RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


vikiveki -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (26.6.2017 21:17:06)

Starija deca idu sama do škole a najmlađeg taja ujutru odveze u vrtić pa ga ja izvodim i idemo peške kući




Anck Su Nmaun -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (27.6.2017 11:36:25)

Sad ce biti frka kad krenu svu..autom naravno!




Mariya -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (28.6.2017 23:38:56)

Kad pada kiša ili je loše vreme idemo autom. Ako je lepo vreme onda stavimo L u kolica i prošetamo se do vrtića. Mogli bismo i biciklom, ali Lu neće jer kaže da devojčice ne idu biciklom u vrtić, samo dečaci. I zaista svih 5 devojčica iz njene grupe voze autom.
Najstrašnija mi je vaspitačica koja živi na 200m od vrtića i ide autom [sm=zmeden.gif] i stalno se žali kako je debela. Kako i ne bi bila kad tih 200m ne može da pređe pešice.




Duškić -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (29.6.2017 9:39:43)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Kad pada kiša ili je loše vreme idemo autom. Ako je lepo vreme onda stavimo L u kolica i prošetamo se do vrtića. Mogli bismo i biciklom, ali Lu neće jer kaže da devojčice ne idu biciklom u vrtić, samo dečaci. I zaista svih 5 devojčica iz njene grupe voze autom.
Najstrašnija mi je vaspitačica koja živi na 200m od vrtića i ide autom [sm=zmeden.gif] i stalno se žali kako je debela. Kako i ne bi bila kad tih 200m ne može da pređe pešice.


He, he, nase obe buuckaste vaspitacice. I uvek izvaljene na patos i i grickaju nesto.




Anck Su Nmaun -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (17.10.2017 8:21:10)

Autom i autom. Malo mi je zao sto je daleko, jer je T vec izrazila zelju da sama` `id`e `ku`ci ` ( u potpisu Vuk [sm=smiley36.gif] )




Dragica Draga -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (17.10.2017 8:45:16)

Imamo srecu da smonrelativno blizu pa peske ide sa drustvom, kad je jako lose vreme vozimo ih 😊




Ana RR -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (17.10.2017 8:48:01)

Ujutru idemo autom, iako nam je vrtić blizu. A posle podne kada dolazim po njega zavisi od vremena, ako je lepo onda peške.




Sarav -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (17.10.2017 15:09:51)

Kad je kišovito našim autom ili taksijem i do i od. Kad je lepo vreme beba u nosiljku, Sofi za ruku i peške 🚶




IvanaSK RR -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (17.10.2017 18:19:49)

Sin ide peske u skolu. U vrtic smo, uglavnom, isli autobusom.




suzi kju -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (17.10.2017 19:06:24)

Uglavnom autom, ujutru pogotovo a popodne ili prošetamo pešaka ili kolicima ili autom.




Mala Elena -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (17.10.2017 21:01:06)

Trolom ili autom...




Dora89 -> RE: Cime do skole/predskolskog/vrtica/zabavista (8.3.2018 5:29:40)

Ja baš ne razumem ovo novo vozikanje dece, u školu sam od prvog dana išla pešaka. Naravno, drugo je kad mora da se koristi autobus.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]