Po struci sam..., a bavim se... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Trcosava -> Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 10:50:24)

Na raznoraznim temama smo pominjali i struku i poslove, ali nikako da pohvatam za sve ko je ko. I evo danas se Sanja žalila za nešto oko biroa, a tamo sam radila.... Da je na tom birou, verovatno bi mogla da joj pomognem.
Ujedno, možemo i da vidimo koliko se sada ko bavi poslom za koji se učio. Možemo, recimo da navedemo i bivše poslove. Mini biro na RR [sm=smiley36.gif]

Evo mene - završila sam srednju arhitektonsku upislaa višu građevinsku, ali nikad nisam zavšila.
Dan radnog staža u struci nemam. MEsta na kojima sam duže ostajala je upravo taj Zavod za zapošljavanje, McDonalds i skoro 5 god u građevinskoj firmi. Tu sam počela u administraciji, a završila kao sekretarica generalnog.

Kako je kod vas?[sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 10:52:08)

Po struci iz srednje škole sam babica, a po fakultetskoj diplomi sam Dipl.ing. zaštite bilja i radim na žalost u poljoprivrednoj apoteci.




jole82 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 10:52:52)

A vi kako te?[sm=smiley36.gif]
Ja sam visi fizioterapeut i radim na srecu u svojoj struci[sm=bravo.gif]




salle -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 10:53:32)

ja sam po struci frizer, i ni sam ne znam koliko staza imam....

zadnje dve god sam domacica(mrzim ovaj izraz), i ko zna koliko cu to biti, jer nama neka ko da uskace u pomoc ako se deca razbole, da mm ima drugi posao, tj da radi u gradu, a ne van zemlje, sigurno bih radila, ali ovako....





nela79 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 10:57:31)

Ja sam profesor engleskog jezika i knjizevnosti. Radila sam kao nastavnik dok sam jos bila u Bosni. Od kako sam dosla u Bg ja sam majka -domacica. :) Valjda necu jos dugo.




lanajelena -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 10:57:36)

Po struci ekonomista,radim kao knjigovodja [sm=smiley29.gif]




serpica -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:01:46)

Po struci vaspitac i radim kao vaspitac[sm=smiley1.gif]




salle -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:06:30)


IZVORNA PORUKA: serpica

Po struci vaspitac i radim kao vaspitac[sm=smiley1.gif]


zato se ne oglasavas u temama o vrticima [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:06:50)


IZVORNA PORUKA: salle

ja sam po struci frizer, i ni sam ne znam koliko staza imam....

zadnje dve god sam domacica(mrzim ovaj izraz), i ko zna koliko cu to biti, jer nama neka ko da uskace u pomoc ako se deca razbole, da mm ima drugi posao, tj da radi u gradu, a ne van zemlje, sigurno bih radila, ali ovako....




I gde si bila kad smo pričali i ombre fabranju i nedoumici da li je to posvetljivanje kose od vrhovima ka korenu ili od korena ka vrhovima [sm=jezicek.gif]

p.s. kao mala sam htela da budem frizer, da su me pustili da upišem sad bi imala uništene vene (i ovako sam već imala operaciju) ali bi sigurno lakše našla posao!




Adriana83 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:08:26)

Po struci sam geometar ( i to odlican,bez lazne skromnosti ) a trenutno full time wife & mommy.




minnica -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:13:16)

Po struci profesor i radim u srednjoj školi, plus povremeno prevodim.




pandina -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:21:52)

IZVORNA PORUKA: Trcosava

a završila kao sekretarica generalnog.




[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]


Minnice, koji jezik?


Ja sam po struci diplomirani matematicar i informaticar, student sam doktorskih studija, buduci dr nauka, mislim sta vise reci[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

A sto se tice posla, radila sam do porodjaja na Arhitektonskom fakultetu kao asistent. Kad cu poceti ponovo nemam pojima, cuvam dete i ucim kad stignem.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anck Su Nmaun -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:23:02)

Po struci sam Vaspitac... a radim kao "domacica'... promoter.....trgovac.....uglavnom nisam zaposlena pa cupam posao gde god i kad god [sm=smiley36.gif] ...dok ne dobijem svoju struku!




pandina -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:27:19)

E, Srbijo moja....




Trcosava -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:31:03)


IZVORNA PORUKA: pandina

E, Srbijo moja....


Vidiš upravo zbog ovoga sam otvorila temu... A u potrazi sam i ovde za poslom. I naleteh da za čistačicu treba 4. stepen stručne spreme. Ejjj! ZA čistačicu!!!!

Pisala sam negde da sam učila i engleski od malena, spremala sam se za Kembridž, ali polaganje je trebalo da bude '99. Posle toga sam se zaposlila.... Sada prevodim sa Slo na Srb kad uleti (do skoro sam prevodila za jedan moto sajt, od novembra 2011)




Sanja90 -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:31:21)

sta sam ja po struci...hm...ocigledno nista jer sam zavrsila samo gimnaziju prirodno-matematicki smer,na zalost,sto znaci da sam domacica ali se vec duze vreme bavim i izradom nakita.




pandina -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 11:34:51)

Eeee, Trco, vidis to sam zaboravila da napisem drzim privatne casove iz matematike i programiranja, spremam decu i studente i tako to....




Tiziana -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 12:09:43)

Ja sam zavrsila komunikacije(medije) i nemacki. Ne znam kako da definisem sta sam bas po sturci,nisma ovde studirala i nikad nisam nostrifikovala diplomu,a bavim se medijima, tako da mogu da kazem da sam u struci.
Trco koje si godiste? Moj brat je isao u arhitektonsku.




ivaMark -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 13:08:56)

Strukovni inzenjer agronomije...
Zavrsila i kurs za kozmeticara...
Radila u polj. apoteci, kao kozmeticar i kao komercijalista ali kancelarijski posao, ne na terenu...
Sada: mama od skoro [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 13:12:03)

Tiziana, '80 sam, ali znam neke koji su i '78 i čini mi se '81. Ove mlađe samo koji su iz moje osnovne [sm=smiley36.gif]




Tiziana -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 13:24:26)

A ne,on je dosta stariji od tebe :-)




Odri Hepbern -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 20:52:38)

Molekularni biolog, a trenutno radim kao poslovni sekretar. Valjda cu u skorije vreme nesto naci u struci.




milicicak -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 21:03:29)


IZVORNA PORUKA: Odri Hepbern

Molekularni biolog, a trenutno radim kao poslovni sekretar. Valjda cu u skorije vreme nesto naci u struci.


tuga [sm=smiley13.gif] drzim palceve za zaposlenje u struci

ja sam biolog, a bavim se naukom i pomalo nastavom




17 joka -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 21:05:06)

Srednja medicinska- fizioterapeut nezaposlena[sm=smiley13.gif]




Odri Hepbern -> RE: Po struci sam..., a bavim se... (13.6.2013 21:06:45)

O, pa koleginica sa faxa. [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>