RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


nata11 -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (22.6.2023 13:43:07)

Zar nisu i prosle godine to pricali. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Nismo jos uvek bili, rano nam je.




Srecko47E -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (22.6.2023 15:11:51)

Mi smo prosle godine zavrsili u Crnoj Gori,neplanirano.[sm=smiley36.gif]

Sad se salim da ne znam sta da ocekujem,a realno,nije skuplje,nego ovde,kako god da se okrene.




dddaca -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (24.6.2023 15:11:33)

Srecko ne razlikuju se cene mnogo u odnosu na nase. Nisam bila ove godine, ali pratila asm komentare i nema tu mnogo razlike. Osnovne namirnice, npr. hleb i jaja su skuplji nego kod nas, ali tako je uvek bilo. A meso je slicno kao i kod nas. Pogledaj neki od kataloga velikih lanaca poput Lidla, Masoutisa i sl. na gr. sajtovima i videces da nema tu neke znacajne razlike.




Srecko47E -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (27.6.2023 10:23:03)

Ja svima pricam,jela na moru ili kod kcue,isto mi je.
Kupiti se mora,jednostavno.[sm=smiley36.gif]

Cesto se salim sa okolinom da me vise brine cena lezaljki nego cena hrane,jer je hrana potreba,a lezaljke luksuz-rece osoba koja je alergicna ni manje ni vise,nego na pesak. [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (27.6.2023 12:02:23)

Mi smo se noćas vratili sa produženog vikenda, bili smo u jednom mestu kod Soluna kod prijatelja u stanu. Cene su manje više kao i kod nas, nešto je i jeftinije. Ne naplaćuju se ležaljke, plaćate samo piće/hranu. Ne nosimo hranu odavde, obožavam večere u njihovim tavernama [sm=love.gif]




Srecko47E -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (29.6.2023 9:54:50)

Ana , kakvo je stanje sto se tice kupanja u mestima oko Soluna.

Mi merkamo godinama,no nikako da se usudimo.
Svidja mi se upravo zbog blizine Soluna-mogucnosti za setnju,obilazak,voznju brodicem,ali me je eto strah,da li je i koliko prljava voda.




gagane -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (29.6.2023 13:36:28)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo se noćas vratili sa produženog vikenda, bili smo u jednom mestu kod Soluna kod prijatelja u stanu. Cene su manje više kao i kod nas, nešto je i jeftinije. Ne naplaćuju se ležaljke, plaćate samo piće/hranu. Ne nosimo hranu odavde, obožavam večere u njihovim tavernama [sm=love.gif]




Bas ti hvala, znam da su cene iste, pa mislim da je bzv nositi hranu.




Ana RR -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (29.6.2023 15:03:48)


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Ana , kakvo je stanje sto se tice kupanja u mestima oko Soluna.

Mi merkamo godinama,no nikako da se usudimo.
Svidja mi se upravo zbog blizine Soluna-mogucnosti za setnju,obilazak,voznju brodicem,ali me je eto strah,da li je i koliko prljava voda.


Srecko, mi smo bili u Perei, plaža je peščana ali voda je bzvz, ima trave na ulazu i boja nije lepa. Ali to je i zato što u Pereu pristaje brodić koji plovi do Soluna, i mi smo tako išli u obilazak.

Nismo se tu kupali, išli smo kolima malo dalje na plaže Sahara i Potamos, tu je voda baš lepa, bistra, mada je još uvek bila hladna za mene. Oduševila sam se pejzažom na putu do tih plaža, kao da posmatrate vile i vinograde u Toskani. Uglavnom su grci na plažama, oni se vikendom spuste iz Soluna.




Srecko47E -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (3.7.2023 16:34:45)

Hvala Ana na odgovoru,ovde godine,jedino je u tom delu bilo free smestajnog kapaciteta,pa je bilo u igri,a sam brodic mi je delovao totalno ok u smisli...Konacno da se obidje Solun.




IvanaSK RR -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (3.7.2023 17:55:00)

Mi smo juče bili u Lidlu u Leptokariji. Cene su kao kod nas, nešto i malo jeftinije, a nešto za nijansu skuplje. 




Srecko47E -> RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor? (4.7.2023 9:31:02)

I ja mislim da su cene tu negde,generalno mi pravu famu i dramu gde je nema. U smislu, moj komsija nosi i domaca jaja![sm=smiley36.gif]

Salu u stranu,mozda nekome nude znacilo,ko ima dete sa ogranicenjima u ishrani-Ikea male zipp kesice,ponela sam 10-tako da svako jutro ima druge zitarice u opticaju-stavila sam po jednu solju,sto mu je merka i molim lepo.

Voce kupim tamo,mleko biljno koje god i eto.

Kasice sam porucila iz Akse-stize ovih dana.

Aleksandija gluten free makarone,kasica sa mesom i molim lepo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]