vec deca za igrice. Nemamo naviku , jer smo svi opremljeni, mm tablet i mob, ja mob i laptop...[sm=smiley36.gif]
Baterija pa... neznam ni koliko ga cesto punim jer one ne igraju sad do besvesti, ali traje, prezadovoljna sam.




vikiveki -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 15:40:58)

Ja sam prošla godine ,negde u ovo vreme kupila Teslin tablet i pokazao se kao odličan...dva puta je padao, jednom ga S. ispustio a jednom ja,odlično radi iako mu je ono staklo skroz puklo od padova.Baba je kupila ćerki isti za rođendan i nju super služi,mada je kupila i sebi isti ali se žali da joj se non stop nešto kvari.




NadaR -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 15:47:04)

Milos ima za igrice Samsung Tab III . sasvim ok . Baterija nije losa. Ako ne pretjera , potraje dan ipo cak i duze.




vikiveki -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 15:50:21)

Branki jeste li vi Lenovo tablet uzeli onako preko MTS box paketa? Gledala sam reklame pa me zanima kakvi su ti tableti ,želela bih da uzmem jedan za srednjeg sina,ali nisam sigurna da li je dobar[sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 16:06:37)

Ja upravo usla na temu da napisem da mi imamo Lenovo, uzet preko Box paketa. I zadovoljni. Sin ga koristi od avgusta.




vikiveki -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 16:17:13)

[sm=bravo.gif] onda ću i ja da uzmem,mm već danima priča da bi mogli da kupimo jer smo već tako preko box paketa uzeli i jedan veeeliki TV i prezadovoljni smo.




IvanaSK RR -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 16:27:02)

Mi smo uzeli preko boksa mobilni i Sony Playstation. Tablet je sinu uzela moja svekrva, preko njenog boksa.
Sa tabletom stvarno nismo do sad imali problema, cak je sinu ispao i par puta [sm=hudicek1.gif]




Animsaj9 -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 17:13:18)

ja cekam da moj novi stigne do tad se slepam uz muza na njegov racunar , izglda da ja taj moj tablet bio neki skart u seriji[sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Tablet racunari (4.3.2016 17:34:28)

Mi smo uzeli tablet uz box paket




branki* -> RE: Tablet racunari (5.3.2016 7:28:44)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Branki jeste li vi Lenovo tablet uzeli onako preko MTS box paketa? Gledala sam reklame pa me zanima kakvi su ti tableti ,želela bih da uzmem jedan za srednjeg sina,ali nisam sigurna da li je dobar[sm=smiley13.gif]

vikiveki,mi smo ga uzeli u telenor prodavnici,na neke rate smo ga kupili i placamo mesecno za njega 1000 i nesto,a imamo internet svuda i neograniceno.pa,zadovoljna sam,nije nam se nista kvario nikad,jedino sto baterija slabo drzi,ali to mislim da je sa svim tabletima slucaj.




Ana RR -> RE: Tablet racunari (5.3.2016 11:09:23)

Ja imam samsung galaxy tab pro, odlično radi.




Animsaj9 -> RE: Tablet racunari (10.3.2016 15:32:13)


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

mi smo u avgustu kupili Teslin tablet , da bi vec u decembru baterija pocela da slabi , pa nam je onda otisao taster on|off , nosili na servis popravili taster , e sad u februaru baterija je skroz crkla , nije hteo ni da se puni , odneli na servis bateriju zamenili , ista prica kad su nam vratili tablet , onda su nam stavili novi softver , opet nije valjalo , e sad cekamo novi uredjaj tako su nam javilli iz servisa

I naravno juce nam javljaju iz servisa da dodjemo po tablet, a mi naravno ocekujemo da stigne novi, kad ono stari tablet nam.vracaju uz obrazlozenje da serviser nije opet uocio kvar. Da bi ja ponovo zvala servis, i bas sam bila besna, da bi mi rekli posaljite nam ponovo tablet o nasem troskunpa cemo da pogledamo, i šta cu...poslala sam, a dokle cemo se igrati macke i.misa ko zna.




Sladja 29 -> RE: Tablet racunari (13.3.2016 11:13:04)

Imam nameru da ga kupim ali mi novac uvek nekako ode na neplanirano...moracu da ga uskoro kupim i sebe obradujem,,,jer sam ga bas zasluzila...[sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Tablet racunari (13.3.2016 13:29:14)

Devojke ja radim s tehnikom, ne na IT odeljenju ali kolege su mi rekle da s tabletima je bas koliko para toliko muzike...tako da ako kupujete one tablete po 5-6 000 vecinom ocekujte da cete ih nositi na reklamaciju [sm=smiley13.gif] a ividela sam koliko ih ljudi vraca i to po vise puta, da ne pricam koliko su besni zbog toga.




aleksandrici -> RE: Tablet racunari (13.3.2016 13:34:01)

Moj tablet je odličan ali lepo ste rekli koliko para toliko muzike.Ne očekujem previše.Koristim ga u sličaju samo kad deca zauzmu pozicije ispred računara pa ne postoji drugi način komunikacije.Da sad treba da ga kupim ne bih jer bolje je dodat još toliko i kupiti ono što stvarno koristi i treba.Tablet nije konačno trešenje ali posluži kad nemate šta drugo.
Moj ji j savet da sačekas malo dok ne zaradiš više novca i kupuš stvarno što tebi dolikuje a i treba.Tablet je privremeno rešenje .Imam ga,nisam zadovoljna.Bole me oči,ne mogu pirati na forumu,nemam sve opcije i ima još toliko nedostataka.Ili se meni čini zato što ga imam?




Animsaj9 -> RE: Tablet racunari (14.3.2016 13:19:34)

Anck to sam i ja cula da se jako brzo kvare, bas sam pricala sa covek kad sam otisla da ga zamenim generalno svi tableti, ovaj moj je neki ok solidan al imao je sistemsku gresku




Modessty -> RE: Tablet racunari (14.3.2016 13:31:15)

Letos smo uzeli LG i zadovoljni smo. Baš Baš je dobar. A koštao je na sniženju oko 23000din.
Oni od 5-6000 su igračke za decu i ne treba da se očekuje više.
Mi smo pre ovog imali neki nepoznati, biio je jeftin - ok 9000 din. I radio je solidno dok ga dnailo nije ispustio na pod [sm=smiley1.gif] Bio je malo spor i nije imao dovoljno ram-a, ali poslužio je svrsi.
Sad nam poraslo i dete i tablet [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>