RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


emicaa -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 11:58:00)

Ja sam na rrstalno ulogovana jer mi pravi probleme svaki put kad se izlogujem,od jutros svaki post koji napišem po dva-tri puta moram ponavljati jer stalno izlazi neka greška.




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 12:00:57)

Kad neće da ti pusti post, probaj na taj prozor desni klik pa Back, nekad vrati celu poruku. Da ne bi kucala dva puta kopiraj ono što si kucala pa onda idi na pošalji [sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 12:36:17)

Problem sa logovanjem pogotovu kod nas koji imamo windows 8, na kraju nije do browser-a već do samog operativnog sistema ( mada jedino opera ne zeza, ali je spora)... provereno, pisaću programerima već o ovome, pa da vide da li mogu da srede stvar.




emicaa -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 12:41:53)

Uglavnom ulazim preko tableta pa zato ne mogu vratit već napisano,kad sam na kompu radim to.




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (22.9.2014 13:27:02)

Meni Opera nije spora. Ni malo. Sve radim preko nje i na poslu i kod kuće




Anoniman -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 14:22:53)

kome se obracamo kad hocemo da obrisemo nalog?




Olga75 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 14:24:41)

Ksena , administrator portala brise naloge
ali nemoj da brises , nedostajaces mi




Misha i Ljisha -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 14:25:11)

ksena neeeeeeee..... ne obracaj se jednostavno[sm=smiley13.gif]. Zasto? Mislim ne moras da se objasnjavas ali bezveze




Anoniman -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 14:29:05)

Oldzi, MiLJ [sm=smiley31.gif]
vec neko vreme na RR dolazim po navici, zbog "stare slave" ovog portala, ali ne vidim vise poente. a ako mi ostane otvoren nalog, nastavicu da dolazim i to ce biti cisto gubljenje vremena.
ok, saljem lesici PP, a mi se Oldzi vidimo i na fcb!




Modessty -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 14:31:32)

ksena bre zato ti i rekoh da ne gledaš negativne teme! Ima ovde puno puno pozitivnih tema i stvari! Ovo se sad malo zahuktalo zbog nagradne igre.
Rekoh ja, nagrade na RR su možda dobre za reklamu, ali za forum nisu!




Anoniman -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 14:32:43)

Kseno nemoj[sm=smiley13.gif]




mali_mis -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 14:35:27)

ksena i ja te molim da ne brises nalog [sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 14:41:19)

hvala, devojke, ali vec sam poslala pp Lesici.




Mala Elena -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 14:42:24)

Kseno, sta ti bi ? [sm=smiley19.gif] ja nisam nista pogresno uradila ?

Mislim da je dosta vise negativne energije! I meni smeta, a ja i dajem za pravo da zbog virtuelnih " neprijatelja" ( grubo receno) kvarim sebi raspolozenje.
Jel zelite da se ja povucem ? Kseno nemoj da ides. Nadam se da ce se ubrzo sve srediti.




Ana RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 17:49:46)

Ksenči [sm=smiley31.gif]




jovana j -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 18:02:59)

Anci!!!!! Ostale mame i dame!!!!! [sm=smiley31.gif]
Evo i mene konacno posle skoro 3 godine!!! Ne znam ni sama u koji chat da upadnem, ispala sam iz fazona skroooooz!




emicaa -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 18:32:25)

Jovana idi u Septembarski bar tamo će te uputiti za dalje [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 18:50:47)


IZVORNA PORUKA: jovana j

Anci!!!!! Ostale mame i dame!!!!! [sm=smiley31.gif]
Evo i mene konacno posle skoro 3 godine!!! Ne znam ni sama u koji chat da upadnem, ispala sam iz fazona skroooooz!



Jovana dobro se ti nama vratila, nedostajala si. Kkao nam je drugar?[sm=smiley31.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 18:56:00)

Zao mi je Kseno sto ides. [sm=smiley13.gif] Ta negativa je uvek tu samo nekad je ima vise, nekad manje.
Nisam nikad trazila da mi se brisi nalog, ali mi vise puta dodje da trazim.
Pojedine zene kao da cekaju da neko nesto kaze da ga napadnu. Uvek me je nerviralo to provociranje.
Secam se da su neke zene i Sanchy bockale kao sad Malu Elenu. Jako je ruzno i tuzno.
Elem imam problem da postavim link pravilno. Jel se to svima desava?




branki* -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 18:58:14)

meni je sve u redu sa postavljanjem linka,sanjice,ali su pisale skoro dijana i kristal da imaju problem sa tim...




Mala Elena -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 19:21:07)

Sanjalice, hvala ti sto si me spomenula, meni je dovoljno da me neko ne dira tj ne ucestvuje u teorijama zavere i vec znam da je taj neko covek .Ne mora da stane na moju stranu.
Ja nikoga nisam dirala. Od samog starta su me bockali ,kao se salili, a sada vec pocinju da vredjaju .. vidim d a je i ranije bilo nesuglasica i da je Lesica slala opomene , znaci da je i ranije neko stradao.
Kad smo kod ove teme, mislim da je problem da se neke osobe ponasaju kao da je ovo njihov portal, mislim da nigde u opstim uslovima nije navedeno da samo starim clanovima moze da pripadne nagrada. To mora da se shvati i prihvati. Takodje , postoje divni sponzori tako da vama ne ide nista iz dzepa !
Primetila sam da Mod poklopi svakog ko me spomene i stane na moju stranu, uvek je promasena tema. Inace , znate da smo ona i ja u nekim cudnim odnosima pa je sve to malo naduvano i vise subjektivno jer niko ne opominje osim nje .
Toliko od mene.
Hvala jos jednom Sanchy, Ljisi, Kseni, Sanjalici , Doci , Branki, Olgi , Mati i svim kulturnim i normalnim ljudima [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 19:22:38)

ME, naša Sanjica je u pitanju :)




dunja RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 19:26:21)

Žene, ajmo svi malo da iskuliramo!
Lesica će se uskoro obratiti, a do tada, molim vas da se završi svaka rasprava.




wivern -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 19:35:04)

Dunjci ja od pocetka kuliram, cak sam je i blokirala jer vrlo cesto provocira na jako lukav nacin i uvek ispadne zrtva.. I ja sam bila nova pa me nikada niko nije napao niti provocirao, u pocetku je naravno bilo ignorisanja ali to je normalno kad me niko ne zna.
Zao mi je sto i ostale zene ne koriste opciju blokiraj kad vec postoji nego se uplicu u raznorazne gluposti.




Žapkić -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (26.9.2014 19:40:25)

E, bravo Wiv!!! Sve je rečeno ovim!!!
Mene je pre par dana napala da sam joj nudila da joj kupim sve i svašta kako bih je oterala sa RR!!![sm=zmeden.gif] Znači, ja sam bila u šoku!!!
Pre toga sam joj uputila jedan jedini, najdobronamerniji post u temi "kafanica (napisan 19.09. u 17:31h), što zene sa RR mogu i da potvrde. Medjutim, ona je sela meni na grbaču i neće da siđe!!! I, naravno, od sebe će napraviti zrtvu, a od nas karakondzule!!! A svakog dana je po neko bio napadnut i vredjan od strane dotične persone!

A, da , zaboravih, a posle, kad sam ja našla i prekopirala taj jedan jedini post, ona se pravila nevešta, kao , sve se nešto izvinjava , navodno me pobrkala sa nekim ko joj je nešto nudio... Ma, daj... muka mi je više!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>