RE: Porodila se Degu 2. put! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta) >> Rodili su se ...



Poruka


degu -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 16:48:39)

Hvala vam!
Drage moje, moj porodjaj je ispao gori nego sto sam mislila,doslo je do dijastaze simfize, trenutno sam bukvalno nepokretna i u jakim bolovima, piskim na lopatu ,treba meni nega 24sata, nisam znala da je to moguce,trebace mi valjda mesec dana da se malo oporavim. Sad strogo mirovanje uz jako stezanje karlice da se simfiza sastavi. Eto :( sve u svemu beba je dobro,isti je tata, danas se dere citav dan, zdrav je i to je najbitnije,nisam ovako zamisljala povratak kuci al eto,bukvalno cu morati na nosilima ili u kolicima. Necu da plasim nase trudnice, to se desava retko. Moja je karlica izgleda mala za toliko dete. Porodjaj je bio iscrpljujuc,12 sati na indukciji, glavica se nikako nije spustala, sad mi je jasno jer nije ni mogla. Kad mi je prokinut vodenjak, naglo se spustio i naglo je doslo do zavrsetka porodjaja i eto ovo se desilo.
Sta je tu je,bitno da smo zivi a bicemo i zdravi, tj on jeste, a ja cu biti.
Ljubim vas sve:*




Mariya -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 17:40:46)

Jao,degu[sm=smiley19.gif]
Baš mi je žao što si tako prošla[sm=smiley13.gif]
Ali drago mi je da je mališa dobro, tebi želim brz oporavak [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Kad vas puštaju kući, hoćeš li imati pomoć jer ovako nećeš moći sama sa njih dvoje...




degu -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 17:51:00)

Neko ce morati biti tu, jer ja ni oko sebe ne mogu,sad mi dodaju bebu i presvlace,tako ga dojim, nista samane mogu




Sanjica26 RR -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 18:05:50)

Degu bas mi je zao sto si tako lose prosla.[sm=smiley13.gif] Nadam se da ces brzo da se oporavis.




Mariya -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 18:06:51)

Jao degu[sm=smiley19.gif]
Tako mi je žao[sm=smiley19.gif]
Ne znam šta da ti kažem, koje reči bi ti sad pomogle i ohrabrile. Želim ti da se što pre oporaviš i da zaboraviš ovu muku i da uživate zajedno vas četvoro [sm=smiley31.gif]




Tvitica -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 18:21:42)

Jooj...degu...strasno.... ne mogu ni da zamislim kako ti je.... ko bi rekao da moze tako da se iskomplikuje,pogotovo jer nisi prvorotka... Negdje sam cula i vjerujem da nam Bog daje onoliko tezak teret koliko mozemo da podnesemo.... znam da ces ti sve izdrzati....budi jaka... imas srecicu pored sebe....bitno je da je sve ok s njim.... proci ce i ova epizoda u zivotu i bice sve bolje....... saljem zagrljaj snage i podrske....




Skockica -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 18:38:12)

Uh degu, bas mi je zao, niko to nije ocekivao [sm=smiley13.gif]. Zelim ti od srca brz oporavak [sm=smiley27.gif]




dunja RR -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 18:42:44)

Degu, uh bre [sm=smiley31.gif]

Ja sam se porađala na CR, pa ne znam da li to rade u Zvezdari, ali mi je drugarica koja se porađala u Frontu pričala da tamo mere karlicu pre porođaja. NJoj su merili i reki da je karlica mala za prirođan porođaj i išla je na CR.


Ljubi mališu [sm=smiley27.gif]




Milena18 -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 18:56:30)

Degu, baš mi je žao što si tako prošla [sm=smiley31.gif] Nadam se da ćeš se brzo oporaviti, pa da uživaš sa svoje dve srećice.




dijana1* -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.1.2017 23:58:05)

Degu bas mi je zao sto ti se to desilo[sm=smiley13.gif] zelim ti brz oporavak pa da uzivate.
Dunjci i ja sam cula za tomerenje kukova. Ako je zena uza onda obavezno CR.




AnaAna1 -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 0:25:39)

Degu zelim ti brz oporavak, bas bezveze sto je tako ispalo, ali bar je malisa dobro, sigurno se i on namucio dok je prosao. Sta kazu doktori, kako nisu videli da si za carski? Ili ipak cute ko zaliveni posto ocigledno da nisu gledali ono sto treba da gledaju... javi kako ide oporavak i kako ste stigli kuci, a mi mislimo na vas dvoje :)




degu -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 0:51:33)

Merili su oni mene, ok su mere, mozda je prethodna trudnuca izazvala delimicno prsnuce,mozda je do dijastaze dosli vec u trudnoci a porodjaj dokrajcio,to su sad nagadjanja. Ja nikog ne krivim, stvarno sam naisla na razumevanje,pomoc i ljudski odnos,od doktora,sestara, kuvarica, drugih porodilja,svi mi pomazu. A kuci cu tek kad budem malo bolje.
Hvalai vama na podrsci! Ja sam ipak srecna, sin mi je dobro hvala Bogu, samo da je on dobro prosao a ja cu se oporaviti.




Zemunka85 -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 7:54:36)

Degu [sm=smiley13.gif] .. ne verujem ...
Ja prvi put cujem za ovo. Stvarno, taj porodjaj ti dodje kao kocka.
Mozda bude OK, a mozda i ne.

Hvala Bogu da je bebac dobro i da su prognoze za tvoj oporavak ipak ohrabrujuce.
Vreme ce proci, bitno je da budes dobro. Neka to bude sto pre [sm=smiley31.gif].
Dobro je da ipak imas podrsku svih, a nadam se da ces i kod kuce imati uslova za pomoc.
Zelim ti da sto pre sve ruzno zaboravis i uzivas [sm=smiley31.gif]




degu -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 8:32:43)

Ja sam nekad citala da se nekoj nasoj sportiskinji desilo to i ne znam da je ikom vise. Mada ko zna zasto je ti dobro, bolje js da se pomucim malo neho da je bebi nesto




IvanaSK RR -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 8:47:40)

Degu, mnogo mi je zao. Zelim ti sto brzi oporavak. Ljubim te mnogo, a ljubni i bebca od mene 😘




isidora88 -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 9:06:57)

Degu brz oporavak [sm=smiley31.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 20:07:26)

Draga ako smem da pitam ko te je poradjao?
Zasto onda nije isao carski.. mnogo su mi ti doktori opusteni tamo.
Al sto kazes , bitno da se Dobro zavrsilo, malo teze ali sta je tu je.
Cestitam jos jednom, i brz oporavak zelim [sm=smiley31.gif]




Torbica -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 21:12:21)

Draga Degu, cestitam na bebanu! Zao mi je sto se to desilo... Ljubim punoooo




MishMash -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 21:19:59)

Degu, čestitam na bebanu, neka je živ i zdrav![sm=bravo.gif] Želim ti brz oporavak i šaljem veeliki [sm=smiley31.gif]




emicaa -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 21:51:12)

degu mnogo mi je zao sto si se toliko namucila.ali sa malim andjelom ces bar malo zaboraviti na muku sto te snasla.




lesica -> RE: Porodila se Degu 2. put! (7.1.2017 23:37:46)

Degu mila, mora proci! Ipak si ti mama lavica [sm=smiley31.gif]
[sm=smiley27.gif]

A malisanovicu zelim dobrodoslicu, i da u narednom periodu bude dobrica da se mama sto pre oporavi.




plačljiva -> RE: Porodila se Degu 2. put! (8.1.2017 19:09:04)

Degu draga,cestitam!!!Neka je sa srecom.Prelepa vest




degu -> RE: Porodila se Degu 2. put! (9.1.2017 16:42:28)

Idemo sutra kuci! Ja sam malo bolje, uz neciju pomoc cu moci do wc-a. Danas sam uspela da se istusiram, uz sestrinu pomoc. Moram da pohvalim medicinske sestre u Vrbasu, vecina mi je bila velika pomoc i podrska. Anck nrki mladi lekar je bio u pitanju. Iskreno ne krivim nikog, mozda je doneo pogresne odluke ali mozda i nije. Ma bice sve dobro. Bitno da sam se malo pokrenula i da cu moci do wc-a da mi se dete ne traumira od lopate i cuda.




eca89 -> RE: Porodila se Degu 2. put! (9.1.2017 16:52:31)

Cestitam Degu, bravo deckonja[sm=bravo.gif]!




IvanaSK RR -> RE: Porodila se Degu 2. put! (9.1.2017 18:57:33)

Degu, drago mi je sto ti je malo bolje i što idete sutra kuci.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>