Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Peace* -> Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 9:32:57)

KLIK

Po meni: ogroman rizik.

Nadam se da će TV ekipa ipak povesti i lekare, za svaki slučaj.

S druge strane, nisu mi jasne ove žene koje tako pođu sa porodicom. Mislim, da, porođaj je prirodna stvar, naše babe su rađale u njivi bla bla... sve jedno ne znam zašto bi neko reskirao da pred svojom ostalom decom, doživi komplikaciju i umre sa sve bebom tokom porođaja? Možda grešim..




Torbica -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 9:37:26)

I meni je to suludo...




Klarita -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 9:44:48)


IZVORNA PORUKA: Peace*

KLIK

Po meni: ogroman rizik.

Nadam se da će TV ekipa ipak povesti i lekare, za svaki slučaj.

S druge strane, nisu mi jasne ove žene koje tako pođu sa porodicom. Mislim, da, porođaj je prirodna stvar, naše babe su rađale u njivi bla bla... sve jedno ne znam zašto bi neko reskirao da pred svojom ostalom decom, doživi komplikaciju i umre sa sve bebom tokom porođaja? Možda grešim..

Ali nase babe su "zivele" na njivi a, ne ispred kompa sa knjigom u ruci, dupetom zavaljenim u fotelju ili na stolicu i jurile gradom kolima...
Totalni freek po meni, ja se plasim i u bolnici, a kamo li u prirodi, ccc,no coment.




New Mom -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 9:51:11)

Prerizicno po meni.




Trcosava -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 9:58:28)

Bez da se neko uvredi - čist debilizam!




vonavoj -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 10:01:31)

[sm=zz_cold.gif][sm=zz_cold.gif]




bubulence -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 10:02:54)

slazem se sa Trcom, juce sam gledala i bila u soku. prvo nehigijenski uslovi, sto za dete moze biti izuzetno rizicno. drugo, mislim da je medicinsko osoblje preko potrebno posebno u takvom okruzenju.




nata11 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 10:14:02)

Bolest. Ovi ljudi bi trebali na pregled kod psihijatra. [sm=smiley11.gif]




Verolina -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 10:15:51)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Bez da se neko uvredi - čist debilizam!

Zabole me i da se uvredi. [sm=smiley21.gif]
Novi trend-poradja se u prirodi i nezagadjenom okruzenju, a vodi ga da zivi u grad. Valjalo bi da je obrnuto!




nata11 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 10:17:14)

E to si lepo rekla Verka. Bolje da zaokrenemo stvari.




ivaMark -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:13:33)

Apsolutno se slazem sa svakim komentarom koji je ovde napisan i jos bih dodala: ekstremisti zeljni paznje, eto. Kao i ona varijanta Lotusov porodjaj...tako valjda.. [sm=smiley11.gif]




Brand new mama -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:14:49)

Para vrti gde burgija nece,tj.dupe bi prodali za par minuta na malom ekranu...




dijana1* -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:23:19)


IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Para vrti gde burgija nece,tj.dupe bi prodali za par minuta na malom ekranu...


I rodjeno dete[sm=smiley13.gif]




Brand new mama -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:26:06)

Pa ona tamo neka hoce da abortira u visokoj trudnoci da bi bila u Velikom bratu..danas je dusa najjeftinija roba.




Sosa Mena -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:30:00)

Cista bolest. Ali mi je najaci onaj lik sto jede mrtav hladan dok se ona bacaka po kadi. Kao da je covek u restoranu krka bole ga uvce. [sm=smiley36.gif]




ivaMark -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:34:05)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Cista bolest. Ali mi je najaci onaj lik sto jede mrtav hladan dok se ona bacaka po kadi. Kao da je covek u restoranu krka bole ga uvce. [sm=smiley36.gif]


Hahahhahaha [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:45:31)

kakva je ovo budalastina?!




Meisje -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:46:37)

Dokle ce u Srbiji porodjaj da se tretira kao patolosko stanje[sm=smiley26.gif]

Meni je ovde problem sto snima i sto objavljuje u javnost... Inace sam upoznala jednu zenu koja se poradjala u bazenu u svojoj kuci bez strucne pomoci i meni je to ekstremno..ali eto i njoj je treci porodjaj,verovatno nikad ne bi tako nesto prvi put ali kad si se poradjao vise puta i sve islo lepo onda steknu sigurnost..

I ja imam snimke mog porodjaja al ne mogu da gledam..nekako mi to nije lepo,svo to mucenje..




Verolina -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:50:27)


IZVORNA PORUKA: branki

kakva je ovo budalastina?!

Neopisiva budalastina!!!!!!!!!!




branki* -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 11:51:16)

porodjaj se u srbiji ne tretira kao patolosko stanje.ovaj rialiti sou i ljudi koji se prijavljuju za njega su budalstina.




Verolina -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 12:01:12)

Valja nam se odseliti iz ove mucne Srbije da bismo naucili sta nije patologija[sm=zz_confused.png][sm=zz_eek2.png]Ja pre patologijom mogu smatrati sva nova pomodarstva vezana za porodjaje. Nova porodjajna Evropa i Amerika..patologija 21. veka[sm=smiley21.gif]
A da, sto se mene tice, neko moze da trazi da se poradja na Mesecu. To je njegovo pravo, a moje je da i dalje kazem da je to budalastina.




Наташица -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 12:07:31)

идиотизам па ајд.......амери ће и од одласка у веце направити риалити једног дана...




Olga75 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 12:10:53)

pa dobro , stvar izbora
porodjaj je prirodno stvar , kako je uslo mora i da izadje
ja ne bih smela da odem negde i da se porodim
ali ni ovo lezanje prikopcan na ctg nije bas najsrecnije
ja sam imala srecu da se porodim uz tri bolne kontrakcije iz treceg napona za samo dva i po sata
ali gledala sam zenu koja se mucila , kad sam ja stigla ona se poradjala vec sest sati , povracala je od bolova a lezi na ledjima [sm=smiley13.gif]
i tako
ko sme neka ga




Meisje -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 12:14:55)

Bas tako! Treba malo izaci iz Srbije da bi se shvatile neke stvari...[sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Rijaliti emisija snima žene koje se porađaju same u divljini (6.6.2014 12:45:56)

Porodjaj u kadi je nesto drugo a sasvim drugu kada izbacujes dete u nekog nedodjiji bez dr pa jos odmah na njega sleti muva.[sm=zz_devil.png] E ako je to moda da mi na tek rodjeno dete slecu muve epa onda bas neka se poradjam ko zene pre 100 godina.




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>