RE: Porodila se Degu 2. put! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta) >> Rodili su se ...



Poruka


Bebana17 -> RE: Porodila se Degu 2. put! (16.2.2017 20:57:42)

Degu, ne znam da li da placem ili da ti cestitam, jako mi je zao sto si sve ovo prezivela. Samo da ste oboje dobro, zdravi, oporavices se, dace Bog. Ja sam citala da je neka nasa atleticarka to dozivela na porodjaju, tad sam prvi put cula za to. Ja ti od srca zelim sve najbolje i tvojoj sada kompletiranom porodicom sa jos jednim bebacem. Ljubi Teodoru i novog batu od mene [sm=bravo.gif]




degu -> RE: Porodila se Degu 2. put! (17.2.2017 12:57:23)

Bebana ljubim te draga! Sad sam bolje, bije jos kako bi trebalo, ali funkcionisem. Bilo i proslo,be ponovilo se nikom. To je to isto sto se desilo toj atleticarki. Sreca pa je drugi porodjaj, ne znam da je prvi da li bih se ikad odlucila na drugo dete. Bitno je da mi je na kraju cele te price srce puno [sm=smiley27.gif]




Bebana17 -> RE: Porodila se Degu 2. put! (17.2.2017 19:44:12)

Degu, srce ti je veliko pa zbog malisana zaboravljas sve lose kroz sta si prosla, to moze samo veliko majcinsko srce! Ljubim te puno[sm=smiley31.gif]




mama krava -> RE: Porodila se Degu 2. put! (18.2.2017 19:48:17)

Cestitam! Zivi bili!




Mala Elena -> RE: Porodila se Degu 2. put! (19.2.2017 9:20:03)

Degu, jako mi je zao sto te to zadesilo... preguraces, vidim kako razmisljas i da se boris! A imas puno razloga za to!
Ljubim vas i zaboravices to vremenom i oporavoices se,a vreme brzo prolazi...




Dragce86 -> RE: Porodila se Degu 2. put! (6.3.2017 0:59:22)

Cestitke za bebu, zena svasta prezivi i oporavi se! Jer smo jake kao stene! Pricam iz iskustva teskog porodjaja, ali kao prvorotka. Veliki pozdrav.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]