RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Modessty -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 21:31:02)

Maja tako i moj Nikola. [sm=smiley36.gif] A kda primeti da je neko došao, onda nezna jadan gde će pre, kod mene ili kod Danila.
Moram da priznam da mi baš prija odlazak naposao. Malo se opustim jer me niko ne cima i ne zove i nikome ne moram da spremam doručak [sm=smiley36.gif]




mirkam -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 21:42:22)

Mala Elena, i meni je to bilo ok kad je radio da tri-cetiri mjeseca, ali on sada ima osam, pa me to malo zbunilo. Ma mozda se samo tripujem (ja sam i onako opterecena svim i svacim, i kad trepne drugacije panicim [sm=smiley36.gif])
Ja danas bila da kupim klincu malo jesenjih stvarcica, vec zahladnilo. Nije imao skoro nista da obuce dugih rukava i nogavica, sve prerastao. I sve strpam u masinu (i zuti duks i teget trenerku i plavo bijeli bodic i jos svasta nesto), cisto da prodje kroz vodu. Kad sam krenula da vadim iz masine umalo me slog nije strefio. Zuta majica je sada prljavo-zuta (fuj boja), plavo bijeli bodic je sada plavo-prljavo bijeli...ma katastrofa.Valjda ona teget trenerka pustila boju. Nije strasno, mozda drugi i nebi vidjeli, ali ja vidim i ja znam. I sad ne znam sta da radim...bas me to iznerviralo danas. Nikad mi se nije desilo da mi nove stvari koje samo "provucem" kroz vodu i malo praska puste boju.




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 22:35:20)

Joj Mod, legendo! [sm=jezicek.gif]
Majo, srecnooo!




superm -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 23:06:48)

Drage mame, odoh na spavanje! Pozdrav do ujutru. Pitam se s kim cu sutra od vas da pijem jutarnju [sm=kava.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 23:11:25)

Mame dobro vece i laku noc[sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]
Sve vas [sm=smiley31.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 23:24:10)

Ehej Superm! [sm=smiley31.gif] Navraticu!
Pozdrav svima!




superm -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 23:25:57)

Ipak nisam jos otisla na spavanje, zao mi devojke da vas pustim da caskate bez mene [sm=smiley36.gif]




superm -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 23:29:16)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Ehej Superm! [sm=smiley31.gif] Navraticu!
Pozdrav svima!

Moze, uvek!




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (8.9.2014 23:31:40)

Uh, bas bih volela i tako, ja mislila navraticu na RR, zasad sve po starom...




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 0:47:52)

Mirkam , probaj sa onim hvatacem boja sto reklamiraju , mislim da imas i po vecim parfimerijama ! Isto mi se desilo kada sam stvari koje je E dobila za babine strpala sa muzevljevim carapama koje pustaju boju! Slognula sam se, isto je bila zuta tunika i helanke -ma ni na sta ne lici .Kao da je nosena 2 godine .Spakovala sam sve to, pa cekam platu da to kupim da probam. [sm=zmeden.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 6:23:49)

Dobro jutro mame. Evo [sm=kava.gif]

Mene moja mama juce tako iskritikovala kako mi je haos u kuci, mm me jutros iskritikovao kako nisam ves ispeglala samo me nesto kritikuju [sm=smiley13.gif]. A ja prepodne dzedzim ispred vrtica (kazu da budem ispred u pripravnosti) a kad se vratimo kuci kuvam, kad se cura probudi igram se sa njom popodne jer zelim da nadoknadim prepodne sto nismo zajedno i eto ti posledica svega toga je-> nesredjena kuca i nesredjen ves[sm=smiley13.gif]. Ja vidim da falimo D i mm i ja. Cak sam je sinoc stavila da spava sa nama u krevetu i nisam pogresila, probudila se oko 3 i onda naizmenicno lezala taji na grudima pa meni na grudima i tako dok nije zaspala. Boli me uvo za kucu, ja prosto ne mogu da razumem da oni ne shvataju zasto je stanje u kuci takvo. Ma boli me bas. Mami sam nesto pre neki dan odbrusila. Mm me kao brani i kaze: "sto nisi rekla mama da nemas svekrvu koja ti pegla ves i sredjuje kucu i cuva dete?"

Ma samo me nerviraju [sm=smiley36.gif]. Odoh eno cerka me zove budna je.




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 6:45:43)

Dobro nutro, moze kafica.
Ljiso sve te razumem. Ja se u poslednje vreme opasno svadjam sa mm[sm=smiley13.gif] muka mi je vise od svega. Po ceo dan sam sama sa decom, sama kupujem i vucem stvari iz prodavnice sa njima, sama kuvam, sredjujem ma sve. Uvece nema sanse da legnem a da sve nije sredjeno. Iz prodavnice vucem puna kolica a on me pita pa zar nisi mogla meni da kupis npr koka kolu. Nisam, brate idi i kupi. Ne mogu sve da vucem. Meni je najveci problem bio ves po kuci. Susenje i pranje a moralo se peglati. E to sam prepustila mami. Smupim vesa i onda ona to popegla. U principu i mene stalno nesto kritikuje, smucilo mi se vise. Bar da ne sredjujem, nekuvam ... pa da covek nesto kaze ali sto vise radim i sto se vise trudim to je sve gore. Ne moze da shvati da imam bebu koja se dize i da nesmem da ga ostavim da bude sam. Duga tema nazalost, dokle cu da trpim ne znam[sm=smiley13.gif] to sam i njemu rekla ali me ne shvata ozbiljno.




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 6:48:09)

Kucam sa tel. nepregledno mi je pa je i malo komfuzno[sm=smiley36.gif]

Uglavnom bic i udri po muskom rodu[sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 7:30:31)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Dobro nutro, moze kafica.
Ljiso sve te razumem. Ja se u poslednje vreme opasno svadjam sa mm[sm=smiley13.gif] muka mi je vise od svega. Po ceo dan sam sama sa decom, sama kupujem i vucem stvari iz prodavnice sa njima, sama kuvam, sredjujem ma sve. Uvece nema sanse da legnem a da sve nije sredjeno. Iz prodavnice vucem puna kolica a on me pita pa zar nisi mogla meni da kupis npr koka kolu. Nisam, brate idi i kupi. Ne mogu sve da vucem. Meni je najveci problem bio ves po kuci. Susenje i pranje a moralo se peglati. E to sam prepustila mami. Smupim vesa i onda ona to popegla. U principu i mene stalno nesto kritikuje, smucilo mi se vise. Bar da ne sredjujem, nekuvam ... pa da covek nesto kaze ali sto vise radim i sto se vise trudim to je sve gore. Ne moze da shvati da imam bebu koja se dize i da nesmem da ga ostavim da bude sam. Duga tema nazalost, dokle cu da trpim ne znam[sm=smiley13.gif] to sam i njemu rekla ali me ne shvata ozbiljno.




Di svakom se to desi bar jednom u zivotu,odahni malo,nece kuca pasti ako nije sredjena,daj sebi oduska,ovako kad si opterecena i nervozna sve ti smeta.
Probaj da mu das obavezu,ti ces sutra to i to,ja sam drugo planirala.Tako ga stavis pred svrsen cin i valjda nece da odbije.
Dobro jutro mamike.




mirkam -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 7:34:24)

Jutro mame..
Ko kuva [sm=kava.gif] jutros?
Mala Elena, pokusacu. Sinoc sam jos dva puta prala al nista, isto, ne skida se.
Bas svjeze jutros napolju, brrrr.

Odoh, evo ga, probudio se.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 7:36:52)

Dobro jutro! Nas dve smo same. Razmisljam se sta da spremam za rucak.
Dijana zasto vuces iz prodavnice sama?Uzmi sta ti je potrebno za decu. Ostalo neka uzima on.Ja sam to prepustila mm-u. Ne moramo sve da radimo. Ima nesto za njih.[sm=smiley36.gif]
Sad ce Vuk da ti krene u vrtic i bice ti mnogo lakse.




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 7:47:41)

Dobro jutro!
Ih, gde me nadjoste?! Ljisho, tako i treba, sve dobro radis osim jedne stvari - pecas se na udicu. Dakle, osmeh na lice i nemoj ali nemoj da te dotice. Lako je sa strane pametovati sto nije ovo ili ono, ti najbolje znas kako ti je. Ja sam se prekalila, jer realno ne moze biti cakum/pakum stalno. Evo juce sam sve uglancala i oribala, a jutros vidim na podu bademe sto su grickali i parcice papira, i uvek ima nescega. Briga me. Meni kad se upali crvena lampica, mm se hvata usisivaca inace bih ga pojela.....
Dijo, Sanjice [sm=smiley31.gif]
Odoh, kuckam kasnije..




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 8:01:41)

Zamislite kad se i ja ne nerviram kad mi je nekad krs. [sm=smiley36.gif]a devica sam kojoj uvek mora sve da bude pod konac.
Zivot na zemlji je kratak da bi se oko toga nervirala. Mene najvise nerviraju medjuljudski odnosi, ali za to cu da ojacam.
Torbice kako kuckas preko mobilnog ove zute znakove? Kod mene nece.




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 8:08:28)

Dobro jutro ženice,ima li za mene kafice [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 8:57:02)

Sanjice, kad sklonim tastaturu pojavi mi se sa leve strane prozora u koji pisem, isto kao i na racunaru.
Jesu medjuljudski odnosi cudo, ali uvek ima dobrih i divnih ljudi koji zasene one koji to nisu...




superm -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 9:31:15)

Dobro jutro i od mene! Tek sada pijem [sm=kava.gif] lagano a onda me ceka speed [sm=kuza.gif]




superm -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 9:36:00)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Uh, bas bih volela i tako, ja mislila navraticu na RR, zasad sve po starom...

Torbi, znas kako se kaze, strpljen - spasen. [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 9:44:01)

[sm=smiley31.gif] jeste!




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 10:34:11)

DIJO ja sam isto uglavnom sama,isto idem u nabavku sa Dorom,placam racune sa njom,masu puta idem u psujem u sebi sve redom,al sta ces kad se mora,ti jos imas dvoje pa mogu misliti kako je [sm=smiley29.gif]




Modessty -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (9.9.2014 10:39:43)

doco sa dvoje to izgleda kao sa jednim samo što si još pogubljenija i haotičnija nego sa jednim [sm=smiley36.gif]
najgore je kad u isto vreme zakukaju za nešto ili kad im dosadi da hodaju odnosno da se voze a ti se žuriš da stigneš što pre od tačke a do tačke b...
ma sve zavisi kakav je dan i tebi i deci! [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>