Drugovi ili drugarice (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Shishica -> Drugovi ili drugarice (13.6.2013 10:58:37)

Koga ste u zivotu dosadasnjem imali vise?
Ko je bolji prijatelj?

Ja sam kad sve saberem imala vise drugova i vise sam drugove volela, a i oni mene.. manje razocarenja sam dozivljavala od njih..
Jedina mana je ta sto su se povukli kada sam se udala.. valjda ne ide nekako da se vidjamo, a ja udata..




Brand new mama -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 11:07:19)

Dok nisam dobila klince-vise sam imala prijatelja.Jednostavniji su,nema nikakvo bezrazlozno rivaliteta,mozes se zapiti sa njima i iskakati se na beer festu,ne opterecuju se da li im se sminka razmazala i NAJVAZNIJE!!!-ne traze da sa njima ides u wc[sm=smiley1.gif]
PS.Ali zato moje drae kume koje znam 16 godina nisu pinceze [sm=smiley1.gif] i sa mojom Z. nije bila frka biti pod pola tone prasine na exitu ili se spremiti u rad u ponoc i biti izbacen iz svih lokale jer se zatvaraju[sm=jezicek.gif]




lanajelena -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 11:09:48)

BNM [sm=smiley36.gif]za poslednju recenicu,sto se mene tice imala sam i jedne i druge,osnovna vise drugovi,srednja vise drugarice,sad opet drugarice ali se zadesi da sednem i sa drugovima(kao juce npr)[sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 11:12:25)

Onih pravih pravih

JEdnog druga i jednu drugaricu iz srednje. Bližih prijatelja imam puno, ali od kako sam na forumu - same žene [sm=jezicek.gif]

Kod muškiih prijatlja je problem sex koji uvek može da se javi sa jedne ili druge strane. Prvog muškog dobrog prijatelja sam izgubila jer je poželeo isti... Drugi je postao dobar prijatelj nakon neobaveznog povremenog sexa [sm=jezicek.gif], a u osnovnoj sam imala jednu drugaricu i 3-4 drugara.

Ne vidim problem u viđanju sa drugovima iako imam decu/muža. Ako su oni pravi, naravno.




Adriana83 -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 11:13:32)

Shishice kod mene isto! Ali imam jednog druga sa kojim sam ostala u kontaktu.Nazalost( ili njegovu srecu) ozenio se u Nemackoj pa se retko vidjamo ali susreti su uvek emotivni,u njega imam beskrajno poverenje kao i mm,uprkos cinjenici da smo se nekad davno,u proslom zivotu zabavljali godinu dana.




Shishica -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 11:20:01)

Adriana, imam i ja tako jednog jako bliskog druga u koga ja imam poverenja jer nikada ne bi naudio mom braku, ali moj muz sigurno ne bi bio srecan da se sa njim vidjam.. ali znam sigurno da bi u po' noci bio tu za mene..
kao Balasevic sto kaze: "Da ste mi sretni on i ti, ja ću se o'ma' skloniti, al' me na svilen gajtan vezi kao zvonce i samo cimni kad poželiš - ja ću ti zazvoniti." [sm=smiley13.gif]




Adriana83 -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 11:25:25)

Ja sam stvarno srecna sto je mm takav.Kad sam se porodila prvi put,mm je poceo da radi,prvo dezurstvo koje je imao celu noc,Boha je proveo kod mene.Pomogao mi da okupam A,sedeo do neko doba i onda otisao kuci.Nemam rodjenog brata ali on svakako zasluzuje i ima to mesto u nasem domu.




Shishica -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 11:34:27)

To je jako lepo [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 18:02:15)


IZVORNA PORUKA: Shishica

Koga ste u zivotu dosadasnjem imali vise?
Ko je bolji prijatelj?

Ja sam kad sve saberem imala vise drugova i vise sam drugove volela, a i oni mene.. manje razocarenja sam dozivljavala od njih..
Jedina mana je ta sto su se povukli kada sam se udala.. valjda ne ide nekako da se vidjamo, a ja udata..

slazem se u potpunosti sa tobom




mamamikka -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 18:06:29)

drugovi, i na venčanju sam imala kuma a ne kum[sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: Drugovi ili drugarice (13.6.2013 22:24:26)

Uvek drugova.Samo sto se u 99% slucajeva ispostavilo da bi da imaju nesto vise samnom.Sada isto vise muskih nego zenskih prijatelja,sa zenama se cesto tesko uklapam.




Zirafica Tackica -> RE: Drugovi ili drugarice (26.6.2013 22:51:30)

Imam dosta i drugova i drugarica, bitna je osoba sa kojom se druzis, a ne pol.




Zirafica Tackica -> RE: Drugovi ili drugarice (26.6.2013 23:22:41)

mada... drugovi su mozda bolji, nikad vas nece zeznuti zbog ljubomore :D najgore sto moze da se desi je da se zaljubi u vas :D




Verolina -> RE: Drugovi ili drugarice (26.6.2013 23:23:50)

Drugovi, ili pak zene koje podsecaju na muskarce po karakteru. Ljudine.
Zene zenskaci su gamad!




Bebilina -> RE: Drugovi ili drugarice (27.6.2013 11:22:58)

U Sr vise drugova, ali i nekoliko drugarica za citav zivot, neke sa kojima sam odrasla, znamo se iz obdanista ili od prvog osnovne.
Drugari su mi posebna prica, njih obozavam! Sa njima mi je opustencija, smeh, iskrenost kroz salu, nista nedoreceno. Par puta mi se desila zaljubljenost pa smo se malo udaljili, al ovi koji su tu su uvek tu, kad dodjem obavezno pada vidjenje, skupljamo se sa raznih krajeva zemlje, ja uvek odvedem decu da se vide ili oni dodju nama. Ne vidimo se i po godinu dana, a ko da je juce bilo, prica samo potece [sm=bravo.gif]
Sad ovde imam vise novih prijateljica nego prijatelja, uglavnom mamice, pa preko nas se i tate povezale i ispalo porodicno. Gde god da smo ziveli tu je po jedan krug i hvala Facebook-u sa svima smo i dalje u kontaktu, posecujemo se, razmenjujemo vesti, deca se dopisuju. A bivse koleginice isto, organizujemo s vremena na vreme shopping ili spa vikende, nadoknadimo propusteno.
Valja se imati i jednih i drugih, raditi na medjuljudskim odnosima, produbljivati nacine komunikacije. Meni znaci. [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Drugovi ili drugarice (27.6.2013 11:44:25)

izgleda da sam ja jedna od retkih koja nema problema da ima vise drugarica [sm=smiley36.gif]
imam tri prijateljice kojim bih dala bubreg a i one meni
imam ja i onih poznanica , vidjamo se , blablatrucujemo ali nisu nista posebno
a drugova sam imala dok sam bila mlada ali oni su svi hteli da budu vise od drugova a manje od momaka ( kako da ne , promiskuitetna faza me je kratko drzala [sm=smiley36.gif] )
imam i dva drugara al




Zirafica Tackica -> RE: Drugovi ili drugarice (27.6.2013 13:48:56)

Mada, sa drugaricama mozes podijeliti mnoge stvari koje drugovi ne bi nikad razumjeli, jer, ipak, oni su muskarci, na kraju krajeva. :D




caca81 -> RE: Drugovi ili drugarice (27.6.2013 13:59:10)

Više drugarica...




vukosava -> RE: Drugovi ili drugarice (27.6.2013 18:37:06)


IZVORNA PORUKA: Bebilina

U Sr vise drugova, ali i nekoliko drugarica za citav zivot, neke sa kojima sam odrasla, znamo se iz obdanista ili od prvog osnovne.
Drugari su mi posebna prica, njih obozavam! Sa njima mi je opustencija, smeh, iskrenost kroz salu, nista nedoreceno. Par puta mi se desila zaljubljenost pa smo se malo udaljili, al ovi koji su tu su uvek tu, kad dodjem obavezno pada vidjenje, skupljamo se sa raznih krajeva zemlje, ja uvek odvedem decu da se vide ili oni dodju nama. Ne vidimo se i po godinu dana, a ko da je juce bilo, prica samo potece [sm=bravo.gif]
Sad ovde imam vise novih prijateljica nego prijatelja, uglavnom mamice, pa preko nas se i tate povezale i ispalo porodicno. Gde god da smo ziveli tu je po jedan krug i hvala Facebook-u sa svima smo i dalje u kontaktu, posecujemo se, razmenjujemo vesti, deca se dopisuju. A bivse koleginice isto, organizujemo s vremena na vreme shopping ili spa vikende, nadoknadimo propusteno.
Valja se imati i jednih i drugih, raditi na medjuljudskim odnosima, produbljivati nacine komunikacije. Meni znaci. [sm=smiley1.gif]


E ja isto u Srbiji. Ovde u SAD nije bas tako, nekako su vise zene sa zenama muskarci sa muskarcima. I nekako su obicno konzervativniji, ono kao muskarci su tu da pricaju o sportu i oruzju a zene o deci...




Janncica -> RE: Drugovi ili drugarice (27.6.2013 19:49:31)

Ranije sam imala vise muskih prijatelja,kako su se oni ozenili,tako smo se sveli samo na Like na fb,retko neki komentar na sliku ili status i to je to. Zene pritegle. Kazu ne mogu zene i muskarci da budu drugovi. Ali zato...Gde god se sretnemo uvek se zalije... [sm=smiley36.gif] a zene neka prevrcu ocima. Sad imam dve drugarice najbolje na svetu celom,ostale sto kaze Olga bla bla truc...




Bebilina -> RE: Drugovi ili drugarice (27.6.2013 21:33:31)


IZVORNA PORUKA: Olga RR
a drugova sam imala dok sam bila mlada ali oni su svi hteli da budu vise od drugova a manje od momaka ( kako da ne , promiskuitetna faza me je kratko drzala [sm=smiley36.gif] )


A ovi moji zaljubljeni hteli da me zene, da me spasu drugih momaka i veza [sm=smiley36.gif]




Zirafica Tackica -> RE: Drugovi ili drugarice (29.6.2013 0:40:45)


haha.. pa uvijek ima onih dobrih drugara koji ce izaci u susret "u slucaju da se ne udamo i ne ozenimo do nekad" pa da se udruzimo :D


IZVORNA PORUKA: Bebilina


IZVORNA PORUKA: Olga RR
a drugova sam imala dok sam bila mlada ali oni su svi hteli da budu vise od drugova a manje od momaka ( kako da ne , promiskuitetna faza me je kratko drzala [sm=smiley36.gif] )


A ovi moji zaljubljeni hteli da me zene, da me spasu drugih momaka i veza [sm=smiley36.gif]





Bebilina -> RE: Drugovi ili drugarice (29.6.2013 6:44:29)

Ja ih preduhitrila i udala se sa 23 [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Drugovi ili drugarice (5.11.2017 17:04:41)

Kao devojka sam imala vecinom muske prijatelje, sad ne, sem ovog za kog sam udata [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Drugovi ili drugarice (6.11.2017 8:26:03)

uvjek imala vise muskih.Imala tri najbolja drugara i jednu drugaricu.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>