RE: Hranilica / stolica za ručavanje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dohranjivanje gustom hranom



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (12.11.2016 11:41:41)


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Ja njega nigde ne smem osim u ogradici ostaviti .
Znam moja kuma stavi ga u hranilicuu i ode da pere kosu

Nikad ovo ne bih smela, ma kakva da je stolica. Sto akzes samo ogradica je po meni sigurna!

Mi izgubili dasku onu prednju od stolice...poludela sam. sad moram da vidim nesto da improvizujemo.
Branki pa gde ste se hranili?




Animsaj9 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (12.11.2016 12:11:45)

Anck vidi da li neko na kupujem prodajem prodaje takvu hranilicu sto imas, pa da uzmes tacnicu




branki* -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (12.11.2016 12:17:04)

Dok nije prohodala u polulezecem u sedalici ,a posle kad je sedela,stavim je kod sebe u krilo i tako je nahranim.




emicaa -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 21:57:27)

Ja planiram Davidu sledeci mjesec uzeti stolicu ali pojma nemam koju,uglavnom necu drvenu kao sto Dora ima,koje se mogumalo spustiti u polusjedeci polozaj?




Ana RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 22:02:47)

Emice, Graco, Chico, Peg Perego...




emicaa -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 22:08:27)

Anci pa ja bih najradije peg perego,njihov sa veliki fan ali skupe su nevjerovatno.Kad bih nasla polovnu a dobru kao kolica ne bih se dvoumila sekunde




Animsaj9 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 22:10:44)

to su te visepolozajne... mi imamo obicnu jednopolozajnu, i sluzi svrsi, al ne vidim svrhu, sta ce na hranilici polusedeci polozaj pa nece spavati i jesti, mi od prvog dana sedimo lepo i jedemo




Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 22:12:13)

Pa sto ne potrazis po oglasima? Mozda i nadjes nesto dobro




emicaa -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 22:13:48)

Anim ja ga ne bih jos da pravo sjedi,nekao mi je premali za to [sm=smiley36.gif]
Anck sutra cu,sad trazim gdje cemo na more [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 22:16:24)

Hahaha ti kao ja..vec tri dana coram i trazim!
Mi jos nismo sredili tu daskicu za stolicu , moracu za vikend muske da aktiviram, vec tri dana ga hranim u krilu [sm=smiley13.gif]




veselicaa -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 22:59:31)

I ja pocela da gledam po netu kakvu da uzmem.Bitno mi je samo da je stabilna,cvrsta.




Animsaj9 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 23:05:54)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Anim ja ga ne bih jos da pravo sjedi,nekao mi je premali za to [sm=smiley36.gif]
Anck sutra cu,sad trazim gdje cemo na more [sm=jezicek.gif]

pa znas kako mi smo poceli sa 5,5 meseci i to samo za rucak zitarice i jeste tada bio mali za hranilicu, drzala sam ga u krilu, ali sa 6 meseci dete moze i treba da sedi i sposobno je za to.




Mala Elena -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (14.12.2016 23:35:45)

Ja sam takodje stavljala sa oko 7 meseci..mrva mala, jedva se videla ali dobro. Srecom tada nije ustajala, kako je stavim, nahranim, izvadim. Sada...hm ustaje , okrece se, vrti se, nema onaj pojas da je vezem (zagubio ga onaj ko nam je dao) .[sm=smiley13.gif] Jel ima jos neko taj problem da podelimo tugu?[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 7:00:13)

Mi smo sa oko 5,5 ali sam ih ja podipirala jastucima.A i dr. Mi je vec sa 5 rekla da moze. Eto sad kasnimo ali valjda cemo je bezo popraviti.




Ana RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 8:31:33)


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

ali sa 6 meseci dete moze i treba da sedi i sposobno je za to.



To zavisi od deteta, ne znači da je sposobno ako je napunilo 6 meseci.




Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 8:35:06)

Na sta mislis? Na samostalno sedenje? To da , ali da moze da sedi sa 6 naravno uz neciju pomoc sto da ne ako nema neki problem?




IvanaSK RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 8:35:54)

Meni je najlakše, za sada, da je hranim u narucju. U stolici se vrti i nikako da potrefim usta[sm=smiley36.gif]
U početku dok jos nije sedela stavljala sam je u jaje ili ljuljasku dok je hranim.




Mala Elena -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 8:39:58)

Isto, Ivana! Ja ne znam, kao da su joj buve u peleni [sm=zmeden.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 8:43:54)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Meni je najlakše, za sada, da je hranim u narucju.

Mi se sad tako hranimo ,a li nahranimo i njega i moju majcu i moju trenerku i njegovu i tako....[sm=smiley5.gif] tako da nam to nije nikakvo resenje.
A za to vrtenje, ja upalim Baby TV i on se zagleda i ne mrda [sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 8:44:05)


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

ali sa 6 meseci dete moze i treba da sedi i sposobno je za to.



To zavisi od deteta, ne znači da je sposobno ako je napunilo 6 meseci.


Slazem se sa Anom, to nema veze sa staroscu deteta. Moje dete nije sedelo do sedmog meseca, a nisam ga ni forsirala.
M je bio sjajan u hranilici, on je sedeo i ovako igaro se u njoj. Nama je bas mnogo znacila.




mali_mis -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 8:51:59)

Ami je u tu stolicu hteo jedino kad se rasklopi i bude spustena, pa ima kao sto ispred sebe, ali da se on igra. Za hranjenje mi je sluzila ona njihalica, jer je bas dugo hteo da sedi u njoj, cak i kad ju je prerastao [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 8:52:07)

I ja njoj nešto pustim dok je hranim,u narucju je mogu drzati i za rukice i namestiti kako meni odgovara. U stolici ima mesta, pa se pomera kako ona hoce.




Anck Su Nmaun -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 8:58:18)

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Ami je u tu stolicu hteo jedino kad se rasklopi i bude spustena, pa ima kao sto ispred sebe, ali da se on igra. Za hranjenje mi je sluzila ona njihalica, jer je bas dugo hteo da sedi u njoj, cak i kad ju je prerastao [sm=smiley36.gif]

I mi imamo bas tu drvenu meni je super stvar.
I ja sam do skoro u njihalici ali on se dize momak, pa se prevrne sa strane na glavu, ne smem vise tu da ga ostavim samog. Inace mu sad sluzi za bildovanje [sm=jezicek.gif] uzme onu precku sa igrackmama pa dize gore dole, kao u bencu [sm=jezicek.gif] mi mu popadamo od smeha.




Animsaj9 -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 9:18:20)

pa naravno da zavisi od deteta , ali 80% dece moze da sedi lepo sa 6 meseci




Mala Elena -> RE: Hranilica / stolica za ručavanje (15.12.2016 10:04:57)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Meni je najlakše, za sada, da je hranim u narucju.

Mi se sad tako hranimo ,a li nahranimo i njega i moju majcu i moju trenerku i njegovu i tako....[sm=smiley5.gif] tako da nam to nije nikakvo resenje.
A za to vrtenje, ja upalim Baby TV i on se zagleda i ne mrda [sm=smiley1.gif]



Kao da sam ja pisala hahaaaa, samo bez ovog da ne mrda [sm=smiley36.gif]
Sad sam joj dala u ruke pogacicu, kao je gricnula, capkala prsticima i izmrvila i to je to.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>