RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Torbica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (26.9.2014 20:25:38)

Branki, i vi meni nedostajete, svi [sm=smiley31.gif]
Posao je bas dinamican, nema sanse da zvirnem u telefon tokom radnog vremena, nekad ni dorucak ne pojedem, doduse, valjda me drzi adrenalin pa nisam ni gladna. Danas na vaskularnoj hirurgiji, dve velike operacije, jako je zanimljivo, a sa druge strane, hod po tankoj zici, no, ja sam dinamika, meni to odgovara.
ME, skroz sam se uklopila. Samo nek su decica zdrava, sve ide svojim tokom, a bez ucenja nista...
Ljubim vas sve




mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 0:21:11)

Torbice , zeno, ja cu se ponoviti da ti se divim... Samo napred.
Mi od kad smo dozvolili Mati lap top u krevet (spava sam u sobi) ne uspava se pre 24-01. Ali kako nije hteo ni krevetac da preda bas smo se iznenadili da spava sam. Mislili smo da ce ga drzati nedelju, dve pa da nam se vrati.[sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 0:39:04)

Torbice, ja sam zamisljala sad kad krenes da radis lepo nam ovde iznosis slucajeve, pa resavamo probleme...pih, ti nemas vremena[sm=smiley36.gif] Nema veze, oprosticemo ti[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 0:46:10)

Mame, jel ste imale sexa poslednjih mesec dana? Hahahaaaa [sm=jezicek.gif]




Dada81 -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 0:48:15)

Torbice,svaka cas_t,samo tako pozitivno i opet-svaka cas_t [sm=bravo.gif]
Klarita,Mala Elena,IvaM [sm=smiley31.gif] eto kako ja stizem,teka sada citam sta ste pisale,zato se divim Torbici sa troje i poslom,a ja dvoje i ne poslom[sm=smiley36.gif] nista ne stizem.
Salim se malo, mislim,ne salim se da nista ne stizem,priznajem organizacija mi slaba strana i verovatno to moze bolje,




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 0:51:57)

Dado, ni ja nemam puno vremena, zato sam i postavila prethodno pitanje. ..[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Dada81 -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 1:00:48)

Mi uspeli jednom na odmoru,to je bilo vec pre 10 dana [sm=smiley22.gif] Mislim i posle smo bili na odmou jos par dana,ali aktivnijem,i drugi pravac i veca guzva,kumi babine ,useljaj drugoj kumi..




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 1:07:42)

Ahahaha [sm=bravo.gif], nekad nemam vremena da se istusiram a bez toga niš’ [sm=smiley36.gif]
Ovaj moj mali namcor od bebe zaspi kasno , muz malko pre nje i eto! Haha
Ali tesili su me da je to samo faza [sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 5:35:54)

Jutro mame [sm=kava.gif]
Kao zgazena sam. A. se budio u 1, pa u 3,30 [sm=smiley29.gif] Kad je bio manji, spavao je citavu noc.
Poceo pljusak i izgleda stao, kuku.




mama micki -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 6:19:15)

Dobro jutro mame. Sa kim pijem kafu!? Ja ispratima mm, otišao u Apatin, nažalost, tetka mu se ubila pa daju 40 dana. Deca spavaju, ja pijem kafu i čekam da se malo razdani pa da nešto radim. Teodora ima još jedan domaći, pa kad to danas završi idemo da skitamo, rekoše da neće biti kiše u toku dana.
Sve vas pozdravljam i želim vam lep dan!




serpica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 6:52:07)

Jutro Micki evo ja sam tu,[sm=smiley1.gif] bebac spavao celu noc hvala bogu i probudio se u 6 i 30h ja zadovoljna,gleda crtace dok ja popijem kafu,pa odoh do laba.




mama micki -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 7:43:04)

Šerpi javi sve[sm=smiley31.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 8:27:03)

jutro,Dotra se opet budila celu noc i plakala,ne znam sta joj je [sm=zz_devil.png] kao restovan krompir sam
MAMA MICKIN Dugo nismo pile kaficu nedostajala si mi




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 8:38:58)

Dobro jutro mame. Mi budni od pola 7 kao i inace plus minus jel. Al gosti izgleda ne misle da se bude
ccccc... moracu ja da ih budim. Evo D se inhalira[sm=smiley36.gif] a ja rekoh dok se ona zabavlja da napisem koju rec na rr, da ne ispadnem totalno iz koloseka i da ne ostanem i ja bez poena totalno.
Danas zivo zivo, kuvacemo pasulj u kotlicu.Dolaze nam jos neki prijatelji, bice i Dunjin drugar Teo. Ma jedva cekam. Auuu majku im i gostima ccccc... Valjda ce se do rucka probuditi[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 8:39:37)

I kod nas stanje bez promene. Spavali smo lepo. Sofiji treba da spremim dorucak. T jos uvek spava. Ipak je vikend, pa nek se naspava.




mama micki -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 9:01:57)

Evo mene opet. Tea još spava, Sara vršlja po kući i kao čita časopis moja beba. Sad ću da pristavim još jednu kaficu pa onda da se bacim na spremanje ručka.
Doco svratim ponekad, ali u zadnje vreme sam baš kao na pokretnoj traci. Na poslu ludnica, kući milion obaveza, i tako...izađem iz kuće u pola 7, vratim se u 5 i neznam gde ću pre. Evo doco za tebe jedna [sm=kava.gif], svraćaću kad god mogu pa da pijemo kafu.
Torbice ženo svaka čast, lepo ja kažem ti si žena zmaj!
Evo dok ja iskucah poruku probudi se i ova velika cura. Odoh da im dam doručak!
[sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 9:31:36)

Da vam se i ja javim,T se probudila u 11 i popila novo mlijeko bez problema,opet je par puta plakala u snu ali malo je bolje spavala,nismo ustajale sjedit u sred noći,ne znam koliko traje dok izbaci laktozu iz sebe ili kako to već ide,posle ću naći temu pa isčitati.




Bibilib -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 9:35:44)

Evo i mene moj se bekac probudio u 8h a drugi sin ostao koda babe i dede,pa smo se izlezavali do malo pre u krevetu i bas je hladno....




mirkam -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 9:37:20)

Dobro jutro mame.
M zaspao, ja oko rucka i da virnem sta radite.
Nikako nisam spavala, M u ponedeljak ide na magnetnu, i vec je pocela jaka frka da me hvata.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 10:02:05)

Jutro mame. ..ja prvo pa u kafanu ! Mi smo lepo spavale , osim sto se ukakila pa sam je presvlacila u 6. Kisa je padala kao luda. ..valjda nece vise. Ja treba da se farbam.
Emice ,super za mlekce ! Valjda vise neces imati problema. ..




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 10:26:25)

Elena i ja se nadam...
Mirkam zašto magnetnu nisam baš upućena [sm=zmeden.gif]




Jole84 -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 10:26:32)

Dobro jutro ženske, ko je reko kafa [sm=kava.gif]
Mi smo noćas fino spavkale, nije se budila, samo za mlekce. Smešno mi je kad čitam, vidim sve mame ujutru prvo o tome da li su prespavale noć [sm=smiley36.gif]
Mirkam izvini nisam pratila, a što ide na magnetnu?




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 12:07:13)

Dobar dan i od nas.
Jole to nam je glavno jer nas deca urnisu, neke lude generacije[sm=smiley36.gif]
Kosta je solidno spavao, proliv vise nije imao. Sinoc je kakio tvrdo govance i napravim mu nestle zitarice. Jutros dva tvrda uz vrisku i natezanje pa mu napravim palentu. Posle 15 min otisao u svoj cosak da kaki. Leleeeee kada je dopuzao do mene krcat do grla[sm=smiley36.gif] jedva sam ga skinula i okupala[sm=smiley36.gif]
Emice nadam se da ce van sada biti bolje[sm=smiley1.gif]
Hvala vam sto mislite na nas i ljubim vas sve.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 12:38:32)

Nama je izasao zubic. Bas dugo nije bilo ni jednog jedinog. Slucajno sam primetila. Ne mazemo joj desni, jer ona nekih specijalnih muka nema.
Idem da strpam T u krevet, pa da se bacim na spremanje rucka.




Klarita -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (27.9.2014 12:49:22)

Sanjice, Dijana, Serpi. Jole[sm=bravo.gif]

K nema temperaturu od juce ujutru, N standardno, kenjka se na svakih 5-10 minuta, pojede jadan rukice koliko ih stavlja u usta, rukavi su mu skroz mokri, presvlacim ga non stop. Nama nikako da izbiju zubici, a mislim da ga to muci. Nocu spava solidno, ne mogu da se zalim bas, ali desava se da po par puta pisne-vrisne pa uz shshshshshsh nastavi. Mnogo se otkriva, bas je grozan ovaj prelazni period[sm=hudicek1.gif] samo da se ne prehladi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>