RE: Hranilica / stolica za ručavanje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


Trcosava -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.3.2016 13:17:50)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Gde jedu Vasa deca, tj, u cemu sede, moram doneti Uninu hranilicu, ima onaj polusedeci polazaj , pa da probamo u njoj [sm=smiley1.gif]?



Dok još nije sedeo i nije prerastao, jeo je u ljulji. Ja na pod, njega okrenem ka meni i tako smo se hranili dok nije prerastao. Kad je prerastao (oko 6 meseci) u stolicu za hranjenje, pa u polueležeći položaj.




suzi kju -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.3.2016 13:21:00)

Mi smo kupili stolice za hranjenje ali ih nismo sklopili, čekam da počnu da sede, za sad su mi u autosedištu, fino mi tako.




Sanjalicaaa -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.3.2016 13:58:31)

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Gde jedu Vasa deca, tj, u cemu sede, moram doneti Uninu hranilicu, ima onaj polusedeci polazaj , pa da probamo u njoj [sm=smiley1.gif]?



Dok još nije sedeo i nije prerastao, jeo je u ljulji. Ja na pod, njega okrenem ka meni i tako smo se hranili dok nije prerastao. Kad je prerastao (oko 6 meseci) u stolicu za hranjenje, pa u polueležeći položaj.


Ne znam kako se nisam setila ljulje. Bas razmisljam ovih dana da li da izbacujem hranilicu iz stana ili da je ostavim. Imamo 3 i po, a ne secam se kad bese krecu samostalno da sede.




Trcosava -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.3.2016 14:05:18)

Sanjalice kako koje, oko 7-8 meseca stabilno sede. Tj Luka je. Ana je ranije čini mi se.

Kažem, ja sam stolicu sa 6 meseci aktivirala jer nije moga da stane u ljulju [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.3.2016 14:39:45)

Hahaa, izgleda da cemo i mi tako. Napredni smi i jesni [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (6.3.2016 15:08:47)

Meni L sedi od 4 i po meseca. Ne samostalno naravno. Stavim ga za sad u krilo da sedi i hranim ga. Nisam se setila ljulje. Probacu bas




jess021 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (24.3.2016 16:25:46)

E pa mi se hranimo u AS, ali def nam treba stolica tako da smo u potrazi za istom.
Mogu li neke preporuke da ne citam celu temu, nemam kad
Naravno, treba nam visepolozajna.




madre -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (24.3.2016 18:37:41)

ja sam bas pre neki dan uzela peg perego prima pappa zero hranilicu i zaista sam zadovoljna... dobro smo je platili, ali ne kajem se! ima vise polozaja visine i vise polozaja naslona, tako da je vec odavno u funkciji iako jos ne krkamo kasice. korisitice nam bas duuugo[sm=smiley1.gif]




Christabel -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (24.3.2016 18:45:28)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Misao, odlična je stolica, mi smo imali sličnu tj chicco polly magic koja se koristi od 3. meseca jer ima dodatak za novorođenče

[img]http://www4.slikomat.com/13/1225/9oi-124135.jpg[/img]

A posle se skida deo po deo i baš dugo može da se koristi

[img]http://www4.slikomat.com/13/1225/hnd-chicco.jpg[/img]

Ovakvu smo i mi uzeli, samo tamno plavu, kad je beba napunila 4 meseca i lezala je u tome npr.dok mi jedemo i sl.
Mi smo kasice poceli u 6.mesecu i od tad je hranim iskljucivo tu, kad smo kod kuce naravno. Stariju sam hranila svuda i dovijala se da je drzim jer je bila nemirna. Kasnije smo joj uzeli drvenu sto i stolicu pa se okrene da bude visoka hranilica ali to nije za bebe koje ne sede samostalno sa pravim ledjima. To nam sad sluzi kao sto za crtanje a beka je u svojo hranilici, navodno moze do 3 godine. Da nismo uzeli tu chicco magic, uzeli bismo Peg perego zero 3




amelia -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (24.3.2016 19:49:38)

Ja se kanim ovih dana da kupim hranilicu no sve mi izgledaju preskupe nema ispod 100 e ne mogu da se odlucim koju chicco poly 2 u 1 cam campione ili kao sto je madre uzela peg perego zero ili diner videcemo ovih dana.




amelia -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (27.3.2016 23:54:41)

Konacno kupili hranilicu chicco poly 2u1 [sm=bravo.gif] ja sam prezadovoljna super je platili smo je 130 a prosli mesec bila na snizenju 99 [sm=hudicek1.gif] al neka kad imam upnatog muza [sm=jezicek.gif]




jess021 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (29.3.2016 8:48:15)

Amelia, i mi smo kupili Chicco poly 2in 1, bas sam zadovoljna.
ovu




amelia -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (29.3.2016 22:42:23)

Nasa je ovakva plava ovakva




IvanaSK RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (30.3.2016 9:02:54)

Bas su lepe :)




muzicarka -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (11.8.2016 13:12:33)

Ja bebu hranim u kolicima, ima 5 meseci pa je stavim u polusedeci polozaj i cini mi se ok. Za V smo imali pozajmljenu hranilicu koju smo morali da vratimo




Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (4.11.2016 11:47:36)

Ja sam danas sklopila nasu i stavila za sto. Doktorka mi rece da moze, tj. ona je i dala predlog.
Do sada smo se hranili u ljulji, pa sad cemo malo da kombinujemo jer jos nije stabilan.




suzi kju -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (4.11.2016 11:55:04)

Mi smo kupili al su kod mojih, i mi se hranimo u ljuljama jos. Dolazice mi tata uskoro pa ce ih doneti.
To je super stvar, mi sko ih koristili kad smo bili kod mojih u gostima. Kupili smo pueri neke ,bile su tada na akciji.




Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (4.11.2016 11:58:18)

Suzi imate god i jos ste u ljulji...svaka cast! Moji cim su poceli da sede dovidjenja![sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (4.11.2016 12:05:04)

mi imamo ljulju koja je od 4 m do 4 godine, i super nam sluzi, D voli da bude u njoj, a u hranilicu sqm ga stavljala cim je ppceo da sedi mi smo dobili neku Puerri i ja sam zadovoljna




suzi kju -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (4.11.2016 12:07:57)

Ma da,stolica ko stolica, bitno mi je da ima dobre kajseve za vezivanje [sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (4.11.2016 12:29:00)

Ma da jer kad krenu da se okrecu u njoj ne mozes ih obuzdati.
Mada bili smo u nekom restoranu , oni su imali Chicco neku stolicu sa tri polozaja naslona uopste mi se nije svidela




Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (4.11.2016 12:50:41)

Moja nema kaiseve za vezivanje, to je ona drvena na rasklapanje, al svakako sem hranjenja nisam ih nikad ostavljala u njoj.
A ljulja dzaba sve jednom secam se T vezana visi iz ljulje ( sa strane) ..kad krenu sami da sede i ustaju ne sluzi nam vise nicemu [sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (4.11.2016 13:03:03)

Ja njega nigde ne smem osim u ogradici ostaviti .
Znam moja kuma stavi ga u hranilicuu i ode da pere kosu




branki* -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (12.11.2016 8:08:51)

mi ovu stolicu sa bokom nismo ni koristili uopste,eno je spakovana i zaboravljena u podrumu.




jess021 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (12.11.2016 10:23:05)

Mi imamo Chicco poly i L jede iskljucivo u njoj, obavezno je vezem iako sluzi samo za hranjenje, znaci ja sam pored nje. Ako je ne vezem ona sama uzima kaiseve i pokusava[sm=smiley1.gif]
Ja sam prezadovoljna tom stolicom.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>