RE: Poplave u Srbiji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Snelle -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:20:09)

Moram sa vama da podelim ovaj link o dečaku koji je spasio mog sina, nadam se da modovi nemaju ništa protiv. Želim ovom prilikom da se zahvalim i našoj članici PoisonEve koja je isti napisala: HEROJ




anci kv -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:28:47)

jao Snelle,sva se naježih




Anoniman -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:29:10)

Snelle kako ste sada? U kakvom stanju je vasa kuca, imate li gde da se vratite?

Drzite se, bitno je da ste vas cetvoro zajedno!

Svaka cast decaku, zelim mu svu srecu i sve najbolje u zivotu, kada je spasao naseg malog drugara Nemanju.




ivaMark -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:31:59)

Rasplaka me tekst... Ne znam ni ja zasto.
Svaka cast Nemanji na hrabrosti i svaka cast vama sta ste preziveli, nadam se da cete sto pre zaboraviti sve lose i vratiti se normalnom zivotu.




Snelle -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:33:28)

UM, mi smo bili podstanari tako da praktično ni nemamo čemu da se vratimo, jer nismo ni imali ništa naše, osim nameštaja, automobila koji je potopljen. Mojim roditeljima je kuća potopljena, oni su izgubili sve, i sada sa 60 godina oni treba da počnu od nule, to je strašno. Mi smo mladi, radićemo, stvaraćemo, ali oni....na korak do penzije [sm=smiley13.gif] Najradije se nikad više ne bih vraćala u Obrenovac, iako sam tamo živela čitav život, ali strah od zaraze je jak, ne zbog sebe, već zbog dece. Videćemo šta će biti, ne znamo šta nosi dan, a šta noć, ništa ne možemo da planiramo. Obrenovac je trenutno ogromna deponija, ruina od grada, sve ono što slušate na TV-u o normalizaciji života u Obrenovcu je notorna laž!




Klarita -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:33:51)

Videla sam na FB. Drzite se Snelle, sto rekose, najbitnije da ste dobro i da ste svi zajedno.




Klarita -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:37:13)


IZVORNA PORUKA: Snelle

UM; mi smo bili podstanari tako da praktično ni nemamo čemu da se vratimo, jer nismo ni imali ništa naše, osim nameštaja, automobila koji je potopljen. Najradije se nikad više ne bih vraćala u Obrenovac, iako sam tamo živela čitav život, ali strah od zaraze je jak, ne zbog sebe, već zbog dece. Videćemo šta će biti, ne znamo šta nosi dan, a šta noć, ništa ne možemo da planiramo. Obrenovac je trenutno ogromna deponija, ruina od grada, sve ono što slušate na TV o normalizaciji života u Obrenovcu je notorna laž!


Nismo ni mislili da je istina. Kad je '88. godine bila poplava kod nas, mm bila poplavljena kuca, moja nije, visoko smo, a i samo mesto je iz brdasca, pa nije svugde bila vode, uzas jedan. Imala sam 3 godine i dalje osecam taj smrad u nosu kad se prica o tome i pamtim neke slike, urezalo mi se u glavi...a, kamo li ceo grad pod vodom...trebace godine i godine...




Anoniman -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:38:27)

Mozda je i sreca u nesreci sto tamo niste nista ulagali, steta je velika,materijalna, ali ako je tako kako kazes onda vam je najbolje da se i ne vracate[sm=smiley13.gif]. Mnogo mi je zao sto vas je sve to zadesilo, ali bitno je da ste svi zajedno. I da brzo zaboravis sve ruzno sto vam se desilo, Nemanja je mali, nece se ni secati, a dace Bog da i vi zaboravite. Kako je Lana?




vikiveki -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:58:03)


IZVORNA PORUKA: Snelle

Moram sa vama da podelim ovaj link o dečaku koji je spasio mog sina, nadam se da modovi nemaju ništa protiv. Želim ovom prilikom da se zahvalim i našoj članici PoisonEve koja je isti napisala: HEROJ

Snelle svaka tebi čast šta si sve preživela i naravno za našeg heroja[sm=bravo.gif] i velikog i malog Nemanju




Janncica -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 11:58:44)

Snelle, samo kad ste vi svi dobro. [sm=smiley31.gif] Nadam se da ce drzava i svi mi zajedno pomoci da se koliko toliko svima obezbedi krov nad glavom.
Juce sam cula da ovde kod nas sto se skupljalo za ugrozene i dalje sve stoji u sali.Tj,niko nije odneo ugrozenima. Pa mislim,kad ce ako nece sad. I tu najmanje ima garderobe,jer su odmah napomenuli da su hrana, pelene,hemija potrebniji. Stvarno sramota. [sm=zz_banghead.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 12:02:19)

Uopste ne verujem da ce mojim roditeljima nesto drzava da pomogne. Nisam optimisticna po tom pitanju.




vikiveki -> RE: Poplave u Srbiji (31.5.2014 12:07:44)

Ma to je ono što me najviše nervira što ta pomoć ko zna da li će stići tamo gde je stvarno potrebna.Svi daju i doniraju, samo molim boga da stvarno ta pomoć bude data u prave ruke




Anoniman -> RE: Poplave u Srbiji (2.6.2014 8:47:16)

Upravo sam slusala pricu na radio s,rasplakala sam se. Drago mi je da ste dobro




Irina 1 -> RE: Poplave u Srbiji (9.6.2014 13:58:43)

SMS 2161 za pomoć nastradalima u poplavama u Republici Srpskoj aktivan je u svim mrežama u Srbiji.





dijana1* -> RE: Poplave u Srbiji (9.6.2014 23:02:05)

http://www.nezavisne.com/novosti/drustvo/U-Srbiji-aktiviran-SMS-2161-za-pomoc-poplavljenima-u-Srpskoj-246290.html

Sms 2161 i cena poruke je 100 din i moze da se salje sa svih mreza.




Klarita -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:08:27)

Istocna Srbija[sm=smiley19.gif] Kladovo odseceno od sveta [sm=smiley19.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:10:12)

Ista situacija kao i sa Obrenovcem pre nekoliko meseci.[sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:16:11)

uh,strasno,stvarno strasno.jos se nismo oporavili od onih prethodnih poplava,a sad eto novih....kisa ne prestaje.previse je to muka za ovako siromasnu zemlju i narod[sm=smiley13.gif]




Klarita -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:17:25)

Ali ne mogu da verujem o cemu oni razglabaju na RTS1[sm=hudicek1.gif] Oni opet spominju sta je trebalo da se uradi da se spreci. Vec jedan zivot "otisao" ko zna sta ce biti. Apeluju za hranu i vodu, ali nesto ne primecujem nikakve akcije, nista.




bubulence -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:19:01)

uh, juce sam nesto citala ali ne mogu vise... ne mogu da verujem da posle svega sto je zadesilo Srbiju nisu preduzete neke ozbiljnije mere...




branki* -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:22:54)

da,a imali su lekciju proletos i to nazalost odlicnu lekciju[sm=hudicek1.gif]




big mum -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:24:16)

Živim na samoj obali Save i to igleda ovako [sm=smiley13.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0916/xh7-106032.jpg[/img]




branki* -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:25:51)

boze dragi[sm=smiley13.gif]big mum,koja je to opstina?




big mum -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:30:46)

Živim u RS,opština Gradiška,
Crpne pumpe nerade ,narodu plave podrumi a oni se prepucavaju.[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Poplave u Srbiji (16.9.2014 8:40:59)

Jel se javljala nekom Nada? Kod nje je bilo kriticno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>