RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


vonavoj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 15:31:38)

Jance,i meni je treci put bilo.najgore krvarenje,bolovi..velika beba,najveca od njih troje..dr kaze materica se rasirila treci put,sve je to normalno..i to tako krvarenje..prosto se skuplja krv iz velike materice,pa tek onda izadje..velika prokrvljenost..a da ti kazem da sam dobila tacno posle 40 dana..i bio je odliv,potop..




jance -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 16:30:26)

Da. Ni ova nije bila mala. 3940 i 51cm. Nije krvare je sad ali evo legla sam da odspavam, probudimse i opet krene. Neeece ovo prestati tako skoro ocigledno




vonavoj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 17:57:06)

Milutin je imao 4300..meni je islo.oko 3 nedelje..a dobila sam 3 inekcije za skupljanje materice..i bas sam se zalila u bolnici da puno krvarim..




mama Jo -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 21:17:10)

Pozdrav jance.
Ja sam posle prvog porodjaja nenormalno krvarila mesec dana, toliko da sam se i uplasila da li je to normalno, a desavalo mi se da, kad lezim i ustanem toliko u mlazu krene da mi je par puta probilo i sve niz noge islo (oprostite sad na ovom objasnjenju, znam da je bljak☺)... i desavali mi se ugrusci.
Ginekolog mi je rekla da je to sve ok, jedino ako postoji nmbas jak i neprijatan miris odmah se javiti na pregled.




jance -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 21:38:16)

Da. Ako imas temp, jake bolove dole i ugruske velicine pung pong loptice.  Ponavljam si to stalno, da se smirim. Sad sam bas komentarisala sa muzem  - ne valja ovolika razlika od prosle trudnoce. Sve zaboravis! 




vonavoj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 21:39:56)

Nije to jance,niko te ne upozori da cw treci put biti najgore..hahaha..




BubaBubica -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 22:16:00)



Meni je tako bilo posle trećeg porođaja, taman se ponadam gotovo je, ono ponovo krene. I znam da sam krvarila duže od onih standardnih 40 dana ali samo braonkasto, bila na pregledu i sve je bilo ok, samo je eto smaralo žešće. Ne sećam se kad je prestalo ali se sećam da je bilo preko 40 dana.


Baš se pitam kako će biti sad, posle četvrtog porođaja.





vonavoj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 22:19:56)

Bubabubice,ne zelim ni da saznam..a tebi srecno!




jance -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (9.1.2019 23:27:57)

Vala bas... svi pricaju o trecem porodjaju ko da nije nista... kao cas posla ces ti to. Zaboravices na porodjaj pre nego sto se okrenes. Vraga... Mislim da sam se najmanje stresirala posle drugog porodjaja... 




Sanidej -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (23.2.2019 23:01:01)

Posle vaginalnog porodjaja katastrofa od oko 3 meseca, nakon carskih rezova oko mesec dana




Filadendronka -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (30.4.2019 9:16:25)

Taman sam htela da se zalim, ali procitah vasa iskustva. Meni je proslo skoro mesec dana od porodjaja i vec nedelju dana mi je stanje ok sa lohijama. Medjutim od juce me boli stomak kao kad treba da dobijem i krenulo je opet da krvari. Ne znam kako posle sedam dana da krene opet, a bukvalno samo sto nije prestalo i po boji i po kolicini. 




kamičak -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (30.4.2019 18:15:47)

Cisti se materica jos uvek, dojenje tome doprinosi takodje




Filadendronka -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (30.4.2019 20:16:10)

Ma samo neka se cisti, nego me krv uplasila. Otkud znam sta se desava kad je proslo vec mesec dana. Praticu svakako. 




kamičak -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (30.4.2019 20:40:52)

Krvarenje moze trajati nazalost i mnogo duze od mesec dana. Cak i da potpuno stane, ponovo se moze pokrenuti posle nekog vremena. Naravno da svaka zena najbolje zna svoje telo i trebalo bi da se konsultuje sa ginekologom ako oseca da nesto nije u redu.




vonavoj -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (30.4.2019 21:12:28)

Filadendronka,jel dojis?Ja sam dobila tacno 5 nedelja posle porodjaja..tako da..nista nije iskljuceno.




Ana RR -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (30.4.2019 21:15:02)

Ja sam dobila 47.dan posle porođaja [sm=smiley29.gif]




Filadendronka -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (30.4.2019 21:27:58)


Aha, dojim samo. Prosli put sam dobila prvi put nakon devet meseci.
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Filadendronka,jel dojis?Ja sam dobila tacno 5 nedelja posle porodjaja..tako da..nista nije iskljuceno.






Filadendronka -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (30.4.2019 21:29:06)


Ana, jesi li dojila? Bas si rano dobila, totalni smor. 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam dobila 47.dan posle porođaja [sm=smiley29.gif]






kamičak -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (30.4.2019 22:01:53)

Moze se i ranije dobiti nazalost..nema pravila :(




MimaKos -> RE: Lohije (krvarenje nakon porođaja) (21.7.2019 10:25:51)

Jako krvarenje je prestalo posle 5 dana, a nakon toga jos jedno nedelju i po kod kuce ali salabije





Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]