RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


Mariya -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (10.11.2014 18:05:54)

posle prvog porodjaja:

IZVORNA PORUKA: Mariya
Prestalo tačno 31 dan posle porođaja.


posle drugog porodjaja prestalo nakon 39 dana.




Kata90 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (12.1.2015 16:22:25)

lele ja se jos cudim da jos uvek krvarim po malo vec evo tri nedelje.......znaci to moze da potraje jos....bas me vec nervira[sm=zmeden.gif]




eca89 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (13.3.2015 18:28:57)

Jao, zenske jesu ove lohije dosadne, evo danas mi je 40 dana, jos uvijek curi, ufffff[sm=hudicek1.gif]




choopa choops -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (13.3.2015 18:42:34)

Hvala eco što si digla temu, ja danima hoću da uđem da vidim jesam li pisala, pa zaboravim.
IZVORNA PORUKA: choopa choops

Meni je isto bilo skoro prestalo poslije petnestak dana, ali onda je opet pocelo i skrzo zavrsilo oko 40 dana.



Baš me nerviraju, jedva čekam da se rješim krvarenja. Iako mi se nekako čini kao da je bolje da što više izađe [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (13.3.2015 19:07:13)


IZVORNA PORUKA: eca89

Jao, zenske jesu ove lohije dosadne, evo danas mi je 40 dana, jos uvijek curi, ufffff[sm=hudicek1.gif]


Posto smo se istog dana porodile, da te utesim. I meni jos idu lohije... Taman se malo smanjilo i evo vec 3 dana opet sveza krv... Ludim...




wivern -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (13.3.2015 20:01:15)

Zene a tek ja sto sam luda. Ja nemam pojma kad su prestale. Ide mi neki sekret tako da meni svo vreme nesto curka dole [sm=smiley36.gif]
Nadam se da ce ovim vaginaletama prestati da curi.




eca89 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (13.3.2015 20:16:26)


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: eca89

Jao, zenske jesu ove lohije dosadne, evo danas mi je 40 dana, jos uvijek curi, ufffff[sm=hudicek1.gif]


Posto smo se istog dana porodile, da te utesim. I meni jos idu lohije... Taman se malo smanjilo i evo vec 3 dana opet sveza krv... Ludim...


Isti slucaj, taman se ponadam, kad opet krv u utorak imam pregled kod ginekologa, pa cu ga pitati.




srculence25 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (20.3.2015 7:33:20)

meni juce i prekljuce kao stalo a od jutros opet sveza krv.Nerviraju me mrezasti ulosci cim skupim noge
probije sa strane [sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (20.3.2015 7:35:11)

ja ne znam da li je isparvno,ali ja sam ispod mrezastog uloska nosila obicni ulozak,da ne moram da strepim da mi ne predje,jer realno sta onaj mrezasti moze da zadrzi,uvek negde procuri.




srculence25 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (20.3.2015 7:39:30)

Ispravno ili ne dobro si se dosetila [sm=smiley20.gif]




Ana13 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (20.3.2015 7:43:49)

ja sam uloske nosila tacno 8 nedelja posle porodjaja.Ali mrezaste sam potrosila 3-4 pakovanja,posle su mi dovoljni bili dnevni ulosci.Uglavnom sam imala braon sekret. Ali i to me je smaralo i jedva sam docekala kraj.




daca77 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (20.3.2015 7:44:58)

Ja sam nosila mrezaste gace i ulozak i nakon izlaska iz bolnice i nista nije curilo...mada, meni su lohije bile bas oskudne,a stale su negde oko 36.dana.




wivern -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (20.3.2015 11:23:01)


IZVORNA PORUKA: branki RR
ja ne znam da li je isparvno,ali ja sam ispod mrezastog uloska nosila obicni ulozak,da ne moram da strepim da mi ne predje,jer realno sta onaj mrezasti moze da zadrzi,uvek negde procuri.

Zato su vir ulosci zakon.




choopa choops -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (20.3.2015 15:20:41)

Ja po kući nosim dva mrežasta i mrežaste gaćerone [sm=smiley36.gif], a ako idem negdje jedan mrežasti, pa preko mrežaste gaće, a preko toga obične gaćice i Naturela uložak.




SunFlower -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (20.3.2015 15:48:22)

wow, ja izgleda imam ovaj put srece sa lohijama, samo prve nedelje da kazem sa ih je bilo, posle samo povremeno kao iscuri, evo sada nakon 3 nedelje samo bledo braon sekret. uloske sam od izlaska iz bolnice koristila klasicne par dana, posle samo dnevne. mislim da ce mi za neki dan skroz prestati[sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (21.3.2015 7:12:15)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja po kući nosim dva mrežasta i mrežaste gaćerone [sm=smiley36.gif], a ako idem negdje jedan mrežasti, pa preko mrežaste gaće, a preko toga obične gaćice i Naturela uložak.

choopo,ti komotno mozes siroki povoj [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (21.3.2015 16:40:38)


IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja po kući nosim dva mrežasta i mrežaste gaćerone [sm=smiley36.gif], a ako idem negdje jedan mrežasti, pa preko mrežaste gaće, a preko toga obične gaćice i Naturela uložak.

choopo,ti komotno mozes siroki povoj [sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]





Valerie -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.10.2015 12:26:41)

posle cr - 6 dana (3 dana jace i 3 slabo), pa 9 dana bas nista, pa sad opet nesto malo...




jess021 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (10.11.2015 11:49:19)

Ja sam prestala da krvarim negde posle 3 nedelje i od juce opet, onako sveza crvena krv i stomak me li kao kad treba da dobjem. Sta je sad to lohije ili ciklus?!




Maraj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (10.11.2015 13:30:24)

Ja i dalje imam nesto.... evo 41.dan od cr. Mislim da sam krvarila do negde 2-3 nedelje nakon cr onako oskudno i od tad nesto zuckasto eto tek da se kaze da stavim ulozak.... ne znam kad ce stati....
a to jess kod tebe mi zvuci ko novi ciklus.....mozda i gresim....jesi ti imala sta nakon krvarenja posle porođaja ovako ko ja ili samo svezu krv




adulence -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (10.11.2015 14:08:36)

I ja sam maraj imala to kao zuckasto...




Maraj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (10.11.2015 14:13:05)

Kad ti je stalo ado. Meni evo i dan danas-41.dan nakon cr prisutno.... valjda ce uskoro da stane. Sva sreca pa nije leto....inace bi se potparila ovoliko dana sa sve uloscima [sm=smiley1.gif]
meni ovo eto tek da kane 2-3puta u toku dana. Oskudno vrlo al i dalje prisutno.
Jedino sto san krvarila u porodilistu. Sve posle toga je bilo oskudno pa i ovo zuckasto




jess021 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (10.11.2015 21:49:38)

Maraj, i meni je islo to zuckasto neko vreme i sve je stalo i sad opet.
I ja mislim da je menstruacija.




Maraj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (16.11.2015 11:16:09)

Mesec i po nakon cr ja i dalje imam to zuckasto.... nikako da se otarasim ulozaka.... ne curi meni vec vise kao sekret obojen kremkasto se tek tek pojavi al dovoljno da moram staviti ulozak....




Kata90 -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (16.11.2015 11:24:13)

Maraj,meni je to sve ukupno trajalo tri meseca....curi pa stane i stalno tako....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>