RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


Olga75 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (20.9.2014 21:38:58)

reseno sve u kafani , izvolte doci [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (20.9.2014 21:39:52)

Fala Vi [sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (20.9.2014 21:47:28)


IZVORNA PORUKA: isidora88

ja ne mogu da se ulogujem na forum[sm=hudicek1.gif]
tj.mogu ali prvo idem na prijavljivanje novog clana i tu upisem moj e mail, pa mi onda izbaci da taj korisnik vec postoji i onda mi tek ponudi da upisem kor.ime i lozinku.
kad hocu da kliknem na prijavi se, nista se ne desava, hoce da udje samo na postani clan
koristim chrome, win8, laptop mi je nov, op.sistem je original, tako da do kompa nije, probala sam i da obrisem kolacice i ostalo, ali ne vredi.
to je juce pocelo, pre toga je radilo normalno


hoce li se neko oglasiti za moj problem?




doktorkakristal -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (20.9.2014 22:16:06)

ISIDORA ja iskreno ne znam ,jesi li probala prekomozile da se logujes ja nju koristim




nata11 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (20.9.2014 22:18:44)

Isidora meni radi na mozzili, chorome me zezao isto sa logovanjem, tj. non sto se odjavljivao profil.




dijana1* -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (20.9.2014 22:19:35)

Isidora ja imam taj pfoblem i ne mogu ga resiti. Ne znam zbog cega[sm=zmeden.gif]




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (20.9.2014 22:24:17)

Da li ste probale iz Opere da se logujete? ili jednostavno probajte Internet explorer, ima ga na svakom računaru (koliko god da je bljak ipak je 99% sajtova rađno za IE). Ako se svuda javlja isiti problem , onda bi možda bilo dobro da Dunja ili Lesi kontaktiraju programere.




isidora88 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 7:28:25)

sa IE hoce, ali meni je do sad preko chroma radilo sve normalno, godinama ga koristim, nikad nisam imala ovaj problem, koristim iskljucivo chrome i htela bih da se proveri sta moze biti problem da sredim to jer ne volim ni mozilu, ni operu, a o ie da ne pricam[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 10:32:25)

Imam problem, ne pojavljuje mi se ikonica sa porukuom, a kada udjem u moja ringeraja, bezbroj primljenih poruka[sm=zmeden.gif]




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 10:36:23)


IZVORNA PORUKA: isidora88

sa IE hoce, ali meni je do sad preko chroma radilo sve normalno, godinama ga koristim, nikad nisam imala ovaj problem, koristim iskljucivo chrome i htela bih da se proveri sta moze biti problem da sredim to jer ne volim ni mozilu, ni operu, a o ie da ne pricam[sm=smiley36.gif]


e pa draga Chrome oće vrlo često da se zaglupi [sm=smiley36.gif] Opera radi besprekorno.
To što ti radi u IE znači da je do tvog chrom-a ane do RR

A IE i ja ne podnosim nikako! I mnogo mrzim kad mi kažu da za nešto moram da koristim IE (npr banka)




Mala Elena -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 10:39:09)


IZVORNA PORUKA: nata11

Isidora meni radi na mozzili, chorome me zezao isto sa logovanjem, tj. non sto se odjavljivao profil.



Ja da mozile preko kompa , sa mobilnog preko googla i uvek me posle par minuta nekoriscenja sam izloguje , u oba slucaja .




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 10:41:33)

koristite Operu [sm=zz_biggrin.png]




NadaR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 10:42:47)

Ja jedino sa operom nemam nikakvih problema . [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 10:44:28)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Ja jedino sa operom nemam nikakvih problema . [sm=smiley1.gif]


hi hi hi
rekoh ja [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 10:44:47)


IZVORNA PORUKA: isidora88

sa IE hoce, ali meni je do sad preko chroma radilo sve normalno, godinama ga koristim, nikad nisam imala ovaj problem, koristim iskljucivo chrome i htela bih da se proveri sta moze biti problem da sredim to jer ne volim ni mozilu, ni operu, a o ie da ne pricam[sm=smiley36.gif]

Isidorra jesi probala da obrišeš keš? Pogledaj da ti nije negde čekirano da ti automatski briše sve posle xy vremena ili pri gašenju taba...

Koristim chrome nikakav problem nemam.




isidora88 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 10:58:29)

brisala sam kes, i dalje isto[sm=zmeden.gif]mrzim ostale pretrazivace jer imaju sto nekih cuda u gornjoj liniji pa mi nije pregledno




Trcosava -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:00:18)

A ovo drugo? da ti briše kolačiće i istoriju pri gašenju taba? Mislim jedino mi to pada na pamet. NAravno i virus, da se prečekira komp.




Anoniman -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:01:17)

A moj problem[sm=zmeden.gif]




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:02:16)

isidora Opera nema nikakvih čuda. Baš je čisto i pregledno. I manje opterećuje sistem od Chroma i ne zaglupi se kao Chrome.
I meni se Chrom sviđa ali mnogo bre brljavi.




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:03:20)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Imam problem, ne pojavljuje mi se ikonica sa porukuom, a kada udjem u moja ringeraja, bezbroj primljenih poruka[sm=zmeden.gif]


probaj da se izloguješ i uloguješ ponovo. Šta koristiš, mislim koji browser?




Anoniman -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:07:43)

mozzilu, sada cu da probam Mod..




isidora88 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:11:56)

trco nista mi se ne brise pri gasenju.
sistem i laptop su novi, oko nedelju dana, imam win8 original, nemam viruse, svaki dan skeniram.

mod sad cu da vidim operu kakva je, idem da skinem[sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:15:03)

Onda nemam više nikakvu ideju. Kažem, ja koristim hrom već 5 godina i nakakv problem nema.
Te opcije što imate na IE su dodaci koji mogu da se skinu.
Mozila je meni postala previše spora.




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:17:22)

Probaj Operu klasik, onaj najosnovniji paket.
Ja sam koristila sve i svašta i na kraju se opet vratila na Operu. Ina telefonu sam juče instalirala operu, jer mi sve drugo pravi probleme. Opera još ilepo lomi stranice i baš je pregledno




isidora88 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:54:39)

instalirala sam operu, uzasno mi sporo ucitava, i to ne samo rr nego i ostale sajtove[sm=smiley13.gif]
ostajem na chromu definitivno, a ovo za logovanje ce se valjda resiti samo od sebe.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>