RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


jovicaa -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (28.2.2014 11:48:12)

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

i mi idemo u subotu ujutru [sm=smiley36.gif] Ja sam u totalnoj frci ne znam sta cu pre

Dobro jutro mame ja odoh brzinski nesto da poradim dok mi Dunjica ne ustane, nalozila sam vatru sad cu da smisljam sta cu za dorucak. Lepo sam se naspavala. MM dosao tek oko 2 tako da ga nsiam docekala a i ostavicu ga da duze odrema.

Moja drugarica iz Irske ostaje do cetvrtka ali mi idemo pa nam je danas poslednji dan da se druzimo tako da cu gledati da dan provede sa nama (izes ga necu moci bas da se opusteno druzim s njom jer cu se pakovati ali cemo se bar izdivaniti u toku rada)

Odoh mame. Pozdrav

heeej, mozda idemo zajedno[sm=smiley36.gif] u koji hotel idete?
mi idemo u hotel junior, mislim da se tako zove. da ti ne radi muz mozda u vodovodu, posto mm radi tamo, a organizovano je preko njegove firme?
ja sam isto u fazi pakovanja, uf koliko imamo stvari... prosto ce me biti sramota sa svim tim torbama... zauzecemo ceo prtljag... ali sta da radim... dok spakujes 2 decja skafandera vec ode pola torbe....




Torbica -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (28.2.2014 12:04:12)

A ja veceras za Lepavinu!!!! Jeeeej! [sm=bravo.gif]
Ljisho, Jovice, lep provod i divan odmor!




viktori -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (28.2.2014 12:20:04)

Samo da vam mahnemo. Trojkica nas izgleda muci, imamo reeetku stolicu danima. Kao nekako penasta sva. Imamo i temperaturu do 38, al sam mu dvala sirup manju dozu jer ga iance boli i place. E sad nikako d aukacim dal je od zubica, dal se prehladio ili zato sot sve zivo trpa u usta. Nemam pojma. Super dan a mi u kuci. hmmmm




emicaa -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (28.2.2014 14:32:03)

cao mamice,Dora je pocela pljuvati kao blesava,stalno je mokra i ruku ne vadi iz usta a i kaka je nekako drugacijamalo rjedja nego inace ali nema temperaturu,nadam se da nece jos zubici jer stvarno bi bilo rano ali tako mi izgleda [sm=zmeden.gif]




Janncica -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (28.2.2014 22:24:22)

Cao mame...
Zeza me Chrome,a ovu Mozillu ne volEm. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] zato me nema. Ali vas citam redovno.
Mi smo dobri...Setamo se po ceo dan,jurcamo za S.Pijemo te neke homeopatske lekice zbog bronhitisa i tako.
Ljubim sve drugare i drugarice [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




emicaa -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (28.2.2014 22:30:47)

Mamice nešto vas nema.....ako neka od vas hoće neka mi u poruku pošalje kako da vas nadjem na fb pa da idemo nekad u isto vrijeme na grupni chat [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 2/14 [chat] (1.3.2014 5:39:38)

Dobro jutro mame. Evo mi jos u pidzamama katastrofa[sm=smiley36.gif]. Za pola sata krecemo a ja se evo zezam na rr. Cccc sram me bilo haha...

jovice ne idemo preko mm vec preko mog brata isto preko firme on radi u Institutu za ratarstvo i povrtarstvo. Idemo svi djuture, deda, ujka, bata Nole, mm, dunja i ja. Bice veselo.

I mene sramota koliko imam prtljaga. Strasno. Videcemo se tamo. Pozdrav

Hvala na lepim zeljama




Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]