Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


žaba -> Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:01:04)

Zanima me jako sam zabrinuta zašto svaki put posle odnosa sve iscuri iz mene imam osećaj kao da ništa ne ostaje u meni i jako sam zabrinuta da li je to normalno ili ne [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image]



<dodala guppy: Nisam razumela u kom kontekstu je naziv teme "vodolija 82", pa sam promenila naziv tako, da svima bude jasno šta je pitanje>




simke -> RE: vodolija 82 (3.9.2009 10:04:02)

Izvini zabice,ali sta iscuri[sm=zmeden.gif]Sperma?Jel pokusavas da zatrudnis?




guppy RR -> Re: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:08:20)

Pretpostavljam da o tome priča.
Normalno je da dobar deo iscuri van, nije za zabrinjavanje. Oni najjači dođu gde im je mesto, ako je ginekološki sve OK.




žaba -> RE: vodolija 82 (3.9.2009 10:08:54)

da sperma pa ne znam da li je to normalno ili ne pokušavam da zatrudnim




žaba -> Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:11:21)

da li je moguće da se ništa ne zadrži unutra




guppy RR -> Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:12:06)

ne verujem da bi sve iscurilo ako nema neke fizičke pregrade na putu.




Rivana -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:16:20)

Ne iscuri sve sigurno pa ne treba ti sve da bi ostala trudna, vec samo jedan[sm=smiley1.gif]




žaba -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:18:02)

Da ali imam takav utisak kao da sve iscuri tako mi se čini




žaba -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:18:57)

Ali brine me to što mi je ginekolog jednom rekao da imam zavaljanu matericu




žaba -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:22:08)

A NA KAKVU FIZIČKU PREGRADU MISLIŠ




guppy RR -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:24:42)

žabice, verujem da se bespotrebno sekiraš.
ginekolog bi ti sigurno rekao da imaš pregrađeno bilo šta... ja nisam lekar i samo "nagađam" da bi jedina varijanta da SVE iscuri bila ta, da je zatvoren ulaz u matericu ili šta ja znam šta... ali onda bi već bio problem sa menstruacijama itd... to bi se već odavno rešilo.

U glavnom:
NORMALNO JE da iscuri jako puno, a verujem zaista da ne može da iscuri sve.




žaba -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:26:23)

Hvala ti puno sad si me malo utešila




guppy RR -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:27:23)

puno se nas pitalo kad smo stupili u odnose da li je normalno da se sve toliko briše posle i curi... toga u filmovima nema, jelda?
[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

smem li pitati koliko imaš godina?




magnetic -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:31:56)

Ti to samo imas utisak da je sve iscurelo(i ja imam takav utisak),ali sto kaze guppy ne iscuri sve,oni najjaci ostaju.Ne sekiraj se




žaba -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:35:58)

Imam 24 godine




guppy RR -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:48:18)

baš fine godine za bebu
držimo palčeve!




žaba -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:49:09)

Hvala ja bi najsrećnija bila kada bi se to desilo




Rivana -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:51:24)

koliko dugo radite na bebi




žaba -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:52:23)

Pa radimo od maja 4 meseca




Rivana -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:53:53)

bice bice beba meni je trebalo sest meseci [sm=smiley1.gif]




žaba -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:57:35)

Pa super jeli i tebi posle svakog odnosa izlazilo iz tebe odma čim ustaneš




Anck Su Nmaun -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 10:58:03)

Jedna moja prijateljica ima tkzv.zavaljenu matericu i eno je rodila peto dete pre dve god....dok druga ima jedno i mora kao neke vezbice da radi po preporuci dr.
i kao savet od dr. dobila je nakon odnosa da neustaje bar jedno 15-30 min i da drzi noge podignute....ali ako i sve iscuri nema veze uvek ono ostane nesto unutra...
I mi smo pokusavali nesto kao od nove godine ali ne nesto posebno nego ako bude-bude, i uvek sam ostajala u lezecem polozaju nekim 10 tk min. tek par meseci unazad smo se malo vise potrudili..
..i etoo...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image]




Rivana -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 11:00:20)


IZVORNA PORUKA: žaba

Pa super jeli i tebi posle svakog odnosa izlazilo iz tebe odma čim ustaneš

Jeste i dok piskim cinilo se da sve izadje ali to je kako bih nazvala "visak" ono sto treba nadje pravi put ne brini [sm=smiley1.gif]




Rivana -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 11:02:17)

Ja nikada nisam lezala posle uvek odem do wc-a istusiram se a isto smo nili u fazonu nismo pazili pa ako se desi desi se i desilo se [sm=smiley1.gif] mene je cak i iznenadilo [sm=smiley1.gif]




žaba -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.9.2009 11:04:00)

Pa i meni je isto kao i tebi




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>