RE: Tablet racunari (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Animsaj9 -> RE: Tablet racunari (16.3.2016 15:29:58)

Modessty i moj brat ima LG i prezadovoljan je, tako da je za svaku pohvalu




Torbica -> RE: Tablet racunari (29.4.2016 12:17:25)

Da li neko ima iskustva sa Kindle? To mu dodje eReader. Trebala bih da uzmem neki tablet, najvise zato sto imam jako puno knjiga koje citam, ne mogu vise da ih stampam, zatrpana sam totalno... U potrazi naletim na ovo cudo, pa me zanima da li neko koristi? Dopalo mi se sto na suncu nema odsjaj, sto sa tabletom nije slucaj. Hvala unapred!




milicicak -> RE: Tablet racunari (29.4.2016 15:29:23)

Torbi, Kindle je zakon :) ja ga obozavam :) satima mozes da citas a ne umaras oci, bukvalno kao sa papira da citas. Svetlost mozes da podesis po osvetljenju u prostoriji ili kako ti odgovara.
Moja preporuka je za paper white model, mnogo manje umara oci.
I da, baterija traje danima sto je velika prednost u odnosu na tablet.




Torbica -> RE: Tablet racunari (29.4.2016 22:40:26)

Hvala ti!




dunja RR -> RE: Tablet racunari (5.6.2016 3:13:16)

Dajte predloge molim vas, koji tablet, a da mu baterija traje, uglavnom će nam trebati za crtaće, za put a i kasnije za kući. Na putu da pogledam mail.
Koju marku i koji model, i koju dimenziju preporučujete? :)

Hvala unapred!




serpica -> RE: Tablet racunari (5.6.2016 7:00:59)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Dajte predloge molim vas, koji tablet, a da mu baterija traje, uglavnom će nam trebati za crtaće, za put a i kasnije za kući. Na putu da pogledam mail.
Koju marku i koji model, i koju dimenziju preporučujete? :)

Hvala unapred!




Dunjci j se ne razumem mnogo u to ali iz naseg iskustva ti kazemnnemoj da kuujes u Win-winu-u tacno je da su najpovoljniji ali im tableti nisu ni zasta..ili sam ja immala losu srecu, uglavnom uzeli smo neki Mediacom cini mi se sa ekranom od 8 incha radio je kako treba jedva 10 dana,baterija ne moze vise od 2h i to ako igras igrice a za crtace verovatno i manje.nosili ga stalno na servis i na kraju je crko skroz.
ne znam koliko sam ti pomogla ali sam ccula za slicno iskustvo sa tom radnjom,pa je zaobidji. [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Tablet racunari (9.6.2016 23:03:03)

Šerpi hvala ti, ja inače ne volim nešto ww, uglavnom kupujem u Gigatronu.

Mame recite mi da li 8 inča ili 10 inča?


Gledam ovaj, ali ima i takav od 10 KLIK OVDE




choopa choops -> RE: Tablet racunari (10.6.2016 1:48:43)

Ja baš ne volim talet računare. Pisala sam da smo uzeli za M neki Prestigio, i nismo ga uključili sve ukupno 10 puta za dvije godine. bezveze.
Mada ja anisam fan ni kuckanja sa mobilnih telefona, pa možda nisam mjerodavna [sm=smiley36.gif] Za mene je jedino istinssko uživanje u surfovanju netom, ono preko laptopa. Sve ostalo mi je mučenje [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Tablet racunari (31.1.2017 22:31:40)

e,pa,bojana mu je dosla glave[sm=smiley13.gif]ispustila ga na plocice i napukao ekran,sto mi i nije bitno,ali ne radi touch uopste.pitala ovde,ne popravljaju,kazu da zovem ovlasceni servis.on je jos ucvek pod garancijom,kupljen u telenor radnji,ali nema nista od tog da oni srede ,tako?




dunja RR -> RE: Tablet racunari (31.1.2017 22:52:52)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja baš ne volim talet računare. Pisala sam da smo uzeli za M neki Prestigio, i nismo ga uključili sve ukupno 10 puta za dvije godine. bezveze.
Mada ja anisam fan ni kuckanja sa mobilnih telefona, pa možda nisam mjerodavna [sm=smiley36.gif] Za mene je jedino istinssko uživanje u surfovanju netom, ono preko laptopa. Sve ostalo mi je mučenje [sm=smiley36.gif]



I meni, ali mi smo vrsta koja izumire [sm=smiley36.gif]


Ja uzeh letos tablet, i koristim ga samo kada putujemo za S u putu, što će reći 3 puta od kako ga kupismo, i evo sada će 4. put uskoro. Nisam ga palila od oktobra od kako dođosmo iz BIH.




Anck Su Nmaun -> RE: Tablet racunari (31.1.2017 23:01:12)

Mi ga jedva i palimo, deca se nekad sete pa odigraju po koju igricu inace ja ga ne uzimam u ruke. Vise nam sluzi kad putujemo za filmice..crtace...meni kao navigacija i to je to.




Sanjica26 RR -> RE: Tablet racunari (31.1.2017 23:16:18)

Dok sam ucila za ispite kupila sam ga za tu svrhu. Sad ga koristim za gledanje online filmova. Deci ne dajem. Ako im pustim nesto onda stavim na stalak.




dunja RR -> RE: Tablet racunari (31.1.2017 23:21:28)

Sanjice, a nije ti mali tablet za filmove?
Meni je i lap top mali, više volim film na većem ekranu.

Aj mi pusti link sa koga gledaš online filmove. Videću koja je tema za to, ako nađem, podići ću je.




Sanjica26 RR -> RE: Tablet racunari (31.1.2017 23:27:53)

Dunja, nije mi mali tablet. Bas sam uzela veci zbog ucenja. Uzela sam onaj alcatel one touch.Mnogo mi je zgodno kad svi spavaju da se zavucem pod cebe i da gledam.
Imala sam mali, ali nije to to bilo.




branki* -> RE: Tablet racunari (8.10.2019 17:51:39)

sad imamo treci.i taj treci je super.imali jedan,lenovo,bio ok,malecka ga razbila,posle uzeli neki,ne znam koji,otisli mu zvucnici i sad uzeli samsung,ne znam tacno koji,ali je odlican.




jane1 -> RE: Tablet racunari (8.10.2019 18:24:49)

Samsung provereno dobar.





bikicaV -> RE: Tablet racunari (22.6.2020 12:40:57)

Nama trebA npvi tablet. Samsungov imali 5 god
Nemam ideju koji bih kupila. I odmah o aj drzac i flliju.
Mnogo im ispada .




mama Jo -> RE: Tablet racunari (22.6.2020 20:12:03)

Joj mi smo dobili neki onaj kao deciji. Ne koristimo. Ekran je jako los.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]