RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


anita -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (29.9.2014 20:17:10)


IZVORNA PORUKA: soni

hej zene..hvala sto mislite..ne stizem....

danas sam imala uz..krvarenje i dalje imam po malko, braonkasto medjutim sa bebom je sve ok...cuje se srculence...7 +0....valjda sam ja takva...eto u dve trudnoce krvarenje....on ne zna sta je uzrok...ne prepisujju nikakve lekove nti bolovanje...cuvacu se sama koliko mogu...

Soni ovoliki sam osmeh imala [sm=zz_biggrin.png] kada sam videla da si se javila. Drago mi je da je sve u redu i da se beba lepo razvija. Cuvaj se koliko god mozes.




zece -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (29.9.2014 20:19:31)

Kako to ne daje bolovanje na zenu koja krvari u ranoj trudnoci niti pak progesterone inekcije kakav je to ginekolog




soni -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (29.9.2014 20:23:28)

Norveski [sm=smiley36.gif].... ovde nemaju u prodaji ti lekovi... a kazu da lezanje nije potvridilo da ce se odrzati trudnoca... i da trudnoca nije bolest i da se treba ponasati normalno...Eto takav ginekolog [sm=smiley1.gif]




Sanjalica1980 -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (29.9.2014 20:25:43)

Soni, mnogo smo se zabrinule sto te nema.

Sada mi je lakse. Divne vesti.
Ti se cuvaj koliko mozes [sm=smiley31.gif]




soni -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (29.9.2014 20:28:12)

[sm=smiley31.gif]




mati -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (29.9.2014 23:57:10)

Jao bre soni, sad ce izedes golem cutek...[sm=smiley1.gif]
Braonkasto nije strasno, to je stara krv. Meni su rekli da se hitno javim samo ako je sveza, crvena, bila sam im ko inventar...
[sm=smiley31.gif] za tebe




kavurmica -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (2.12.2014 17:13:38)

Ima li koga ovde? Citam sve sto je napisano i pokusavam da se smirim,jer i ja imam problem.




eca89 -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (2.12.2014 17:19:30)

Kazi kavurmica, sta te muci?




kavurmica -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (2.12.2014 17:25:43)

Bila sam na uz i ustanovljeno je da sam sesta nedelja trudnoce ali sutradan sam se orestravila jer mi se pojavila sveza krv na papiru a posle i rozikasta i braonkasta naizmenicno ali vise braonkasta...i to vec traje peti dan.od kafa je pocelo po savetu lekara odmaram po ceo dan i koristim tarapiju...ali me i dalje zabrinjava...




eca89 -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (2.12.2014 17:35:00)

Jesi li dobila neke tablete da pijes ili da stavljas? Ja sam takodje prokrvarila na pocetku odmah, ali sam pila tablete Dabroston 3x1, ali meni je doduse stalo odmah drugi dan. Nemoj da se brines, ukoliko nije svježa krv nije strasno, mnogim ženama se desava.




kavurmica -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (2.12.2014 17:57:09)

Pijem utrogestan i primam depo progesteron ali me brine sto i dalje ima.




mati -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (3.12.2014 0:21:13)

Kavurmice normalno je da si zabrinuta. Posavetuj se sa dr, trazi njegovo misljenje, da li da se javljas kad je tako braonkasta. To je stara krv, obicno je pukao neki kapilarcic pa dok je to izaslo. Nezgodno je i da sedis kuci i strahujes, a sa druge strane da stalno ides kod dr pa te svi uvek gledaju i cackaju.




kavurmica -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (3.12.2014 13:07:30)

Kinsultovala sam lekare i oni uglavnom kazu isto da nastavim terapiju i da mirujujem...jedan mi samo rekao da je to zato sto sam na prvi pregled putovala 400 km. Ne znam vise sta da mislim jer sesti dan mi se to konstantno pojavljuje.




mati -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (3.12.2014 13:13:58)

Kavurmice, moras pozitivno da mislis. Tesko je , ali je to jedini nacin da se izboris sa neizvesnoscu. (dobar ti nick[sm=smiley36.gif]).
Pridruzi nam se i u drugim temama. Evo jedne trudnicke KLIK
Ima ovde divnih zenica koje ce ti pomoci da malo skrenes mislis i da se opustis.
Dobrodosla




kavurmica -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (3.12.2014 13:17:14)

Hvala mati




Наташица -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (17.12.2014 17:50:19)

драге, треба ми савјет. трудна сам 10 недеља. као и у првој трудноћи, појавио ми се смеђкасти секрет већ у првом мјесецу трудноће па ми докторица дала дабростон таблете. међутим, пре пар минута сам прокрварила, црвено, не обилно, немам болове. знам да је то често у првом тромјесјечју, али због дабростона сам била сигурна да сам ок. укењала сам се од страха. има ли неко неки савет, искуство? стављам вагиналете, јер имам појачан секрет и неких гљивица. да ли би то могао бити узрок?
хвала на одговору.




branki* -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (17.12.2014 18:18:16)

natasice,lezi odmah i miruj.javi dr za to krvarenje.trebalo bi da se smiri.




Наташица -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (17.12.2014 19:10:20)

управо сам се вратила од докторице, срећа у смјени је. дала ми утрогестан и строго мировање. ако не проже крварење кроз који дан, идем лежати у болницу. углавном, нисам смјела ући у ноћ. испрепадала сам се жива. углавном нисам отворена, није до полода, виталан је. сад ми је много лакше. све у свему хвала.




branki* -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (17.12.2014 19:15:19)

pa,da,to je jedina terapija u tako ranoj trudnoci,utrogestan i strogo mirovanje.javljaj kako je.




kavurmica -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (17.12.2014 22:39:24)

U slicnom smo problemu natasice...ja bila kod lekara posto vec mesec dana mi se nesto pojavljuje i na UZ je sve ok...tako da znam kako ti je i razumem tvoju zabrinutost ali ce sve biti OK




Sanjalica1980 -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (17.12.2014 23:23:51)

Natasice, ja sam prokrvarila u nekoj 11 ned i to tako da je lilo crveno. Wc solja puna sveze krvi. Na kraju je sve ok. Tada je bio razlog niske posteljice koja se kasnije lepo povukla.
Ja sam za vreme krvarenja vec primala utrogestan 4x200 i progesteron depo na treci dan.

Samo miruj,pij lekice i bice sve ok [sm=smiley31.gif]




Наташица -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (18.12.2014 8:25:05)

хвала много драге на одговору. мирнија сам. сад се трудим да лежим што више. стало је крварење. јутрос нема ништа. докторица не види који би разлог могао бити, јер прегледа ме и онако и ултразвуком и све је уреду.
дала ми уторгестан 3х2 као јачи је него дабростон и то се у овим ситуацијама и даје тако као што рече бранки.




World -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (18.12.2014 20:02:21)

Natasice, ja sam imala povremena krvarenja mislim negdje do 16. nedelje i eto, hvala bogu, dobro je sve proslo.. samo miruj i odmaraj..




amelia -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (24.12.2014 0:13:47)

Meni se malo pre pojavilo krvarenje tamno crveno i stomak me boli svremena na vreme nije obilno ali nije ni oskudno onako kao pre[sm=hudicek1.gif] samo sto je sad gusto[sm=smiley19.gif] ako ne stane do sutra racunam da odem u hitnu ocajna sam ne bih da izgubim moju dugoocekivanu [sm=duda.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




bubulence -> RE: Krvarenje u ranoj trudnoći (24.12.2014 0:22:25)

amelia polako. lezi i odmaraj. to je cesta pojava na pocetku trudnoce. svakako sutra idi do dr, mozda ti uvedu utrogestan ili nesto drugo...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>