VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


NadaR -> VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (24.10.2013 18:27:45)

Nova tema [sm=smiley1.gif]




lalojedac -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (24.10.2013 18:30:23)

dace Bog da je ispunimo pozitivnim betama!
sto se tice opstine,nasa finansira 3 pokusaj,dakle uslov su 2 neuspele a mi imamo jednu,tako da nista a i za taj treci ti treba dobra veza[sm=smiley19.gif]




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (24.10.2013 18:37:29)

ja imam vec 2 pokusaja ,uslov ispunjavam ,a i da ga nisa ispunila -predsednik opstine je mogo da mi ponisti jednu vto o trosku rzzo u to vreme ,tj da napise kao da sam je prosla ,i da dobijem pare od opstine .ali ja to nisam htela.nisam htela da rizikujem ,i evo ...doslo vreme posle 2 pokusaja da iskoristi njihov novac.nadam se da ce mi se posreciti!
zna li neka od vas dali su oni usli u program za vto o torsku rzzo,,dali su dali ponude koje trebaju krajem novembra da se otvore ? .
pitam zbog guzvi ,koje predstoje ako je tako.ali svakako ce mene to zaobici ,ja cu tada vec imati debelu veliku betu ![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




alex88 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (24.10.2013 19:39:51)

neznam lalo sta da ti kazem,idi opet u opstinu trazi predsednika,razgovaraj sa njim,reci da imate zaledjene spermatozoide u spebu,da nemate novca,moras da se boris ako treba i da ides sto puta.nadam se da ce ispasti ljudi i da ce vam pomoci.




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (24.10.2013 19:43:24)

bas tako,pokusaj da ih zamolis ,raspitaj se...




Babybu -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (24.10.2013 20:39:21)

Lalo pokusaj i to,nemas sta da izgubis...ja bih sve uradila samo da dobijem bebu a mozda i bebe...Ne verujem da bi te odbili za pare,sta je za njih 3000 e




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (24.10.2013 20:49:29)

niko ne daje 3000 e ,ni jedna opstina !




Babybu -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (24.10.2013 22:48:27)

Ne znam koliko daju,lupila sam...u svakom slucaju treba da pokusa




Štetica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 9:57:31)


IZVORNA PORUKA: Brbljivica

niko ne daje 3000 e ,ni jedna opstina !


Daje opstina Lajkovac i to uplacuju pare unapred. Za mene su u junu uplatili 350000 bolnici a ja sam u avgustu radila postupak. Bolnica je kasnije izvrsila povracaj novca opstini jer je postupak bio 280 000.
Izvinjavam se na off.




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 12:00:01)

imamo ureaplazmu oboje ,,a samo sto nisu pocele bocke ..uzas ..dajte mi savet.cekam spebo da me pozove i kaze mi koje antibiotike da pijemo....
svaka cas_t za Lajkovac ! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
bas bas svaka cas_t !




dunja RR -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 12:01:42)

Svaka čast opštini [sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: Štetica


IZVORNA PORUKA: Brbljivica

niko ne daje 3000 e ,ni jedna opstina !


Daje opstina Lajkovac i to uplacuju pare unapred. Za mene su u junu uplatili 350000 bolnici a ja sam u avgustu radila postupak. Bolnica je kasnije izvrsila povracaj novca opstini jer je postupak bio 280 000.
Izvinjavam se na off.





alex88 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 12:15:38)


IZVORNA PORUKA: Štetica



Daje opstina Lajkovac i to uplacuju pare unapred. Za mene su u junu uplatili 350000 bolnici a ja sam u avgustu radila postupak. Bolnica je kasnije izvrsila povracaj novca opstini jer je postupak bio 280 000.
Izvinjavam se na off.


To je prava opstina[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




lalojedac -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 12:34:34)

u pravu ste,nema sta, sad sam pocela da ubedjujem muza da idemo licno i da pitamo ali on se necka,posto znate da je svestenik pa je malo komplikovanija situacija,zna te dosta ljudi pa te drugacije posmatraju,a mi smo ljudi kao i svi drugi,i imamo iste probleme i muke. On je preko nekih ljudi saznao ovaj podatak ali ja kazem daj da odemo licno mi,pa da otvoreno popricamo,ja necu nista da ukradem ili ne znam sta,cisto da potrazim pomoc jer smo zaista u losoj i zdrastvenoj i finansijskoj situaciji,imali smo za jedan pokusaj i pomogla nas je i Crkva i porodica i hvala svima za to ali kako ponovo traziti od istih ljudi? Nije fer,ima jos ljudi kojima treba pomoc,hvala im za ustupak koji su nam ucinili i nadali smo se uspehu ali eto,Bozja volja je bila da se i dalje borimo. Nadam se da cu ga ubediti da odemo do opstine i pitamo,pa ako uspemo eto nas u Le,i ovaj put mora da budu blizanci[sm=smiley36.gif]
drzim vav svima palceve i neka vasa borba uskoro urodi plodom!




alex88 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 13:00:14)

Ubedi ga i idite,nema tu sramote ni neckanja,briga te sta ce ljudi da kazu,ti se boris za svoje dete i to nije sramota,nikom nista ne krades.




Fibi82 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 15:10:03)

Au Brbljivice, bas vas hoce.. Mnogo mi je zao zbog vase ureaplazme.. [sm=smiley19.gif] .. Nadam se da si ozdravila..




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 17:22:25)

prepisase nam eritromicin 500 mg 2x1 ,oboje i ja vaginalete makmiror.pa necemo ni odnose vala da imamo ,pa da vidim sta ce dalje biti.
ja zakukala sestri tamo ,jer nezna kako cu u proces bockanja ukoliko imamo ureaplazmu-a ona kaze -nista se ne sekirajte vi ,samo pijete te antibiotike i opusteno.-[sm=smiley19.gif]




Fibi82 -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 17:33:32)

Ja sam pocela da pijem Euthyrox za stitnu zlezdu, nadam se da ce mi smanjiti TSH. Kaze endokrinolog za mesec dana kontrola. Ne znam da li vredi da zovem Spebo da pitam za prvu konsultaciju.... Plasim se da nam ostali nalazi ne propadnu, a ne znam da li bi nas primili da odemo.. [sm=smiley13.gif]




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 17:54:43)

zoves i pitas sve njih ,objasnis da imas nalaze neke i pitas dali vredi da ih pogledaju ..mada mozda vas i prime na konsultacije ,sto da ne ...dotle ces ti vec spustiti tsh ,jer ni konsultacije nisu brze...




Babybu -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 19:53:53)

Zakazala sam konsultacije u spebu 18.11. [sm=bravo.gif] Trazicu da mi vto zakazu u najkracem mogucem roku...Rekli su mi da u januaru imaju slobodan termin.Jel to znaci da ce tada krenuti sa stimulacijom ili da cu tek tada poceti sa kontracepcijom(pretpostavljam da cu biti na tom dugom protokolu)?[sm=smiley1.gif]




17 joka -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 20:10:48)

Januar ce brzo, nebrigaj oko toga kad ce krenuti bockanje bitno je da ce biti brzo. Srecno i uspešno da bude.




Brbljivica -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 20:18:59)

ne mora da znaci da ces dugi protokol,,,ja sam kod njih sad izgleda kratak a sve sa bila na dugom...polako ,meni prodjose 5 meseci od prosle vto ,akao da je juce bilo...tako ces i ti,,,,




Babybu -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (25.10.2013 21:13:54)

Ne brinem se samo zelim da sto pre prodje vreme,ne volim mnogo da cekam,mnogo sam nestrpljiva...jedva cekam...[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




17 joka -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (26.10.2013 14:10:59)

Brbljivice otkud opet ureaplazma meni je tu nesto sumnjivo iskreno. Samo nikako nemoj kretati u postupak ako ne izlecite to.




lalojedac -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (26.10.2013 15:59:39)

u pravu ste,mislim da cemo se obratiti za pomoc pa kako bude,bar smo pokusali[sm=bravo.gif]
brbljivice slazem se sa devojkama,dok ne resite ureaplazmu ne krecite u postupak ali nemoj ni da se brines,samo slusaj njih,znaju oni sto su ti rekli da se opustis. Mi smo je nekad imali i jako brzo smo je izlecili tim tabletama,mislim da je nekih 10/ak dana bilo u pitanju. Drzim palceve




PalcicaBg -> RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac - II deo (26.10.2013 16:13:04)

Babybu bravo za konsultacije. [sm=bravo.gif] Jel si zakazala bas kod dr Stojkovica?




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>