RE: vodolija 82 (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


vukosava -> RE: vodolija 82 (3.8.2011 15:44:30)


IZVORNA PORUKA: žaba

da sperma pa ne znam da li je to normalno ili ne pokušavam da zatrudnim


Ako ne pokusavas da zatrudnis normalno je da nista ni ne udje unutra, da ili ostane napolju ili da ostane u kondomu.




Snelle -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.8.2011 15:47:51)

Vuko, promenila si naziv teme [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
P.S. A i post na koji si odgovorila je pisan 2009.




vukosava -> RE: vodolija 82 (3.8.2011 15:49:11)

Ne razumem se u ovu mehaniku, al se razumem u Google: klikni

Time between coitus and arrival of sperm in the Fallopian tube *

(In other words the amount of time it takes for sperm to get where they need to go)
Animal Travel Time
Cow 2-3 Minutes
Rabbit Few minutes
Mouse 15 Minutes
Guinea Pig 15 Minutes
Sow (Pig) 15 Minutes
Rat 15-30 Minutes
Hamster 2-60 Minutes
Dog Minutes-Hours
Ewe (Sheep) 6 Minutes - 5 Hours
Woman 5 - 68 Minutes




vukosava -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (3.8.2011 15:51:46)

IZVORNA PORUKA: Snelle

Vuko, promenila si naziv teme [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
P.S. A i post na koji si odgovorila je pisan 2009.


Znam, zezam se malo. Mislim naravno da ce nesto da iscuri napolje, pa nismo usisivaci [sm=smiley36.gif]




soni -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (15.8.2011 10:38:26)

jos jedna stvar koju sam ovaj mesec praktikovala...dizala sam nogice u vis posle odnosa...pa ako je skliznulo sta , skliznulo je [sm=jezicek.gif]..

ajmo sve nogice visiko visoko..pazite da ne iscuri [sm=smiley36.gif]

[sm=sloncek.gif]




ivannna -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (7.2.2012 12:00:59)

negde sam procitala da spermici putuju brzinom kao i dobar gliser po moru,tako da su dosta odmakli daleko duboko,ono sto i iscuri je tecnost jer se i od nje sastoji sperma,ali za svaki slucaj svaki put drzim neko vreme noge sto vise mogu[sm=smiley1.gif]




Sanchy -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (24.2.2012 0:42:30)

Nema potrebe za tim lezanjem ,dizanjem nogu itd...to sto si napisala je tacno..ja sam odmah nakon odnosa ustajala i isla na tusiranje i sve mi iscuri[sm=smiley36.gif] i opet sam ostala trudna istog meseca kada smo kao poceli da radimo na bebi..




peca -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (24.2.2012 0:54:17)

Znam da je tema stara,ali tek sad sam je videla :)
Moj savet zabi na prvi post ove tene je : "pocni od citanke" :)
Nasmejala me,oce da pravi decu,a nema pojma o zivotu :)
sorry svima,ovo je bilo jace od mene :D




cvrcak84 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (24.2.2012 15:41:18)

Peca, nema potrebe za vrijedjanjem bilo koga, tu smo da razgovaramo i pomognemo jedni drugima ako mozemo, pa bar lijepom rijecju a ako vec ne mozes tako onda iskuliraj, nije obaveno da se odgovara na svaku temu [sm=smiley2.gif]




peca -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (24.2.2012 15:54:40)

Znam cvrle, u principu ne pisem o necemu o cemu ne znam,ne mesam se gde mi nije mesto,ne vredjam nikoga,trudim se da pomognem,nisam ja takva kako je zazvucalo,ali je to sinoc bilo jace od mene,kao sto sam i rekla,
taj post mi je odzvonio u glavi [sm=smiley9.gif]
I sad kad se set_im ne mogu da shvatim :)
Na kraju krajeva,to je sinoc bilo moje misljenje,i izrekoh ga,kaznite me :D :D :D
Nadam se da je zaba naucila nesto za tri god,mozda i rodila bebca :)




vukosava -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (24.2.2012 18:38:50)

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Nema potrebe za tim lezanjem ,dizanjem nogu itd...to sto si napisala je tacno..ja sam odmah nakon odnosa ustajala i isla na tusiranje i sve mi iscuri[sm=smiley36.gif] i opet sam ostala trudna istog meseca kada smo kao poceli da radimo na bebi..


Ja sam odmah otrcala na tusiranje pa sam zatrudnela, nema to veze...




MASHKA -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (24.2.2012 18:43:11)

i ja mislim da to nema nikakve veze mada meni sve iscuri obično sutra [sm=smiley1.gif]




Sanchy -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (27.2.2012 0:53:05)


IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Nema potrebe za tim lezanjem ,dizanjem nogu itd...to sto si napisala je tacno..ja sam odmah nakon odnosa ustajala i isla na tusiranje i sve mi iscuri[sm=smiley36.gif] i opet sam ostala trudna istog meseca kada smo kao poceli da radimo na bebi..


Ja sam odmah otrcala na tusiranje pa sam zatrudnela, nema to veze...


Pa to sam i napisala,nema nikakve veze...isto sam ostala trudna odmah...




cvrcak84 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (27.2.2012 13:19:12)

Daa, neko ko nema problema da ostane u drugom stanju smatra da tako ne treba i da nema potrebe, ali kad nece nikako da se uhvati onda ste spremni da sve pokusate... Zavisi sve koliko je zena plodna... U zelji da imas bebu bi se vezao za luster i visio cijelu noc samo da ti neko kaze da je njemu tako uspjelo [sm=smiley2.gif] [sm=smiley4.gif]




hanka -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.3.2012 12:28:07)


IZVORNA PORUKA: cvrcak84

Daa, neko ko nema problema da ostane u drugom stanju smatra da tako ne treba i da nema potrebe, ali kad nece nikako da se uhvati onda ste spremni da sve pokusate... Zavisi sve koliko je zena plodna... U zelji da imas bebu bi se vezao za luster i visio cijelu noc samo da ti neko kaze da je njemu tako uspjelo [sm=smiley2.gif] [sm=smiley4.gif]


E dobra si [sm=smiley36.gif]
Nego ko ima npr zavaljenu matericu ili cudnovate jajovode onda moze da pomogne to dizanje nogu ili stavljanje jastucica




Lilla -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (5.3.2012 14:28:18)

Ne mogu da tvrdim da je ovo sto cu napisati 100% tacno, ali 98% jeste :) Dizanje nogu poslije odnosa igra jako malu ulogu u zatrudnjivanju iz prostog razloga sto je onaj prvi mlaz ejakulata koji je ujedno i najbogatiji spermijima najjaci. Spermiji izbaceni tim mlazom vec plivaju ka cilju dok se ejakuliranje nastavlja u manjim mlazevima i sa sve manje spermija. Ejakulat se inace sastoji od sjemene tecnosti (spermija) i sekreta, e to sto iscuri je uglavnom sekret i normalno je da izadje van, nema gdje drugdje [sm=smiley1.gif] Ono sto treba da ostane unutra i ostane u vecini slucajeva, e samo treba pogoditi pravo vrijeme. Naravno, ovo vazi za zdrave parove.




Ninnochka -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (4.5.2012 18:51:19)

Mislim da dizanje nogu, stavljanje jastucica, dubljenje na glavi, stajanje na rukama ili visenje sa lustera ne igraju veliku ulogu u svemu. :)
Znam zene koje su ostale trudne sasvim slucajno, a da nisu ni lezale posle odnosa. Ono sto treba da ode tamo gde treba, to i ode. Hteli mi to ili ne. Priroda se za to bolje pobrinula od nas i sama sebi budem smesna, jer jos uvek pokusavam da izvedem stoj na glavi posle odnosa [sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (6.5.2012 21:25:07)

Meni je jedna zena dala savet tipa posle odnosa stavi tampon, ali to mi je tako [sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif Pitala sam doktorku za to i rekla mi je to je sasvim OK jer sperma u sebi sadrzi veliki procenat tecnosti ili vode nesecam se tacno kako je rekla.




Jelenahn -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (16.5.2012 14:33:53)

Zdravo svima!
Ja sam novi član na ovom portalu i malo se teže snalazim...
Nadam se da mi možete pomoći svojim savjetima... ne znam da li sam na pravoj stranici... [sm=zmeden.gif]
Moj muž i ja želimo novog člana [sm=duda.gif] ali nakon odnosa (ležala sam nekih 20-ak min do pola sata nakon toga) ustala sam se i sperma je iscurela, a sledeći dan isto nakon odnosa, desilo se ne znam ni ja kako, da je većina sperme zavrsila napolje (bas kada mi je bila ovulacija)...pa me interesuje vase misljenje da li imam neke sanse krajem mjeseca ? [sm=nosecka.gif]
(Poslednja menstruacija 30.04.2012. a odnose smo imali 10.05, 12.05., 13.05.)
Hvala ljudi...




Olga75 -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (16.5.2012 14:38:36)

sigurna sam da nije bas sve zavrsilo napolju [sm=smiley1.gif]




Sanchy -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (16.5.2012 14:55:44)

Ne brini,naravno da je moguce,procitaj moj post gotre iznad,spermatozoidi odmah krecu na svoj put do jajne celije ,bila je skoro emisija o tom putu i koliko smo u stvari negostoljubive prema tim punoglavcima:),dobro neki i stigne do jajne celije:D,,,,,sve u svemu svakome iscuri i to je normalno a lezanje ti nista ne znaci,bar iz mog iskustva...[sm=smiley1.gif]




winksica -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (21.5.2012 9:58:48)

Pozdrav svima[sm=smiley1.gif] nova sam na forumu ,citam vase postove i pozelim da vam se pridruzim...mozda nekom olaksam brigu[sm=smiley36.gif]e ovakvo je moje iskustvo svaki put posle odnosa ja ustajem idem da se tusiram , nikada nisam lezala da bi kao sto neke kazu ostajalo unutra sto vise[sm=smiley36.gif] cinilo mi se da sve iscuri, ali nebude tako ono naj vaznije uvek ostaje , imam dvoje dece ,i pre dva dana sam uradila test koji je pokazao opet [sm=rozacrtici.gif] crte [sm=bravo.gif] tako da drage moje budite opustene i bez briga sve ce biti uredu samo polako




pandina -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (21.5.2012 10:03:32)

Opa, cestitam i dobrodosla! [sm=smiley1.gif]




Jelenahn -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (22.5.2012 14:01:47)

hahahaha[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]...dobra si....zaista je tako!




Sanchy -> RE: Posle odnosa sve iscuri van - da li je to normalno? (22.5.2012 15:00:55)


IZVORNA PORUKA: winksica

Pozdrav svima[sm=smiley1.gif] nova sam na forumu ,citam vase postove i pozelim da vam se pridruzim...mozda nekom olaksam brigu[sm=smiley36.gif]e ovakvo je moje iskustvo svaki put posle odnosa ja ustajem idem da se tusiram , nikada nisam lezala da bi kao sto neke kazu ostajalo unutra sto vise[sm=smiley36.gif] cinilo mi se da sve iscuri, ali nebude tako ono naj vaznije uvek ostaje , imam dvoje dece ,i pre dva dana sam uradila test koji je pokazao opet [sm=rozacrtici.gif] crte [sm=bravo.gif] tako da drage moje budite opustene i bez briga sve ce biti uredu samo polako

Cestitam!!![sm=rozica.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>