RE: Cena dadilje (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


*Alexx* -> RE: Cena dadilje (26.10.2011 14:45:34)

Ivaj, moje mišljenje je da dokle god si ti u kući, nema šanse da dadilja ima primat nad tobom. Uvek će dete da juri za tobom. E, sad, nije da ja branim tu devojku, daleko bilo, trebalo bi da se potrudi da je "otkači" od tebe. Sa druge strane, možda se dadilja ne oseća dovoljno sigurnom kad si ti tu, da "sprovodi svoje mere"?




Anck Su Nmaun -> RE: Cena dadilje (26.10.2011 14:51:32)

Ivaj toga se i ja bojim, da NECE ZNATI DA JE ANIMIRA  KAKO BI JE ODVOJILA OD MENE , jer  nekad je ko prilepak, mala pijavica [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ivaj -> RE: Cena dadilje (26.10.2011 14:51:58)

Razmisljala sam o tome da verovatno nikako ne moze da se opusti zato sto sam tu.Ali opet,stvarno sam opustena i imam odlican odnos sa njom,ni jednim gestom nisam pokazala bilo sta lose.
Pa tako ne bi trebalo ni povodom toga da ima 'kocnice'.




supergirlll -> RE: Cena dadilje (10.11.2011 16:01:50)

Drage mame, vi imate toliko problema oko nalazenja dobre bebisiterke a ja, pak, imam problema oko nalazenja dobre porodice za bebisiting.
Evo malo samoreklamiranja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
apsolvent sam logopedije, imam 24 godine, 7 godina iskustva u cuvanju dece i trazim posao u Beogradu!

Prijavila sam se u milion agencija za cuvanje dece ali one deru.
Koliko porodice, toliko i nas.
U jednoj je provizija 50%, u drugoj 20% sto na mojih 30000 mesecno nije malo [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Dakle, ako je nekome potrebna dadilja neka mi se javi. Radila bih 5 dana u nedelji, 8-10h dnevno... Po potrebi i vikendom [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




supergirlll -> RE: Cena dadilje (10.11.2011 16:05:06)

Zaboravih najbitnije- moj mail je  [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]

reklamiranje nije dozvoljeno




Neska -> RE: Cena dadilje (26.11.2011 17:33:50)

Cao svima,ja sam ovde nova.Citajuci ovaj forum shvatila sam da  su u problemu i oni sto traze dadilju ili bebisiterku kao i oni koji traze taj posao.
Naime ja sam po struci med.sestra vaspitac ,radim u jaslicama i stvarno volim taj posao.Jedini problem je veliki broj dece  pa se ne mogu posvetiti svima  kako bih zelela. Moja cerka je odlucila da bude bebisiterka jer u svojoj profesiji ne moze da nadje posao. Mislila sam da cu joj lako pronaci nekog jer su me ranije mnogi pitali da li imam nekog a sada kad mi treba bas niko, pa koristim priliku da vas pozovem ako neko zeli mladu i odgovornu devojku  za pomoc oko dece da mi se javi.Ona bas zeli to da radi i vec je ocajna sto samo sedi kuci,svaki dan gleda u oglase ali nista...




Olga75 -> RE: Cena dadilje (26.11.2011 17:36:15)

Neska dobrodosli na forum
nadam se da c e vam se na pp javiti neko kome je dadilja potebna




Neska -> RE: Cena dadilje (26.11.2011 17:51:49)

Hvala na podrsci i ja se nadam,po prirodi sam optimista.




vukosava -> RE: Cena dadilje (26.11.2011 18:13:36)

Kolika je - da je - mala je. Ja ne bi mogla da cuvam tudju decu nema tih para. Svaka cast zenama koje to rade.




Leki 77 -> RE: Cena dadilje (26.11.2011 20:10:46)


IZVORNA PORUKA: ivaj

....Kad dodje ta devojka,stisnemo se svi u stan posto je lose vreme i Jelena opet juri za mnom,vuce me za nogavicu,doziva,a ova je poprilicno pocela da ignorise sve to.Pa mislim se ako si tu,odlepi dete od mene kako znas.
I sve u svemu,opet ne uspem da se odmorim od nje.Jer sam sve vreme sa njima.


A što ne odeš iz stana? Popiješ kafu negde, vidiš se sa nekim, odeš u prodavnicu ili šta već. Detetu treba dosta vremena da se navikne na stranca i da njega "izabere" umesto mame. Moj stariji sin obožava svoju dadilju pa se opet desi da hoće kod mene da dodje, da se pohvali, ispriča nešto. Ja zato dadilji ostavim obojicu i kada nemam nikakve obaveze, uzmem lap-top i odem na kafu.




Sanjica26 RR -> RE: Cena dadilje (8.12.2011 12:17:11)

Bila nam je sad dadilju koja ce da cuva Teodoru od januara. Dogovorila se sa nama da se dodje da cuva Teodoru pre nego sto pocnem da radim da se bolje upozna sa njom. Koliko sam zakljucila iz price ima dosta iskustva. Razgovor nam je protekao brzo, jer je bas puno pricala. A, sto se tice cene rekla da kod nje nema dnevnice. Prethodni ljudi kod kojih je cuvala decu bilo je 100 evra.
Nemam predstavu da li je to mnogo ili malo. [sm=zmeden.gif] Naravno, naspram obdaniste je dosta.




minavb -> RE: Cena dadilje (8.12.2011 12:18:50)

Ako je za puno radno vreme, tj 8 sati, malo je. Ja sam moju za 4 sata plaćala 12000 a sad za 8 sati 25000.




Anoniman -> RE: Cena dadilje (8.12.2011 12:23:04)

To je extra povoljno za 8 sati dnevno, ja plaćam dosta više. 




Sanjica26 RR -> RE: Cena dadilje (8.12.2011 12:26:09)

Cuvace je uglavnom celo pre podne i uskakace kad nam bude trebalo. Rekla je slobodno i sad da je nazovimo ako imam neke obaveze da dodje da je pricuva. Mada, mi to nikad do sada nismo praktikovali. Nadam se da ce da se prilagodi sa njom. Niko je od baba nije cuvao. Osim moje mama kad smo isli na neku svadbu.




Anoniman -> RE: Cena dadilje (8.12.2011 12:28:19)

Od 8-12? To je celo prepodne? Mislim da je to ok cena.

Savetuje da počne da dolazi bar 2-3 nedelje pre nego što odeš da radiš, makar na sat-dva.




Sanjica26 RR -> RE: Cena dadilje (8.12.2011 12:33:03)

Posto meni casovi pocinju u 7:15. Ona je rekla da ce dolaziti barem pola sata ranije. Tako da ce njeno radno vreme da bude od 7:15 do 14h. Mada smo mi mislili da joj radno vreme do 12 i da muz uskace. Posle Bozicnih praznika ce je cuvati na sat dva.




minavb -> RE: Cena dadilje (8.12.2011 12:34:41)

U svakom slučaju vrlo povoljno.




ivaj -> RE: Cena dadilje (9.12.2011 13:23:58)

Ste te briga da li je malo.Ako je ona rekla tu cenu,uzivaj i cuti.

Znam da je obdaniste jeftinije,ali cene cuvanja dece kod kuce su mnoooogo vise.
Mama moje bebisiterke cuva dvoje dece negde u gradu za 40 000.




Nensi* -> RE: Cena dadilje (9.12.2011 13:57:38)

Moja svekrva cuva jedno dete za 25.000




Vika -> RE: Cena dadilje (9.12.2011 14:00:15)

Cena o kojoj Sanjica piše je ok za Po! Ovde su i plate znatno niže u odnosu na BG i verovatno NS




Jeca* -> RE: Cena dadilje (9.12.2011 14:07:44)

Nensi, a kako ste vi sad resili cuvanje Vuka, obzirom da si pisala da ga povlacis iz vrtica?




Nensi* -> RE: Cena dadilje (9.12.2011 16:19:24)


IZVORNA PORUKA: Jeca*

Nensi, a kako ste vi sad resili cuvanje Vuka, obzirom da si pisala da ga povlacis iz vrtica?


Ja sam dobila otkaz sad 1-og kad mi je isteklo bolovanje,pa sam ja do daljnjeg sa njim,do proleca-leta,dok malo ne ojaca posto bas cesto ima bronhitise. Posle ce svekrva da da otkaz da ga cuva a ja trazim posao,samo da preguramo ovaj zimski period.




mihi -> RE: Cena dadilje (9.12.2011 19:17:25)

Moja siterka dobija 25000 din, no ona samo jednom ili dva puta nedeljno radi 8h od 8 do 16h, najčešće ode kući čim ja dođem oko 14 i 30 ili 15h. Između redova vidim da bi bila zadovoljna sa 30000 i ja sam joj taj novac i nudila ali da i subotu radi od 9 do 14h ali ona to nije htela. Kad Miloš spava a on spava ujutru do 10 i od 14h 2 do 3 sata ona pegla. Mislim da je 25000 din sasvim pristojna cena, ne plaća porez dobija keš na ruke, ne putuje, normalan smo porodica, uvek jedan do dva dana mesečno ne radi jer ide kod lekara (uvek joj izaađem u susret). Mislim da joj je plata ok.




Sanjica26 RR -> RE: Cena dadilje (16.1.2012 23:31:40)

Preziveli smo danasnji dan sa odvajanjem. Nije me bilo od 9 ujutru do 7 uvece. S tim sto sam dosla na kratko da rucak i ona se u medjuvremenu probudila. Posle podne je otac cuvao. Bas mi je bilo tesko posebno sto dadilja koja je cuva ne zna njene navike. Zvala sam je da vidim da li je sve ok. Super su se igrale sve do dela kad je trebala da spava. Onda je jedno 10 minuta plakala da nije znala kako da je umiri.[sm=smiley13.gif] Ljuljala je i mazala, a ona se otimala. Na kraju se setila da je stavi u ljulju i da joj pusti crtac. Ljuljala je i momentalno zaspala. Sutra cu biti krace, ali zato u sredu cu biti odsutna od 7:15.




Tea2 -> RE: Cena dadilje (16.1.2012 23:52:48)

Sanjice,pa vi ste se bas odvojile.Ja sam bila odsutna tri sata,a od toga ju je tata cuvao dva sata....I jaaako sam brinula..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>