RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 7:39:22)

jutro mame,mi opet poranile,D se vrpoljila celu noc,odlepicu vise od njenog loseg spavanja [sm=hudicek1.gif]




serpica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 7:41:50)

Dobro jutro [sm=kava.gif] ispratila dete u skolu,ostali jos spavaju...




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 8:03:04)

Dobro jutro, i meni je T bezbroj puta prekinula san ,sa pauzom od sat vremena u jednom trenutku.Danas gospji 10 mjeseci pa joj opraštam divljanje.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 8:20:15)

Torbice taman posla da se druzimo sa nekim reda radi. Mi se sa ovim ljudima jako dobro poznajemo i idemo jedni kod drugih. Cim su usli na vrata oset_ila se negativna energija. Vec su bili nervozni kad su dosli. Ako sam.nervozna necu nekom.da remetim mir. Prosto sam takva. Ma, proslo mi je cim.sam se istusirala.
Dobro jutro! Nas dve smo doruckovale. T je u vrticu.




Vanda -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 8:47:26)

Dobro jutro iskusne mame[sm=bravo.gif]. Mom bebironu je danas mesec dana i zadnjih par dana se trza u snu ili se cak probudi i zaplace. Inace je bas dobra devojcica i retko place[sm=smiley27.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 8:49:14)

Dobro jutro!
Aha, pa iskreno, sta god da imam, ostavim to sa one strane vrata i taman se "izlecim" kod meni dragih ljud... Mada zavisi, ko zna sta je, ali svakako nije lepo da drugima preneses lose vibracije.. Pogotovo kad dodjes sa razlogom da nesto cestitas, proslavis...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 8:57:25)

Ima dosta takvih ljudi sto ne vode racuna.

Ova mala razbojnik puzi po celom stany. Pravi urnebes.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 9:20:38)

Dobro jutro, devojke i mame! Zavisi kako se ko oseca ![sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 9:23:15)

Joj doktorka , do pola 1 mi je viorila , nista me ne pitaj! Svako vece ocekujem cirkus. ...[sm=smiley36.gif][sm=smiley13.gif] ne znam vise da li da se smejem na ovo




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 9:26:19)

Sanjice , moj predlog je da pokusas da se odupres toj negativnoj energiji tako sto ces i njima pomoci da je izbace iz sebe, saslusas ih i onda uveselis ! A onda brzo na drugu temu. Zivot je kratak za negativu ...[sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 9:52:49)


IZVORNA PORUKA: Vanda

Dobro jutro iskusne mame[sm=bravo.gif]. Mom bebironu je danas mesec dana i zadnjih par dana se trza u snu ili se cak probudi i zaplace. Inace je bas dobra devojcica i retko place[sm=smiley27.gif]

Draga, to je stomacic drnda, nista strasno, imas temu o grcicima pa pogledaj.
Sanjice, ima nas raznih, sta ces....
Samo nek puzi i istrazuje, meni je to preslatko!




Peace* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 9:59:25)

otisli do Starlija


Bili smo pre koji dan na rođusu. Me no like! [sm=smiley11.gif] Zaista mi je preveliko, pa mi nestanu, ne znam ni kako bih ih našla da pođemo kući.
A veliki crveni tobogan... popeli se moji, Luka stao pa gleda, tek će Marku na guzicu i wiiiiii, onda je Luku bilo blam pa se i on spustio.
Čula sam (neprovereno) da Starli nema dobru protivpožarnu opermu, tako da, što se mene tiče, završili smo.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 10:05:16)

Dora spava ja zavrsavala neke poslice po kuci,napolju kisa ,dokle vise [sm=zz_sluggish.png]
MALA ELENA procice i ta faza
zeza me net od juce ,a tastatura mi cela sjeb... Dora je unistila ,jedva kuckam




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 10:07:26)

Ovo je bilo brzinsko spremanje. Zvala me je sekretarica da potpisem ugovor. Morala sam da vodim Sofiju sa sobom. Usput me sretne uciteljica da me podseti da imam u 12 cas. Direktorka mi je jos nije napravila raspored. Sad sam zvala dadilju neplanirano.
Joj i meni je skroz slatka sa njenim istrazivanjem.




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 10:07:41)

Bas kod tog crvenog tobogana su bila otvorena vrata, radi ventilacije, to mi se bas dopalo, dobro je provetreno, svez vazduh, pa ako bude vatre, znam kuda! [sm=jezicek.gif] Iskreno, svidjalo se meni ili ne, njima se svidja i vodicu ih povremeno, nek uzivaju. Nego mi je bilo smesno, kad smo se obuvali, kaze Djole - hocu tortuuuuu! [sm=jezicek.gif] Komedija, pa nismo dosli na rodjus!




Peace* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 10:11:47)

Mi kad smo bili, ta vrata nisu bilu otvorena, nije bilo provetreno, bilo je milijardu stepeni. [sm=hudicek1.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 10:43:24)

Fuj! [sm=hudicek1.gif]
Elem, odoh zene, ostajte mi zdravo, ceka me sto stvari...




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 11:17:11)


IZVORNA PORUKA: Vanda

Dobro jutro iskusne mame[sm=bravo.gif]. Mom bebironu je danas mesec dana i zadnjih par dana se trza u snu ili se cak probudi i zaplace. Inace je bas dobra devojcica i retko place[sm=smiley27.gif]


Dobar dan mame. Vanda moguce je da je stomak u pitanju a moguce je da je prosto sazrevanje centralnog nervnog sistema. Moja D se tako trzala (babe govorile kako treba da idem da joj salivam stravu[sm=jezicek.gif]-dete od mesec dana ne zna sta je strah tako da su to ciste gluposti), prosto je to tako kod neke dece. Ne brini procice.

Mi smo bile u vrticu, pisacu u temi. D spava. Ja se mislim sta cu da skuvam. Imam posla preko glave a iskreno nista mi se ne radi. Provescu dan sa svojom cerom u uzivanju.

Lep dan vam zelim mame




mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 13:43:41)

Zdravo mame... Ne znam kako je po ostalim gradovima , ali kod nas je bas grozno vreme, neka kisa od jutros, cas pada pa stane i tako u krug.
Vanda, tako se Mata trzao kad je bio mali. I posto smo mi tad stalno set_ali bili smo ubedjeni da prozivljava i prihvata stvari iz spoljnog sveta...




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 16:06:22)

zdravo mame,meni bila prijateljica sto smo prosle nedelje bili kod nje u gostima,elem dols sa sincicem koji je rodjen kad i D i naravno moja Dora ga je pet maltretirala,u trenutku nepaznje ga gurnula i pade dete i udari glavom u parket [sm=hudicek1.gif] e stvarno ne znam sta cu sa njom ,malo li je ne gledam ona krene ka njemu da ga pocupa ili ujede ,boze me sacuvaj kakva divljakusa




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 16:59:51)

malo li je ne gledam ona krene ka njemu da ga pocupa ili ujede ,boze me sacuvaj kakva divljakusa

joj izvini ali ovo me bas nasmija [sm=smiley1.gif]




mirkam -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 20:48:33)

Dobro vece mame...
M zaspao upravo, mm gleda utakmicu, a ja evo da svratim da vidim sta radite i da nesto pitam.
Imam jednu nedoumicu koja me strasno potajno muci u poslednje vrijeme. Znam da nije tema, al ne znam gdje bih drugo pitala, a moram pitati, znam da cete mi pomoci.
Naime, primijetila sam da M ima obicaj (narocito pred spavanje, ali i ovako u toku dana), da se zagleda u svoju saku i otvara je izatvara, pomjera prstice i to toliko pazljivo gleda par minuta, da mi je prosto frka je li to normalno [sm=zmeden.gif]
Sta mislite?




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 21:20:36)

Mirkam, najnormalnije, svi to rade, ne brini, postaje svestan pokreta, uzroka/posledice u smislu pomeram/mrda se, jeee!
Ja sam danas svasta uradila, kucu uglancala komplet..
Doco, bori se za sebe. Vremenom ce se to korigovati, jos kad krene da prica, nemoj da brines.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 21:21:34)

Koliko ima, nisam za racunarom pa me mogu da vidim? Moja E je sa 4 ili cak i ranije pocela to da radi, obicno ujutro ili kada se razbudjuje i uz to guce , peva i vristi ! Uziva u tome! [sm=smiley1.gif]




majared -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 21:28:11)

Ja danas krenula na posao, nakon dve godine. Prvo sam odrzavala trudnocu pa 16 meseci na porodiljskom. Dodjem ja kuci a moje dete se zaigralo ne konstatuje me. Zato smo se kasnije mazili i igrali. Sada sm ih sve poslala u krevet a ja malo da danem dusom, naravno uz kompjuter.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>