RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 0:04:15)

Torbice, zmaju...[sm=smiley1.gif]
Sanjice, nemam komentar, dragi Bog je cuva...
Doco svi pisu o lozenju i grejanju. Mi jos nista, nije hladno...




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 0:14:27)

Ih sto bih pripalila jedan smederevac! Kakvi nije zima? Ruke mi bile kao led, dva sata nisam mogla da ih ugrejem ...
Doco , kakav je film? Vidim reklamiraju ...




Klarita -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 1:27:56)


IZVORNA PORUKA: mirkam


IZVORNA PORUKA: Klarita

Mirkam, K i dalje ima vecu glavu od svojih vrsnjaka, bas primetno vecu,ali ako je UZ pokazao da je sve OK, nema brige ni za magnetnu, barem ja tako mislim[sm=smiley13.gif] jer dete se razvija kako treba, valjda da je neki problem bilo bi znakova motorickog razvoja, sta znam da ne lupam previse. Ali mene nisu ni slusali kad sam im govorila kad je bila beba, ostala je samo mamina Fiona[sm=smiley9.gif]


Klari, i ja razmisljam u tom pravcu. Da nesto, ne daj Boze nije u radu, pa valjda bih ja kao majka primijetila to za ovih 9 mjeseci .Ovaj novi izabrani nas je prekjuce na kotroli, kad smo trazili uput za magnet, pitao zasto to radimio, ja mu objasnim, a on prevrne ocima, nasmije se i kaze, vi radite al vidi se da je to zdravo dijete.
Kazem ti , nesumnjam ni najmanje u rezultate, al nekako mi nje sve jedno, ne znam da objasnim..

Mirkam, razumem te u potpunosti, uopste ne moras da mi objasnjavas[sm=smiley31.gif] Pre dve godine smo radili K UZ abdomena i tacno poznajem tvoj osecaj i uporedjujem sa tim...Proci ce i to.




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 1:33:29)

Doco vidim i ti si isla[sm=smiley36.gif]
ME meni je film super, smesan je. Ali na kranu su ostavili prostora za drugi deo.
Ssmo da K bude dobar do jutra da se bar malo naspavam.
Sanjice , sam Bog dragi je cuvao. Zao mi je sto su se uplasile[sm=smiley13.gif]




serpica -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 6:17:59)

Dobro jutro mame,moje dete ustalo u 4:30h i jos uvek je budan,mislim da cu kad se bude uspavao i ja da se vratim u krevet [sm=smiley26.gif]




mali_mis -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 6:22:10)

Jutro mame [sm=kava.gif]
A. se opet budio, ali samo oko 1, posle nije. Ili sam se ukomirala pa ne znam.
Juce smo se opet igrali po ormanima.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 6:24:19)

Joj serpice meni je smrt kad se vratim u krevet pa opet spavam, probudim se u jos gorem stanju[sm=smiley36.gif]




mirkam -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 7:15:44)

Jutro i ovdje mamice.
Opet sam nikako spavala,imam i neku mučninu,povracala jutros,ma užas.
A M opet budan od 5h..




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 9:24:16)

jutro mame,ja se jesam naspavala ali D nije tu da popijem kafu i idem po nju
MIRKAM nisam stigla sinoc da ti napisem za obim glave ne brini najcesce je nasledna stvar mislim da je magnet apsolutno nepotreban ali odradi kad ti vec dali uput
SANJICE tek sad sam procitala,ljubi kovrdzavu lepoticu
SERPI vrati se na spavanje ja tako radim kad D luduje jer nema sanse ja da izdrzim ceo dan
DIJO film ekstra svima za preporuciti




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 10:45:20)

olla mame,T je sinoc dosta bolje spavala,malo podivljala oko 4,nije otvaralo oci ali se vrtila jedno sat vremena pa sam je na kraju stavila püored sebe i onda je nastavila.
Sinoc sam se posteno isplakala,nesto me bas uhvatilo to ako je stvarno alergicna na laktozu,cjeli zivot ce morat pazit,osjedicu do utorka mada vec sad vidim da jest to to jer od kad smo promjenili mlijeko sve bolje spava i manje prdi.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 11:59:22)

Draga Dijana, sad mi se bas gleda a nemam kome beku ostaviti. [sm=smiley13.gif]
Emice , super sto je bolje ali onda je verovatno osetljiva na laktozu .Mada sir i jogurt ce moci da jede jer su oni delimicno oslobodjeni od laktoze. ..




mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 14:02:08)

Zdravo mamike.. Nikiforija bila u nasem gradu pa smo Mata i ja setali sa drugarima iz vrtica, a tata cuvao Mitu... U stvari jos ga cuva, u sobi su zajedno spavaju, a mi da odmorimo od setnje.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 15:01:28)


IZVORNA PORUKA: emicaa

olla mame,T je sinoc dosta bolje spavala,malo podivljala oko 4,nije otvaralo oci ali se vrtila jedno sat vremena pa sam je na kraju stavila püored sebe i onda je nastavila.
Sinoc sam se posteno isplakala,nesto me bas uhvatilo to ako je stvarno alergicna na laktozu,cjeli zivot ce morat pazit,osjedicu do utorka mada vec sad vidim da jest to to jer od kad smo promjenili mlijeko sve bolje spava i manje prdi.


Nisam sigurna ali ce se javiti vec neko ko je strucan ili iskusan sa problemom netolerancije na laktozu. elem ja mislim da ako je dete netolerantno na laktozu sve i jedno mleko ce mu smetati pa i majcino, sva zivotinjska mleka imaju laktozu u sebi. Znaci trebali bi preci na sojino. To nije alergija na mlecne proteine vec prosto netolerancija. Da je to u pitanju ranije biste videli, mozda se nesto samo utrefilo iskreno cisto sumnjam da je to vas problem. Znaci svako mleko bi joj smetalo. Neka me ispradi kazem neko ko je strucniji ja to samo ovako iz perspektive i neke logike fizicara gledam.

Moji spavaju. I Heather spava. Svi su spavalice a meni ce se prispavati kad svi oni poustaju, tako to obicno biva[sm=smiley13.gif]




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 16:11:01)

Ko je za koju ? [sm=smiley1.gif]

[img]http://www.dodaj.rs/f/o/iR/3PCjmHTB/espresso.gif[/img]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 16:26:58)

ja bih jednu vala nesto me opet boli glava
cekam da se D probudi pa idemo u stan




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 17:25:38)

miso sve cemo znati u utorak,ovo za sad je samo sumnja,uglavnom od kad pije mlijeko bez laktoze ima velike promjene...necu jos da pisem tamo u temi jer nisam ni sigurna da li je to pa da ne smaram ljude bez veze,nadam se da nije.
mi imali goste,sad ih ispratili pa u 6 opet na posao.
vidim ovde sve manje sve se preselile u kafanu,u oktebru nek bude tema oktobarski centar za odvikavanje od alkohola [sm=smiley36.gif]




mirkam -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 21:29:25)

Dobro vece i laku noc.
Odoh da probam da spavam, ujutro moram da probudim M u 4h i drzim ga budnog do 13h da bi na magnetnoj odmah zaspao.
Uh, nervozna sam strasno.
Kuckamo se ujutro..




emicaa -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 21:32:50)

Mirkam sve će to biti dobro,srećno [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 21:50:27)

Mirkam srecno sutra[sm=smiley31.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 21:54:09)

MIRKAM srecno sutra
EMICE tvoja D nema bas tipicnu sliku za netoleranciju ali moze da bude i to,videces vremenom
D jedva zaspala izludela me samo se prevrce i okrece sad je sve zanimljivije od spavanja,bile smo i do parka bas je uzivala sa decom jos malo kad prohoda pa da moze lepo da se druzi




Jole84 -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 21:56:46)

Mirkam biće sve ok, srećno [sm=smiley31.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 22:03:19)

gde si JOLE ,kako ste ti i Mila ?




branki* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 22:51:52)

mirka,vi sutra na tu magnetnu..ajde,pa da sve dobro prodje[sm=smiley27.gif]




mati -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 23:00:40)

Zdravo mame...
Jao mirkam, dusica mala , sutra ce bas da se namuci... Jedan [sm=smiley31.gif] za vas.
Ja sam napokon uspavala Mitu, od 20h je kenjkav i bas ga muce zubici, vise ni mazanje ne pomaze.




dijana1* -> RE: Razgovori mama 09/14 [chat] (28.9.2014 23:06:52)

Mati , K je par dana strasno bio nervozan, samo sam ga nosala i odjednom super. Ubise ih ti zubici. Ljubi mi drugara[sm=smiley1.gif]
Idem da spavam, kapci mi padaju ili da stavim cackalice pa da ostanem jos malo[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>