RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 22:24:07)

Dok sve procitam prispavalo mi se[sm=smiley36.gif]
Ljiso posao je tvoj sigurno[sm=bravo.gif] sta uradi co'eku zeno[sm=smiley36.gif]
Sanjice vidim da ste pronasli jaknu, super. Pisala sam da je neko Vuku prosle godine u vrticu uzeo noce Ciciban cipelice a stavili mu stare. On je imao kozne a njemu su dali brusenu kozu. Zalila sam se tetama i rekla roditeljima kao da nije neko slucajno zamenio ali svi se prave ludi. Uzas!
Klarita misa mu malog [sm=smiley13.gif]
Kosta je jutros ponovo dobio proliv. Odmah sam ga stavila na dijetu i kakio je jednom poprilicno normalno. Sta se to desava nemam pojma :-(




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:13:24)

joj ti virusi da sva deca ozdrave brzo
JOLE upade mi u oci zasto prokuvavanje vode?jel za mleko?Ja D nisam to radila obicnu rosu stavim u grejac za flasicu i podesim temperaturu uvek je imalo tople vode i samo zamesam,flasice nisam sterilisala samo ih operem i sipam vrelu vodu u njih da stoji i to je to,evo sad ce godinu nikad problema




mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:16:20)

Sanjice jer vidis da je bila greska... Sofija opet ima jaknicu.[sm=smiley36.gif]
Ljiso [sm=bravo.gif], ajde pa da nas obradujes lepim vestima...
Meni krece T, leva dojka me boli i osecam da je neki kanal zapusen...[sm=smiley13.gif]




Jole84 -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:23:50)

Dr ja prokuvavam Rosu, nisam do skoro ali mi neko reče da bi trebalo, a sterlišem u sterilizatoru svako veče, uskoro ću da proredim na 2-3 puta nedeljno da ne bude previše sterilno. Za sad sam baš opterećena time, priznajem [sm=smiley13.gif]




Klarita -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:24:39)

Jole, kad sam joj izmerila 38,7 i dala sam joj odmah brufen. (necemo o tome, poznajem svoje dete i ima tema o temperaturi, pa mozemo tamo polemisati [sm=smiley36.gif], kad moram odmah u odbranu[sm=smiley36.gif]) spala joj posle, evo dezuram sad.

Dijana, je l'''' si procitala? I K se povrati juce ujutru, jedna prolivasta i par puta povracanje i opet nista kao nova...ja ne znam sta je vise ovo.

A, veceras je okupam ranije, osusim kosu, sve po PS-u i dok sam sredjivala N ucinilo mi se da place, ja je pozovem ona odgovara ali mi cudna nekako, mirna, a tek bilo 20h, nije to moje dete[sm=smiley13.gif] pogledam je, oci cakle, znalaaaa sam...bez toplomera sam znala[sm=hudicek1.gif] i dalje znate...Mm bio u apoteku i naravno ([sm=hudicek1.gif]) raspitivao se i dobio odgovor da ima neki virus sa visokom temperaturom, ceo dan ljudi kupuju brufene i paracetamole za decu [sm=smiley13.gif]

A, ja iskuvavam flasice, one plasticne samo i cucle obavezno [sm=smiley13.gif] Sterilizator sam imala ali sam ga vratila u radnju [sm=hudicek1.gif] da me sad pitas zasto, ne bih znala da ti odgovorim [sm=smiley36.gif]


Jole, ne kuvas Rosu, slobodno, ne....direkt dajes [sm=smiley1.gif]
samo zagrejes (Humana bese sa bas toplom vodom cini mi se) Nan ide sa mlakom pa je lakse[sm=smiley36.gif]

10 smajlica sam upotrebila, spalite me na lomaci, evo 11.[sm=jezicek.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:25:59)

ma jok nema potrebe ,samo sebi stvaras posao kakvo prokuvavanje,veruj da ja nisam uopste evo Dora ziva i zdrava,prvo jacas joj imunitet posle ce imati cesce problema sa stomakom,za flasicu isto,samo sipaj u grejac i opusteno ,nocu sve gotovo za minut




Modessty -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:30:48)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Dr ja prokuvavam Rosu, nisam do skoro ali mi neko reče da bi trebalo, a sterlišem u sterilizatoru svako veče, uskoro ću da proredim na 2-3 puta nedeljno da ne bude previše sterilno. Za sad sam baš opterećena time, priznajem [sm=smiley13.gif]

Jole time što prokuvaš Rosu ubiješ u njoj i ono što ima vredno! Takođe sterilizacija se ne radi svaki dan. Pitaj bilo kog pedijatra rećiće ti isto.




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:30:55)

Ju Klarita koliko smajlica[sm=zz_ninja.png][sm=zz_eek.png][sm=zz_wink.png]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:36:54)

xaxaxa a vidi mene nista ne primecujem [sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:47:07)

Kosta mi place pa nikako da otkucam[sm=smiley13.gif]
Jole ni ja je ne prokuvavam.
Klarita videla sam ali K nije ni povracao , jutros sam cula kako mu creva rade. Prvo je obilno kakio ( do grla), pa malo vodenasto i vodenasto. Posle toga normalno[sm=zmeden.gif]
Ali zbog toga ne moze da primi vakcinu.
Nema temp.
A prosle nedelje je isto tako bilo.
Ja sve mislim da ga muce zubi.




mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:49:06)

Dijana i Mitu povremeno slama T i ja sam ubedjena da je od zubica...




Klarita -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (25.9.2014 23:52:19)

Dace Bog Dijana da prodje sve, jaooooooooo, kad ce vise da porastu bre[sm=hudicek1.gif]

A, sta da radim, ja obozavam smajlice[sm=zz_biggrin.png]




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 0:08:10)


IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

joj ti virusi da sva deca ozdrave brzo
JOLE upade mi u oci zasto prokuvavanje vode?jel za mleko?Ja D nisam to radila obicnu rosu stavim u grejac za flasicu i podesim temperaturu uvek je imalo tople vode i samo zamesam,flasice nisam sterilisala samo ih operem i sipam vrelu vodu u njih da stoji i to je to,evo sad ce godinu nikad problema




Vi sto dajete formulu znate za rosu da se ne kuva, mi koji dojimo slabije al naucismo danas.[sm=smiley1.gif] Ja iskuvavam, kazu da je dobro sipati sodu bikarbonu ali meni nestalo. Inace su mi flasice bas izbledele od kuvanja...




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 0:25:28)

http://www.ringeraja.rs/forum/m_32857/mpage_2/key_/tm.htm
Evo nasla sam temu koju vodu koristite[sm=smiley1.gif]
P.S. ne mogu sa tel da uredim link. ali inace znam[sm=smiley36.gif]

Mati kod mene su za sve krivi zubi :-)
Ma bre lakse je kada su veliki, zna da mi kaze sta ga boli, piski, kaki, gladan......
Klarita bas si nam okitila stranu smajlicima[sm=smiley36.gif] za kaznu dva dana bez smajlica, ovde si ispucala bonus[sm=smiley36.gif]





mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 0:26:57)

Lakse jeste, al je lepse kad su mali...




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 0:28:18)

Sto bi rekli slatke muke[sm=smiley1.gif]




mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 0:30:37)

To samo mi znamo kolko su slatke. [sm=smiley36.gif]
Miti se cesto i grlo upali od guranja ruku...




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 3:12:16)

Vec tri sata se borim sa Kostom, jadno dete koliko je plakalo[sm=smiley19.gif]
Nema sta nisam radila da ga umirim. A stomak krklja li krklja[sm=smiley13.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 3:49:59)

Dobro jutro,kod nas opet isto kao i do sad,jedva glavu držim [sm=smiley19.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 5:52:48)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Ljiso posao je tvoj sigurno[sm=bravo.gif] sta uradi co'eku zeno[sm=smiley36.gif]



Osmeh i kultura, nista vise od toga[sm=smiley36.gif]. Nadam se da je posao moj al ce da vidimo. Ovo je privatna skola i prosto im je jednostavnije da uzmu nekog sa licencom nego posle meni da angazuju mentora jer bi morali iz druge skole i td. Sve to njih kosta.

dobro jutro mame. Ja se razmisljam da li D da ostavim kuci, mm navalio vidis da je rovita nemoj da ide u vrtic sutra ce dobiti temperaturu ako danas bude isla i td i td. Nisam pametna, ako ode danas u vrtic i sutra dobije temperaturu narednih 20 god cu slusati mm o tome kako je bio u pravu i kako sam ja kreten i td. A ako ne ode smorice se danas jer ja treba da imam dva privatna casa, pa da radim po dvoristu, u kuci, danas mi stize Heather, treba da kuvam, pravim kolace, odem u nabavku a to ce sve biti prosto nemoguca misija sa njom. Odnosno necu odraditi pola toga kako treba. Jbga. Nisam pametna.

Vidim nesto su nam malci bolesni. Valjda ce ih brzo proci.

Ostavicu je verovatno da ne bih slusala pridike do groba[sm=smiley36.gif]

Pozdrav mame




mali_mis -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 6:24:15)

Jutro mame [sm=kava.gif]
A. je juce razbio stakleno lonce, baba se naljutila na njega jer joj je to uspomena, ja ga branila (jer ko jos stavlja nesto stakleno na mesto gde dete dohvati), i onda je on odcutao nekih pola sata, ali ne zato sto "zna" da je pogresio, vec zato sto su bas tad bile reklame, pa se onako potrefilo [sm=jezicek.gif] Eh koliko ce jos toga da se razbije, slomi...zaboravila je ona kako je to imati malo dete u stanu.





dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 6:58:26)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Dobro jutro,kod nas opet isto kao i do sad,jedva glavu držim [sm=smiley19.gif]



Isto! Raspadam se[sm=smiley19.gif]




serpica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 7:05:22)

Dobro jutro,na moje dete izgleda uticu mesceve mene,spava 3 noci za redom,a onda jednu poludi i nadoknadi plakanje za sve noci kad je bio dobar. Nocas smo spavali,hvala bogu,zato se plasim kako ce biti veceras [sm=smiley13.gif] jos smo sami tata nam nije tu.




mirkam -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 7:20:11)

Jutro..
M se opet probudio u 5h potpuno naspavan i do sad smo se igali i sad je tek zaspao [sm=smiley29.gif]
Boli me glava.




mama micki -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 7:36:09)

Dobro jutro mame. Evo mi uveliko budni, T i mm odoše, Sara pije mleko i gleda crtani a ja pijem kafu. Danas je baš sumorno napolju. Treba da vodim Saru u dz da uzmemo potvrdu za vrtić pošto nije išla ceo moj godišnji pa u ponedeljak kreće. Treba i sveki kasnije da svrati na kafu, tako da ću da je iskorstim da nalakiram nokte.
Čitam šta pišete pa razmišljam...ja skoro da sam zaboravila šta znači buđenje noću. Sara sada zaspi uveče oko deset i bar do šest spava, nekad i duže.
Nadam se da će dečici brzo biti bolje.
Ljubim vas sve!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>