RE: Neće da se kupa! (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


krin 40 -> RE: Neće da se kupa! (25.7.2017 9:16:12)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

V place kad prestanemo da ga kupamo [sm=jezicek.gif]
Ali H je plakala kad pere kosu , dugo dok nije skontala kako glavu da drzi gore.


[sm=smiley36.gif] Ovako i moj Duci plače kada prestanem da ga kupam.I starija deca su obozavala kupanje.Duci ga voli od prvog dana.Čim je otpao pupak stavila sam ga u ležaljku za kupanje i napunila kadicu.Ljubav je rodjena😁




Dragica Draga -> RE: Neće da se kupa! (12.10.2017 16:27:12)

I mi imamo problem sa kupanjcem... ali samo nece da pere kosu... posleenja 2 puta smo prali tako sto unesemo laptop pa gleda crtace i ne primeti da sam joj oprala kosu, malo se zaplace kad joj stavim peskir na celo na kraju zbog ispiranja... ali jedno vreme - drama oko pranja kose...




isidora88 -> RE: Neće da se kupa! (12.10.2017 16:49:33)

Meni je A do skoro obozavao da se kupa, a sada voki da se kupa ali kad se kosa pokvasi vristi i otima se kao nlesav, uopste ne znam sto ne voli sada da pere kosu. Koristimo istu kupku, ne peku ga oci od nje.




Mala Elena -> RE: Neće da se kupa! (12.10.2017 17:10:39)

To je zato sto im ide voda na lice. Moja mala je tako imala averziju na kupanje ali je trajalo par dana, srecom.




Dragica Draga -> RE: Neće da se kupa! (12.10.2017 17:43:22)

Pa da nervira je kad joj udje voda u oci...ali dzaba mi joj drzimo glavu onako nazad tih par minuta, i tad joj ne ide voda u oci ali vristi...
Kod nas je jedini nacin sada da je zapricamo ili nesto da joj odvuce paznju pa da ni ne skonta da peremo kosu...
A jeste probali onaj kao sesiric, tj.vise je kao obod oko glave da ne ide voda u oci?




Mala Elena -> RE: Neće da se kupa! (12.10.2017 22:42:38)

Videla sam to, ali nemamo...




medamisko -> RE: Neće da se kupa! (12.10.2017 23:03:13)

Ma stA nece izmisliti?
Pa sva deca placu, kad im udje pena u oci.
Moja maza takodje, i sedela ni u koritu tri sata ali samo ne kosu.
I svaki put " nece da se kupa".




Mala Elena -> RE: Neće da se kupa! (12.10.2017 23:09:32)

Fora je u tome sto deca ne shvataju da samo treba da nagnu glavu nazad...[sm=zmeden.gif] Starija zna, malu jos ucim, omutavih [sm=smiley36.gif]




Dragica Draga -> RE: Neće da se kupa! (13.10.2017 9:32:16)

Ni mi to nismo nikada uzeli, prosto ihprodje odjenom.i to... kontam da bi samo jos vise u dreku kad bi videla da joj sad jos nesto stavljam na glavu...
Ovako malo se zaplacu i prodje...
Nama je veceras kosica na redu, nadam se da ce proci bez vece drame 😏




Mala Elena -> RE: Neće da se kupa! (13.10.2017 9:49:07)

Takodje i ja njih kupam veceras u kompletu. Inace dok nema grejanja u stanu bude hladno pa sam sada proredila kupanja, uglavnom se tusiraju svaki drugi-treci dana izmedju peremo guze.
Ma da, procice i ta vriska. Moje bi se kupale dva sata. Placu sto izlaze iz kade.




mama Jo -> RE: Neće da se kupa! (15.11.2017 15:04:28)

Ma kako dune vetar - jedan dan nece, sledeci sama trszi da ide 🤣




MamaNecaVo -> RE: Neće da se kupa! (15.11.2017 23:34:32)

Kod mene je probelm da A nece iz kade da izadje.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]