Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


dunja RR -> Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (17.9.2013 18:26:22)

Lu je predložila da se otvori nova tema, jer je Vuka postavila zanimljivu tematiku, pa evo..

IZVORNA PORUKA: vukosava

Ako vam dobro ide ovaj strani jezik, mozete da probate ovaj test klikni. Po ovoj dvojici psihologa, postoji 16 tipova ljudi. Rezultate mozete pogledati ovde: klikni

Radilo je dosta mojih prijatelja i dajem cesto deci kojoj predajem, cisto da opipam o kakvoj mi se klasi radi.

Bilo bi bas zanimljivo videti korelaciju izmedju postporodjajne depresije i tipa licnosti. Tipa da li ova dva tipa imaju ikada depresiju nakon porodjaja: ISFJ - The Nurturers & ESFJ - The Caregivers? I slicno...




dunja RR -> RE: Koji ste tip ljudi? REŠITE TEST (17.9.2013 18:34:42)

IZVORNA PORUKA: Bebilina


Vuko extra link [sm=bravo.gif] Radila sam ovaj test ranije, pre porodice i sad sam ponovila da vidim dal se nesto izmenilo. Jok, i dalje sam The Giver [sm=smiley1.gif]
Nego jel imamo temu o psiho testovima? Bilo bi super da se otvori nova, pa da stavljamo linkove. [sm=smiley20.gif]



IZVORNA PORUKA: vukosava

A sto se tice psiholoskih ovih testova ja sam ENTJ - The Executives ili sto neki drugi zovu General (pa sam i sama muzu delegirala postporodjajnu depresiju). I mislim da bi on imao mnogo toga vise da kaze na zadatu temu.

Ja uvek radim isto- rad, rad i samo rad. Baci mi samo jos... Ako imam previse obaveza, uhvaticu ih jos [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja po tom testu ispadoh Caregivers, ESFJ. [sm=smiley1.gif]



IZVORNA PORUKA: isidora88

torbice i ja sam dobila isti rezultat, moram i mm testirati kad se vrati[sm=smiley1.gif]


IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja sam entj...



IZVORNA PORUKA: jovicaa

i ja sam The giver..



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

ovde svi giveri ja obrni okreni crna ovca gde god krenes


IZVORNA PORUKA: vukosava

Pa nismo ja i pohakontas. Pogledaj nam samo avatare [sm=smiley36.gif] Indijanski stil to ti je to. By tha way, zivim na sat vremena od mesta gde su kidnapovali Pohakontas od roditelja i konvertovali je u hriscane...


IZVORNA PORUKA: Lu


IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja po tom testu ispadoh Caregivers, ESFJ. [sm=smiley1.gif]


I šta sad s tim rezultatom, mislim kod mene je drugi ali ništa ne razumijem ko sam šta sam, po ovom testu[sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: Lu

Prevod je naravno katastrofalan pa sam zbunjena, nema veze bilo je zabavno a nek čitaju oni koji znaju engleski[sm=smiley1.gif]


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Lu vi ste direktori ahhah ili diktatori [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: Lu


IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja po tom testu ispadoh Caregivers, ESFJ. [sm=smiley1.gif]


I šta sad s tim rezultatom, mislim kod mene je drugi ali ništa ne razumijem ko sam šta sam, po ovom testu[sm=smiley36.gif]


The Caregivers (oni koji brinu o drugima - Negovatelji, Staratelji) klikni

Po imenu ako je zkljuciti oni koji ne bi patili od postporodjajne depresije [sm=smiley1.gif]

klikni za Bosanski jezik po cika Google prevodu

karijere na google bosanskom

A to "dojenje" je pre medicinska sestra (nursing)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam ISFJ.. radila sam sinoć dok mi je Marko skakao po glavi tako da.. [sm=smiley36.gif]


IZVORNA PORUKA: ksena

ja sam kao ana ISFJ. mada ne razumem zasto o tome pisemo u ovoj temi[sm=smiley1.gif]


IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Ja sam ISFJ...


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja sam ENFJ .. sta je to? Gde pise to .. The Givers i ostalo...?


IZVORNA PORUKA: ksena

imas jedan opis tu gde ti izadju rezultati, a ima i drugi link koji je vuka dala.



IZVORNA PORUKA: Lu


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Lu vi ste direktori ahhah ili diktatori [sm=smiley36.gif]

Neee, ja sam ENFJ (Vukosava će prevesti), "dobronamjerni pedagod čovječanstva"[sm=smiley4.gif]








big mum -> RE: Koji ste tip ljudi? REŠITE TEST (17.9.2013 20:11:59)

Ja sam EFSJ[sm=bravo.gif]





Janncica -> RE: Koji ste tip ljudi? REŠITE TEST (17.9.2013 20:37:26)

Ja sam ISFJ [sm=smiley1.gif]




pocahontas -> RE: Koji ste tip ljudi? REŠITE TEST (17.9.2013 21:15:59)

hihih vid stvarno, vuka i ja imamo slicne avatare :)

mislim da bi mozda bilo bolje da se tema zove koji ste tip licnosti, a ne koji ste tip ljudi...




dunja RR -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (17.9.2013 21:30:39)

Evo sređeno, odgovarajte na moj post ;)




jole82 -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (17.9.2013 21:36:32)

E super za temu[sm=smiley36.gif]
Ja sam ESTJ - The Guardians [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (17.9.2013 21:39:35)

meni lepo pise da mi je intuicija nepogresiva[sm=smiley16.gif] i bas tako kad kazem da ce se buditi moja frajla nocu onda se budi kad kazem da ce lepo pajkiti lepo pajki. I stvarno mrzim aljkave ljude i neefikasne. Jako me nerviraju [sm=smiley36.gif] Jednog momka sam ostavila jer spava do kasno. Kako ja da budem sa njim kad ja ustajem oko 6 a on oko 2 popodne. To prosto ne ide. Test je superiska, bas su utrefili vecinu stvari. Nadam se da se i vi pronalazite u rezultatima kao i ja




leamalamut -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (17.9.2013 22:48:37)

Ja sam ESFP :) iliti The Performer [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 0:04:20)

Interesting...
Ja biti ovaj tip
ENTP
Extravert(22%) iNtuitive(25%) Thinking(1%) Perceiving(22)%
You have slight preference of Extraversion over Introversion (22%)
You have moderate preference of Intuition over Sensing (25%)
You have marginal or no preference of Thinking over Feeling (1%)
You have slight preference of Perceiving over Judging (22%)

Razum i osećajnost jednako vladaju [sm=smiley1.gif]




vukosava -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 6:56:10)

Samo izguglajte i naci cete opis.

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e6/CognitiveFunctions.png/600px-CognitiveFunctions.png[/img]




vukosava -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 7:01:20)

Evo link za karijere svih posebnih tipova klikni

Evo npr za moj klikni ENTJ i ima na wikipedia-ji klikni ili klikni

Jer vidite dole na dnu ima i Karijera (Careers) i Veze (personal relationships) i razvoj licnosti (Personal growth)

Poznate licnosti mog tipa ENTJ klikni npr. Margaret Tacer aka "Gvozdena Lejdi" pa reko aj me malo bolje skontajte, nije meni lako hehe [sm=smiley36.gif]

Ovde u SAD je to veoma poznat test pa cete naci linkove za objasnjenje lako u dr google-u




vukosava -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 7:04:30)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Interesting...
Ja biti ovaj tip
ENTP



Pogle tvoje klikni i klikni i vezeVizionare ...





jocajaca -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 8:51:56)

Ja ispadoh INFJ-The Protector i tačno je tako




Verolina -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 12:01:51)

Extravert(1%) iNtuitive(12%) Feeling(62%) Judging(1%)

You have marginal or no preference of Extraversion over Introversion (1%)
You have slight preference of Intuition over Sensing (12%)
You have distinctive preference of Feeling over Thinking (62%)
You have marginal or no preference of Judging over Perceiving (1%)

Ivanka, moj razum je otisao dodjavola[sm=smiley36.gif]
I da li je moguce da ja toliko svaku stvar analiziram i rasudjujem o njoj. Moracu da porazmislim o tome. Ispada na osnovu ovoga da ja kad vidim babu u crvenoj trenerci ja razmisljam ko je ta baba, zasto je obukla crvenu trenerku, gde je kupila, koje je marke, koje je velicine i da li baba ima jos nesto crveno u ormaru. Aaaaaaaaaaaa, ubicu se[sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 12:34:50)

ENFJ - Extravert(33%) iNtuitive(12%) Feeling(38%) Judging(22%)
Možda bi bilo zanimljivo prebaciti u statistike, pa da se sortiramo.[sm=smiley1.gif]




Brand new mama -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 12:52:15)

Ja sam ESFP -cijel svijet je moja pozornica(a i porodica :) Vidim ja da sam trebala biti neka hippi mama :)
Extravert(33%) Sensing(12%) Feeling(38%) Perceiving(22)%




Ivanka 75 -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 13:18:51)


IZVORNA PORUKA: Verolina

Extravert(1%) iNtuitive(12%) Feeling(62%) Judging(1%)

You have marginal or no preference of Extraversion over Introversion (1%)
You have slight preference of Intuition over Sensing (12%)
You have distinctive preference of Feeling over Thinking (62%)
You have marginal or no preference of Judging over Perceiving (1%)

Ivanka, moj razum je otisao dodjavola[sm=smiley36.gif]
I da li je moguce da ja toliko svaku stvar analiziram i rasudjujem o njoj. Moracu da porazmislim o tome. Ispada na osnovu ovoga da ja kad vidim babu u crvenoj trenerci ja razmisljam ko je ta baba, zasto je obukla crvenu trenerku, gde je kupila, koje je marke, koje je velicine i da li baba ima jos nesto crveno u ormaru. Aaaaaaaaaaaa, ubicu se[sm=smiley36.gif]


da znaš da ja ovako razmišljam, zašto su ljudi nešto baš tako uradili u tom trenutku, kako su došli do te odluke.... [sm=smiley29.gif]




Anoniman -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 14:09:01)

ja sam ISFJ, a mm je onaj scientist i mogu reci da je skoro sve opisano istina, s tim sto sam ja npr. neke osobine godinama malo korigovala (npr. ono sa sakupljanjem negativnih emocija sve do momenta kad dodje do pucanja, naucila sam malo bolje i redovnije da se ispoljavam [sm=jezicek.gif])




Ana RR -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 14:22:32)


IZVORNA PORUKA: ksena

(npr. ono sa sakupljanjem negativnih emocija sve do momenta kad dodje do pucanja, naucila sam malo bolje i redovnije da se ispoljavam [sm=jezicek.gif])


Takođe [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (18.9.2013 22:11:16)

Radila sam ovaj test pre bebe i bas me zanimalo da li se nesto promenilo [sm=smiley36.gif]
i dalje sam INTJ The Scientist [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (19.9.2013 8:04:20)

Ja ispadoh ESTJ - The Guardian
Extravert(78%) Sensing(25%) Thinking(1%) Judging(33%)
You have strong preference of Extraversion over Introversion (78%)
You have moderate preference of Sensing over Intuition (25%)
You have marginal or no preference of Thinking over Feeling (1%)
You have moderate preference of Judging over Perceiving (33%)

[sm=smiley36.gif]

Pročitah i rezultate, sve je manje više pogođeno osim stvari gde kaže
''ESTJs value security and social order above all else, and feel obligated to do all that they can to enhance and promote these goals. They will mow the lawn, vote, join the PTA, attend home owners association meetings, and generally do anything that they can to promote personal and social security.''




minnica -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (19.9.2013 9:25:55)

Trco, i ja sam taj tip. Među zanimanjima je teacher, tako da verovatno ima dosta istine u tome. [sm=smiley1.gif]




jole82 -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (19.9.2013 22:23:07)

I ja sam ESTJ - The Guardians
Ali je kod mene drugacija podela po procentima...
Extravert(43%) Sensing(24%) Thinking(32%) Judging(1%)
S tim sto meni lezi Military leader (sto u neku ruku i jesam) i Police/Detective work (davnasnja zelja)

I moram reci da ovo sto si navela Trco za mene recimo vazi, al ne bas 100%...mislim nisam bas toliko zapaljena[sm=jezicek.gif]

A reci sto nam i pise da smo kao keve za'ebane...posebno po pitanju strpljenja za neke/sve stvari kod drage nam dece [sm=smiley24.gif]
Inace i mm je ESTJ..svi su bili zbunjeni sto ona sa nepunih 6 m na komandu NE! da momentalni ostav i to uvek i nepogresivo...jadno nase dete [sm=smiley36.gif]




Lu -> RE: Koji ste tip ličnosti? REŠITE TEST (20.9.2013 7:06:15)


IZVORNA PORUKA: Didy

ENFJ - Extravert(33%) iNtuitive(12%) Feeling(38%) Judging(22%)
Možda bi bilo zanimljivo prebaciti u statistike, pa da se sortiramo.[sm=smiley1.gif]

Ja, ti i Verolina, baš se sad pitam šta nam je zajedničko, trebale bi na piće[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>